Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

Dee
Dee
  30 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dee: Poza tym trwają prace modernizacyjne, pewnie nieco będzie zwiększony limit:) To jak to w końcu na tym portalu jest, najpierw jest 1/24 a teraz sugerujesz że trwają pracę modernizacyjne odnośnie tego aspektu ? Albo pewnie widzicie że po tej zmianie chyba faktycznie macie spory problem z finansami ale nie to mnie obchodzi lecz to że przez 5 lat mogłem sobie pisać swobodnie bez gwiazdki a tutaj nagle taka zmiana w kwestii pisania PW, czy to faktycznie zmiana odnośnie kreatywności portalu czy raczej by zyskać więcej kasy ?Gdyby od samego powstania portal miał takie ograniczenie że trzeba wykupić usługę to nie było by żadnej dyskusji bo ludzie pewnie by do tego przywykli i się dostosowali ale mnie głównie dopada refleksja na temat tej zmiany bo nie oszukujmy się że każdy zorientowany wie o co chodzi ale Wy piszecie między wierszami jak to się mówi także starszych userów raczej w trąbkę nie zrobicie bo przez ten wątek prześlizgnęło się wiele komentarzy twierdzące że zmiany są potrzebne itp. owszem są ale takie twórcze sugestie możecie prawić dzisiejszej młodzieży ale nie komuś kto na tym portalu ma już 5 lat konto zresztą konto sobie mam bo mam ale gwiazdy nie wykupię bo to poniżej mojej godności bo jak dla mnie dopuszczacie się już chwytów które są już może nie absurdalne ale nie do zaakceptowania bo przez dłui okres można było sobie pisać a przychodzi taki moment że nagle trzeba coś zmienić.Komu te fantazje drodzy admini :) ? Nie wiem jaki macie regulamin i wytyczne odnośnie swego portalu bo tam nie zaglądam bo wszyscy wiemy że takie regulaminy są łamane przez wszystkich więc po co czytać coś co niby może być napisane ale i tak zmienione przez głównego redaktora czy jak to się tam zwie ? Jak to tylko odniosłem się do wątku"PW" i nagłych zmianach w tej kwestii.


Nie wiem jakie zmiany mają być wprowadzone, faktem jest ze w nocy coś kombinowali.
Jej chwalisz się tymi 5 latami jakby to było niewiadomo jakie osiągnięcie:)
pawloo93
pawloo93
  30 maja 2014

No a wydawanie kasy na ekwipunek do gry on-line jest głupie jak nie wiem co .. serio. Co jak co ale PW nie powinny kosztować - wyróżnianie się, promowanie, gadżety, upiększanie profilu, jakieś pierwszeństwo w wyszukiwaniu - ok to właśnie się nadaje na płatne opcje ale nie PW - Ci których stać zainwestowaliby w promocję a Ci których nie stać albo skąpią musieliby się pogodzić z mniejszą ilością odwiedzin i w ogóle. Już nawet limit zdjęć byłby lepszy niż limit PW ... dziewczyny masowo kupowałyby gwiazdę bo np. limit 3 czy 5 zdjęć nie wystarczy by dobrze pokazać twarz, figurę cycki i tyłek hehe ;p

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 694
woland
  30 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma nic za darmo bo zalewacie nas reklamami wiec jak można pisać o za darmo ?

Odpowiedzi na to pytanie udzieliłem kilka stron temu.
Konto usunięte
Konto usunięte: No a wydawanie kasy na ekwipunek do gry on-line jest głupie jak nie wiem co
akurat nie miałem na myśli gry dla gimbów. Zobacz to http://www.tvn24.pl/internet-hi-tech-media,40/bitwa-na-tysiace-statkow-straty-na-dziesiatki-tysiecy-dolarow-wszystko-przez-pomylke,303276.html
To co proponujesz skończyłoby się takim samym "bóldupieniem" na ponad 20 stron "a dlaczego nie mogę dodać więcej niż 3 zdjęcia".

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

patrick2604
Posty: 91 (po ~92 znaków)
Reputacja: -11 | BluzgometrTM: 2
patrick2604
  30 maja 2014

Jest pewne to wina Tuska

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 694
woland
  31 maja 2014
patrick2604
patrick2604: Jest pewne to wina Tuska

zlituj się - nim wydasz głos klawiaturą napisz to sobie na kartce - przeczytaj dwa razy - potem spal i zapomnij - błagam

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Paffeuu
Paffeuu
  31 maja 2014
patrick2604
patrick2604: Jest pewne to wina Tuska

woland
woland: zlituj się - nim wydasz głos klawiaturą napisz to sobie na kartce - przeczytaj dwa razy - potem spal i zapomnij - błagam

Pryknąłem aż ze śmiechu d83dde02

Wy dalej tutaj walczycie?
Szkoda czassuuuu... I tak niczego im pod kopułę nie wbijesz, forsują ile się da..
Niektórzy faktycznie piszą w jakimś % sensownie, ale... tja :zonk:

Dee
Dee: Nie wiem jakie zmiany mają być wprowadzone

Ja wiem
d83ddc8dd83dde0a

A tak serio, to ciekawi mnie odrobinkę, co tam grzebią. Dowiemy się tylko w jeden sposób ^^
Podpytując jakichś znajomych FT d83dde13 eh eh....
Dee
Dee
  31 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja wiem

Zamiast pierścionka poproszę... :p bez oliwek oczywiście :p
:
Konto usunięte
Konto usunięte: Wy dalej tutaj walczycie? Szkoda czassuuuu... I tak niczego im pod kopułę nie wbijesz, forsują ile się da.. Niektórzy faktycznie piszą w jakimś % sensownie, ale... tja


