Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

MlodyaZ
MlodyaZ
  4 czerwca 2014

Fotka.pl to kiedyś dobry portal dobry był...
A teraz tylko flota się liczy...
żal

MinisterOswiaty
MinisterOswiaty
  6 czerwca 2014

Taka moja propozycja. Jak już jest ta 1 wiadomość prywatna dziennie to może zrobi fotka coś, żeby pozbyć się fejków? Bo co mi z tej jednej wiadomości jak 1 na 5 lasek to fejk? Większe prawdopodobieństwo, że napisze do fejka niż do prawdziwej kobiety. Moim zdaniem każde konto powinno być weryfikowane.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 707
esquilo
  6 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak już jest ta 1 wiadomość prywatna dziennie to może zrobi fotka coś, żeby pozbyć się fejków?

Robi to na bieżąco.
Weź pod uwagę to, że osoby do tego uprawnione nie siedzą 24/7 na portalu.

d83dde0f
MinisterOswiaty
MinisterOswiaty
  6 czerwca 2014

Ale ja nie mam nic do pracy moderatorów ;) Tu raczej chodzi o zmianę sposobu ;) Np weryfikacja powinna już nastąpić przy zakładaniu konta czy jakiś inny skuteczniejszy sposób. Może to jest sprawka dla informatyków? ;) W każdym razie przy jednej wiadomości dziennie człowiek zastanawia się czy ta osoba do której chce napisać jest fejkiem czy nie jest :)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 707
esquilo
  6 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ja nie mam nic do pracy moderatorów ;) Tu raczej chodzi o zmianę sposobu ;) Np weryfikacja powinna już nastąpić przy zakładaniu konta czy jakiś inny skuteczniejszy sposób. Może to jest sprawka dla informatyków? ;) W każdym razie przy jednej wiadomości dziennie człowiek zastanawia się czy ta osoba do której chce napisać jest fejkiem czy nie jest :)

A jednak...
Mniejsza o większość.

W tym co piszesz jest sporo racji, napotkanie na fejka jest wielce prawdopodobne. Jednak sposobów weryfikacji jest kilka i jak pisałam wyżej: w miarę sukcesywnie jest to ogarniane.

Wspomnisz zapewne o profilu bez zdjęcia, osobie za nim ukrywającej się. Hmmm, to już lepsze niż fałszywa fotka prawda? A z czasem można się "dogadać"/zobaczyć. Nutka tajemniczości nikomu nie zaszkodziła jeszcze ;-).

Weryfikacja przy zakładaniu konta - uwierz, tego się nie da na 100% ogarnąć. Jedynym sposobem byłoby zakładanie konta z wymogiem - od razu - fotki z czasoznaczkiem i wpisanym swoim nickiem, etc., a to jest już wymagane przy ewentualnym podejrzeniu o nieprawdziwości względem użytkownika/czki konta. Może i sposób byłby dobry i jak dla mnie jedyny,ale strasznie ograniczyłby swobodę lub inaczej nadszarpnąłby zaufanie.

Podsumowując:
Konto usunięte
Konto usunięte: zastanawia się czy ta osoba do której chce napisać jest fejkiem czy nie jest

Nigdy nie będziesz miał 100% pewności, ryzyko i świat/możliwości jakie daje internet :-).

P.S. Pomysły zgłaszaj bezpośrednio na kontakt lub FT (zakładki poniżej).

