Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

Paffeuu
Paffeuu
  3 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jestem z natury kapusiem więc nie zamierzam się w to bawić bo od tego są admini ale jeśli user nie dostał bana za tego typu epitety to raczej można wnioskować że są dobrymi znajomymi a co za tym idzie ? Każdy kumaty wie ale nie zamierzam spekulować bo jak już pisałem - kolega użył określenia"barany" czyli tyczy się to więcej niż jednej osoby więc pytam kogo ma na myśli i tyle ? Bo jeśli ktoś coś tam nie przeczytał lub nie raczył czegoś przeczytać z własnej woli to czy trzeba akurat rzucać takimi określeniami wobec userów ? Są różnego typu określenia typy - czytaj ze zrozumieniem ale uważam że kolega nieco przesadził.

Jesteś zwyczajnym impotentem umysłowym i oksymorończykiem z suchym konarem w przedłużeniu pleców, dlatego cię wieśmaku ominąłem..
woland
woland: Jest ale z nieznanych przyczyn nie jest aktualizowany. http://www.fotka.pl/lista_zmian

Tam tylko te "grubsze tematy są + rzadkie aktualizacje ;x"
woland
woland: na marginalnej części profili.

To znaczy, że grzebią już głęboko, bedo kolejne zmiany soon jak życie znam, fajnie :D
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 705
esquilo
  3 czerwca 2014

Prowo udane, więc odpowiadam:

Konto usunięte
Konto usunięte: a reszta ?

Przykład; moje 2-letnie konto - jestem gorsza według Ciebie? A jaką masz pewność, że jest to jedyne tutaj i z takim stażem konto? Bo kasowane? Ojejku.

Doświadczenia nie mierz przez pryzmat czasu/lat (też tutaj), a umiejętność wnioskowania.

_____
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś

Paweł, ja Cię proszę... d83dde0f.
Paffeuu
Paffeuu
  3 czerwca 2014
esquilo
esquilo: Przykład; moje 2-letnie konto - jestem gorsza według Ciebie? A jaką masz pewność, że jest to jedyne tutaj i z takim stażem konto? Bo kasowane? Ojejku.Doświadczenia nie mierz przez pryzmat czasu/lat (też tutaj), a umiejętność wnioskowania.

Ile my tu jesteśmy Madź d83dde02 ale tłumacz to... miałem już posta na 8-9 linijek, ale dla kooogo to ^_^ szkoda krzaczków stawiać..
esquilo
esquilo: Paweł, ja Cię proszę...

o co znowu mnie prosisz? XD
____________________________
esquilo
esquilo: jestem gorsza

esquilo
esquilo: Bo

esquilo
esquilo: Paweł

esquilo
esquilo: ma

esquilo
esquilo: staż

:rotfl:

Co do samego tematu..
Byłoby fajnie gdyby
test
test:

Oficjalnie napisał tutaj o limicie [ile pw, kiedy, co i jak], nie byłoby tego całego flejmu i przepychanek.Temat powstał fajny, dyskusja nawet jakaś tam była, ale 90% to tłumaczenie tego samego ;x
Dodać info na końcu, zamknąć to w cholerę i wsio..
ELEKTRA83
ELEKTRA83
  3 czerwca 2014
woland
woland: ELEKTRA83: U mnie jest to samo To samo czyli co? Dopytuję, bo czasem niestety niektórzy nie do końca rozumieją istotę - nie możesz rozpocząć rozmowy czy nie możesz odpisać. Jeśli nie możesz odpisać to poproszę zrzut ekranowy na pw.