E tam kabaret za darmo:p
Paffeuu
Paffeuu
  31 maja 2014
Dee
Dee: Zamiast pierścionka poproszę... :p bez oliwek oczywiście :p

Do zrobienia + oliwki zjem sam : D
Dee
Dee: E tam kabaret za darmo:p

To już nawet zabawne nie jest, jak ja już nie chcę z tego śmieszkować, to znaczy, że jest naprawdę źle ^_*
Wszystko zostało przekazane kurdeł, temat o kupie i bólu przedłużenia pleców mogą założyć w kingdomie marty123 ;/

Ktoś powinien założyć temat czysto informacyjny i go przypiąć = po sprawie... Nie wiem czemu dalej owego tematu nie ma, ale co ja tam ogólnie wiem :rotfl:

d83cdf39
MagicalFire
Posty: 2479 (po ~59 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
MagicalFire
  31 maja 2014

FT takie ograniczenia po to aby wyżlic kasę wstyd wstyd

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 694
woland
  31 maja 2014
MagicalFire
MagicalFire: FT takie ograniczenia po to aby wyżlic kasę wstyd wstyd

Możliwe że wstyd, większym jednak wstydem jest prezentowana przez ciebie umiejętność posługiwania się językiem ojczystym.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

chucknoris
Posty: 3 (po ~638 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 18
chucknoris
  31 maja 2014

Ktoś kto zmienia usługę zawsze darmową, w płatną (limit jeden wiadomosci) musi mieć kompletny brak zmysłu ekonomicznego i wykazać się skrajnym brakiem szacunku do tutejszej społeczności. Reklamujcie tę swoją gwiazdę (Najwięcej spamu zawsze od was niż od kogokolwiek innego), ale żeby już tak chamsko zmuszać do jej kupienia to po prostu sabotaż. Sabotujecie swoją stronę bo czymś takim nigdy nie zdobędziecie nowych klientów. Powinniście ZACHĘCAĆ Ludzi do kupienia gwiazdy,a nie PRZYMUSZANIA ich tym bardzie jw tak infantylny sposób jak ten odnośnie wiadomości prywatnych. No i tutejsi ludzie z "fotka team" cierpią ewidentnie na syndrom sztokholmski. Nawet jakby za każde w wejście w profil była opłata to broniliby tego pomysłu. Życzę wam byście przejechali się na swojej bezczelnej zachłanności i dotknął was jakiś większy bojkot konsumencki.
NIE POZDRAWIAM.

MagicalFire
Posty: 2479 (po ~59 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
MagicalFire
  31 maja 2014
woland
woland: Możliwe że wstyd, większym jednak wstydem jest prezentowana przez ciebie umiejętność posługiwania się językiem ojczystym.

ulżyło ci ?? ban na opis śmiech na sali

fotka.pl skończyła sie dawno temu

s.p. Fotka [*]
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 725
esquilo
  31 maja 2014
chucknoris
chucknoris: Ktoś kto zmienia usługę zawsze darmową, w płatną (limit jeden wiadomosci)

Portal sam z siebie jest usługą - dzięki niemu możesz porozumiewać się w szerokim znaczeniu tego słowa.
Pw to opcja, a ta i inne w wersji rozszerzonej są płatne.
Ograniczenie jest dość drastyczne, ale nie popadaj w skrajność.
Stricte ograniczenia - były od zawsze. Gdybyś przeczytał temat wiedziałbyś jak je ominąć. Sprytni się już wykazują - widzę to po komentarzach, postach, wypowiedziach na czacie. Dla wygodnych jest gwiazda :-).

MagicalFire
MagicalFire: ulżyło ci ?? ban na opis śmiech na sali

A ból na forum.
MagicalFire
MagicalFire: Fotka skończyła sie dawno temu s.p. Fotka.pl [*]

Coś tu nie tak, ponieważ dodajesz posty, posiadasz - wciąż - konto na portalu.
chucknoris
Posty: 3 (po ~638 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 18
chucknoris
  31 maja 2014

"Pw to opcja, a ta i inne w wersji rozszerzonej są płatne"
ahahaha, ale rozumiesz to, że to co nazywasz wersją rozszerzoną, ówcześnie była tą zwykłą darmową?
Mam poglądy wolnorynkowe, wasze podwórko, wasze klocki, róbcie co chcecie niemniej jednak jest to portal społecznościowy i cały ten portal tworzą tutejsi ludzie, którzy w większości zachowują zdrowy rozsądek i nie będą płacić za coś co przez tyle lat było darmowe. Zdecydowanie idzie to ku upadkowi i zmniejszeniu się tutaj frekwencji.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 725
esquilo
  31 maja 2014
chucknoris
chucknoris: "Pw to opcja, a ta i inne w wersji rozszerzonej są płatne" ahahaha, ale rozumiesz to, że to co nazywasz wersją rozszerzoną, ówcześnie była tą zwykłą darmową?

Można było rozpocząć 10 (przez jakiś czas 25) nowych rozmów w ciągu doby. Rozpoczęte konwersacje kontynuowało/je się bez przeszkód.
Zależy Ci na treści czy ilości licznika pw? ...
chucknoris
chucknoris: Mam poglądy wolnorynkowe, wasze podwórko, wasze klocki, róbcie co chcecie

Więc po co całe to "ale"?
chucknoris
chucknoris: to portal społecznościowy i cały ten portal tworzą tutejsi ludzie

Tak, zarówno zwykli userzy zakładający tu konto, jak i ci pilnujący jego funkcjonowania.
.
.
.
Wysiliłeś się na napisanie postów, więc proszę przewertuj tema, poczytaj toraz cytuj wypowiedzi (strzałka obok łapek lub zaznaczenie frsgmentu i kliknięcie "cytuj").

d83dde09
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.