Pozdrawiam d83dde09.
MinisterOswiaty
MinisterOswiaty
  6 czerwca 2014

Mi odpowiadałby wymóg zdjęcia z wpisanym nickiem ;) Tym bardziej, że Wy moderatorzy jeżeli usuniecie komuś zdjęcie a ta osoba nie okaże się fejkiem to macie problemy i czasami boicie się usuwać. A niektórzy są na tyle sprytni, że potrafią mieć fałszywe konto i szukanie w google.grafika czy szczegóły fotki nie pomogą. Już na taką jedną (bądź jednego - nie wiadomo jaka płeć :)) się tutaj napatoczyłem co miała konto i zdjęcia od 2012 roku i okazała się fejkiem i moderatorzy nie chcieli usunąć konto. Więc albo niech "góra" da Wam więcej swobody albo niech weryfikują konto przy zakładaniu profilu jeśli ma być jedna wiadomość dziennie ;) A pomysł zgłoszę ;)

MinisterOswiaty
MinisterOswiaty
  6 czerwca 2014

Aha jeszcze jedno ;) Piszesz o ograniczaniu swobody a możliwość pisania do 1 osoby dziennie to nie ograniczanie swobody? ;>

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 707
esquilo
  6 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi odpowiadałby wymóg zdjęcia z wpisanym nickiem ;)

Ok :-).
Konto usunięte
Konto usunięte: moderatorzy nie chcieli usunąć konto.

Moderator konta nie usunie. Może jedynie skasować kradzione zdjęcia, nieregulaminowe przenieść do innego albumu.
Jeżeli nie jest pewnien co do prawdziwości lub nie fotki, nie rusza.
Kwestia posdszywania się - nie popadaj w skrajności. Oczywiście są takie profile, ale to minimalny odsetek. Prawda zawsze wyjdzie na jaw :-).
Konto usunięte
Konto usunięte: niech weryfikują konto przy zakładaniu profilu jeśli ma być jedna wiadomość dziennie

Już pisałam, nikt tu nie siedzi 24/7.
I co wtedy z możliwością posiadania 3 kont, wtym testowych?
Pomysł jest ok, ale nie przejdzie.
A, i prawdziwość zdjęć jest dość szybko ogarniana, przynajmniej tych nowo dodanych. Resztę ewentualnie można zgłosić.

Konto usunięte
Konto usunięte: Piszesz o ograniczaniu swobody a możliwość pisania do 1 osoby dziennie to nie ograniczanie swobody? ;>

Nie. Jest jeszcze wiele możliwości kontaktu. A ta kwestia została już opisana w tym temacie.
Zapraszam do lektury.

:-)
MinisterOswiaty
MinisterOswiaty
  6 czerwca 2014

Skasuje kradzione zdjęcia a ta osoba doda sobie te same po tygodniu i tyle z tego kasowania ;) A co do 3 kont to też nie rozumiem tego po co tyle ale ok ;) Lepiej dla tych co zakładają fikcyjne ;)

AjdeNoleee
AjdeNoleee
  6 czerwca 2014

Ale ściema....dzisiaj jedyne co zrobiłem to kontynuowałem dawną konwersację i napisałem do rozmówcy z którym rozmowa już trwa X czasu, a gdy chciałem napisać do kogoś innego to dostałem informację, że dzisiejszy limit na nawiązywanie NOWYCH znajomości już wykorzystałem. Hahahhahahahaaahahha ;) Powodzenia w naciąganiu ludzi! Nawet jedna wiadomość dziennie za friko przerasta ten portal ;)

marcinkromolinski
marcinkromolinski
  6 czerwca 2014

głupota...

zzz5
Posty: 89 (po ~119 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 143
zzz5
  6 czerwca 2014

gówno amen

zzz5
Posty: 89 (po ~119 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 143
zzz5
  6 czerwca 2014

dokładnie, też nie napisałem do nowej osoby a wyskoczyło mi że nie moge dziś juz :D

BlackBazX
BlackBazX
  6 czerwca 2014

ten portal ssie. To się stało gorszym gównem niż nk.. naprawdę.. Administracja tej strony chce się dokopać takiego dna, jak jeszcze nikt nigdy przedtem. Rozumiem ograniczenia kontaktów na portalach erotycznych itp. Ale na normalnym portalu społecznościowym ? Zdrowo kogoś ********. Tyle w temacie.

zzz5
Posty: 89 (po ~119 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 143
zzz5
  6 czerwca 2014

to jest portal o nieokreślonym typie :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.