To samo co koleś dał w zrzucie czyli że wyczerpana możliwość pisania do nowych osób
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  3 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: To samo co koleś dał w zrzucie czyli że wyczerpana możliwość pisania do nowych osób

Przeczytaj co napisałem i sprawdź ten zrzut - ów człowiek nie mógł odpowiadać w rozpoczętej przez kogoś innego konwersacji.
d83ddc47
woland
woland: nie możesz rozpocząć rozmowy czy nie możesz odpisać? Jeśli nie możesz odpisać to poproszę zrzut ekranowy na pw.


ps. dopytuję, naprowadzam, dociekam a to wszystko jak "krew w piach" - nie wiem czy teraz nie uczą czytać w szkole czy ludziom się nie chce, czy to objaw jakiejś choroby otępiającej.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Dee
Dee
  3 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Paffeuu: ...przecież to barany... to może określ kto nim konkretnie jest bo swoją postawą obrażasz osoby który sobie tego nie życzą i raczej nie powinny mieć tego szlachetnego tytułu nadanego przez Ciebie ? Jak zauważyłem woland jest jedyną osobą która ma konto od 2007 i ma prawo bronic tego portalu i tych zmian no i jeszcze ewentualnie dee bo ma konto już od 2010 a reszta ? celujecie do członków portalu"fotka" że tak pasjonująco oraz z wielkim sercem bronicie zmian które admini zmienili ? Ludzie którzy mają konto zaledwie rok lub 2 lata udzielają się tak notorycznie jakby mieli mieć w tym jakiś zysk lub by byli na tym portalu od samego początku istnienia.Czyżby układy :D ?Póki co wszystko do tego zmierza bo jest grono ludzi którym się to nie podoba a najwięcej wypowiadają się Ci co są przeciwni tym co nie uznają tych zmian.Na szczęście jestem osobą postronną i niezależną co skutkuję tym że potrafię zrozumieć zmiany adminów oraz ludzi którzy się na to nie godzą a ja szczególnie bo jestem tutaj już długo i taka zmiana jednak wpływa na wyobraźnie człowieka ale tego na pewno nie zrozumieją inne osoby.

konta na fotce posiadam od 2005 roku, kiedys nie mozna bylo zmieniac nickow i jak sie zwalnial taki ktory sie chcialo trzeba bylo usunac konto... jakbys byl stalym i ogarnietym bywalcem bys o tym wiedzial ;]
Endorfina
Endorfina
  3 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: tłumaczenie tego samego ;x

czasem na fotce tłumaczenie czegokolwiek, to jak przepychanie się z koniem.
Konto usunięte
Konto usunięte: , zamknąć to w cholerę i wsio.

albo zwyczajnie nie wchodzić w temat, albo rozdać wszystkim broń, może sami się wybiją;p
SensualBoy
Posty: 97 (po ~442 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 165
SensualBoy
  3 czerwca 2014

Dee: konta na fotce posiadam od 2005 roku, kiedys nie mozna bylo zmieniac nickow i jak sie zwalnial taki ktory sie chcialo trzeba bylo usunac konto... jakbys byl stalym i ogarnietym bywalcem bys o tym wiedzial ;]

Wybacz ale kieruję się tym co widzę w danym profilu a to że Ty tam sobie coś piszesz to mnie nie interesuję bo za niedługo mi napiszesz że jesteś twórcą tego portalu a wszystkich zmian nie muszę znać i to że jestem tu dość długo nie oznacza że takie rzeczy muszę wiedzieć co nie ?
a tak po za tym proszę byś pisała poprawną polszczyzną bo tego się nie da czytać a nie przystaje członkowi tego portalu pisać w sposób niepoprawny.Dziękuję skończyłem z Tb dyskusję bo prowadzi ona do niczego :)

Paffeuu: Jesteś zwyczajnym impotentem umysłowym i oksymorończykiem z suchym konarem w przedłużeniu pleców, dlatego cię wieśmaku ominąłem.]

Niech ci to wyjdzie na dobre bo widocznie prócz impotentów i baranów nic więcej nie potrafisz napisać zresztą twoje obrażanie kogoś kwalifikuję się do bana i aż dziwie się że jeszcze masz możliwość komentowania tego wątku.Zabolało cię coś ze tak określasz ludzi swoim językiem ? nazywasz kogoś baranami a sam siebie z niego robisz ale co ja będę z tb dyskutował jak i tak zaraz znowu napiszesz coś w sposób chamski.Dyskusja z Tb jest tak żałosna że podejmując z Tb kolejną wymianę słów wedle swoich zasad zrobię z siebie totalnego debila a nie zamierzam z Tb dyskutować bo widzę że jak coś Ci napiszę to od razu pewne osoby zaczną pisać coś moją stronę nawet mimo tego że obraziłeś mnie i kogoś w sposób kardynalny dziękuję za impotenta lubię przyjmować krytykę chociaż z nią nie trafiłeś a najśmieszniejsze jest to że obraziłeś kogoś przez sieć co jest akurat prymitywne.

esquilo: Przykład; moje 2-letnie konto - jestem gorsza według Ciebie? A jaką masz pewność, że jest to jedyne tutaj i z takim stażem konto? Bo kasowane? Ojejku. Doświadczenia nie mierz przez pryzmat czasu/lat (też tutaj), a umiejętność wnioskowania.

Trochę myślenia by Ci się przydało bo mnie również nie interesuję ile masz kont lecz patrzę na datę danego konta z którego są wysyłane zresztą jak tak potrafisz każdy post cytować to jako osoba raczej zabierz się za pewnego usera który obraża inne osoby od chamskich określeń.Szczerze ? myślałem że admini tego portalu są bardziej rzetelni bo jeśli taki user jak(niech ludzie się domyślą) rzuca prymitywnymi hasełkami to jest dobitny dowód dla ludzi na tym forum ze moderatorzy takich ludzi po prostu olewają i czy aby nie został złamany podpunkt regulaminowy portalu ? nie będę go czytał bo takowy powinien istnieć.Doświadczenie ? nie widzę byś takowe miała bo Cię nie znam oraz nie jesteś członkiem tego portalu pod kątem moderatorów zresztą ja mam swoją hierarchię że jak widzę dane konto od dłuższego czasu to mogę takiemu userowi pokłonić się z szacunkiem bo to jest szmat czasu i jakieś zasady wyznaję dlatego nie zrozumiałaś mojego przesłania także umiejętność wnioskowania powinnaś Ty poprawić bo już jeden user Ci napisał bądź co bądź prawdę że każdy wpis kierujesz wobec ludzi którzy mają odmienne zdanie niż Ty i dlatego rozmowa z Tb również nie ma sensu.Pozdrawiam wszystkich nawet tych co mnie krytykują :)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 705
esquilo
  3 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte:

d83ddc46
Konto usunięte
Konto usunięte: Trochę myślenia by Ci się przydało

.
.
.
Konto usunięte
Konto usunięte: patrzę na datę danego konta

Właśnie i źle interpretujesz. Data założenia konta i jego staż wcale nie musi oznaczać stanu faktycznego. Ilość jest ważna. Oczywiście Ty nawet nie powinieneś wiedzieć o nickach i posunięciach użytkownika, to się nazywa sprawa indywidualna.,, ale stricte: staż poszczególnych kont jest łączony (osoby uprawnione mają wgląd, także się nie bój o to, że to bujda), powiązania - mam nadzieję, że wyraziłam się jasno.
Konto usunięte
Konto usunięte: zabierz się za pewnego usera który obraża inne osoby od chamskich określeń

Nie mam w zwyczaju szarpać się na forum, tym bardziej na dziale technicznym. Uszanuj to, a osoby Cię obrażające zgłaszaj - na każdym profilu jest służąca temu zakładka lub po prostu ignoruj ;-).

Konto usunięte
Konto usunięte: Doświadczenie ? nie widzę byś takowe miała bo Cię nie znam


Więc po co w ogóle dopowiadasz niestworzone historie? Ponosi cię wyobraźnia? Chcesz się wyżyć? Dział Hydepark polecam ;-).
.
.
.
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem tu dość długo

Konto usunięte
Konto usunięte: takie rzeczy muszę wiedzieć co nie ?

Powinieneś. Chociażby z uwagi na to jak bardzo naciskasz na swój staż.
ege
ege
  3 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech ci to wyjdzie na dobre bo widocznie prócz impotentów i baranów nic więcej nie potrafisz napisać zresztą twoje obrażanie kogoś kwalifikuję się do bana


nikt mu nie da bana bo jest znajomynm moderatora
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  3 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte:

Konto usunięte
Konto usunięte:

Nie szczypcie się już dziewczyny :)
określenie "barany" nie było ad-personam tylko określeniem stanu umysłu i jako takie nie może być podstawą do bana - resztę interpretuję, że oboje się nakręcacie (zupełnie niepotrzebnie). Za 5 stron w tym wątku rozpętacie III wojnę światową i nikt już nie będzie pamiętał o co poszło tak jak to miało miejsce z pierwszą wojną.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Krzysiu
Krzysiu
  4 czerwca 2014

hehe chyba sobie dodam +10 do zajebistości za ten post :D

Paffeuu
Paffeuu
  4 czerwca 2014
woland
woland: Nie szczypcie się już dziewczyny :) określenie "barany" nie było ad-personam tylko określeniem stanu umysłu i jako takie nie może być podstawą do bana - resztę interpretuję, że oboje się nakręcacie (zupełnie niepotrzebnie). Za 5 stron w tym wątku rozpętacie III wojnę światową i nikt już nie będzie pamiętał o co poszło tak jak to miało miejsce z pierwszą wojną.

Ja się tylko nabijam, nie szczypię się : D
Skoro sam nie wyłapał i wkręca sobie, że to była obraza na face, to dżizys... tłumaczenie czegokolwiek nie ma sensu, forsuje gość ile wlezie, jego musi być na wierzchu.
Już go nie cytuje i nie tabuje, bo będzie gadka, że typa molestuje.. PRZEZ SIEĆ:zonk:

Ełisklo zarzuca pucowanie się do każdego wpisu, a sam robi to samod83dde2d
Magda też często forsuje demonstracyjnie, ale przynajmniej używa mniejszej ilości znaków :F

Endorfina
Endorfina: czasem na fotce tłumaczenie czegokolwiek, to jak przepychanie się z koniem.

DIS IS FOTKA ^^

Doświadczeni Userzy i myśliciele, a limit jak był, tak jest xD
Ciekawi mnie tylko czy Endrju wpisze w końcu kilka linijek... albo Marta, ktokolwiek, byle oficjalnie, problemu by nie było ^^
Endorfina
Endorfina
  4 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Doświadczeni Userzy i myśliciele, a limit jak był, tak jest xD Ciekawi mnie tylko czy Endrju wpisze w końcu kilka linijek... albo Marta, ktokolwiek, byle oficjalnie, problemu by nie było ^^

podejrzewam że oni tego tematu nie obserwują, chociaż mogę sie mylić.
Sam Endrjiu jest zdania ...w sumie nawet to ma nawet sens.
cyt:"czasem trzeba dać im sie wykrzyczeć" ;) sam kiedyś dał mi taką wskazówkę.
Paffeuu
Paffeuu
  4 czerwca 2014
Endorfina
Endorfina: podejrzewam że oni tego tematu nie obserwują, chociaż mogę sie mylić.

Zawsze obserwują, stanowcza większość.
Po prostu nie ingerują, bo
Endorfina
Endorfina: "czasem trzeba dać im sie wykrzyczeć"


Tyle w sumie : D

[poflejmią i im przejdzie] tragiczny wybór, ale lata mi to :D
Nie ja liczę $, ich wybór ^^
Od dawna jest tu taka polityka, sami się nie mieszają w dyskusję, bo Userzy obsiedliby ich jak muchy świeży klocek:superkupa:

Szkoda, że czasy memphisa minęły, było znacznie lepiej d83dde16
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.