Krzysiu
Krzysiu
  8 maja 2014 (pierwszy post)

teraz nawet nie mając gwiazdy nie napiszesz wiadomości prywatnej do nikogo ! skandal w biały dzień ! http://scr.hu/28wn/udwy7

UPADLIŚCIE NA DNO

Shaitan
Shaitan
  14 maja 2014
Mistrz
Mistrz: jakim prawem blokujecie mi prawo pisania wiadomosci prywatnych ok rozumiem że łamie zasade ale tej zasady nie było na dzien kiedy wykupiłem konto premium dopiero od dziś weszła jakaś bzdurna zasada a z tego co wiem prawo nie działa wstecz

Akurat to za co dostałeś blokadę było od zawsze zabronione, polecam jednak czytać regulaminy ;)
Krzysiu
Krzysiu
  14 maja 2014

;D
Mistrz
Posty: 13 (po ~155 znaków)
Reputacja: -31 | BluzgometrTM: 422
Mistrz
  14 maja 2014

robi się portal zarabiający kase obyście skonczyli gorzej niz nk

Sebuu93
Sebuu93
  14 maja 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Wysłałem sms na ten cały klub gwiazd, kasę mi zeżarło, sms potwierdzającego nie dostałem w bazie też się to nie wyświetla.. Świetnie ponad 11zł. poszło się pieprzyć.. :/
A jeszcze teraz klikając na ''klub gwiazd'' nie wyświetla się strona..

Sebuu93
Sebuu93
  14 maja 2014

[quote=Sebuu93]
Wysłałem sms na ten cały klub gwiazd, kasę mi zeżarło, a nadal nie można pisać..
Chociaż teraz mi przyszło potwierdzenie, że niby w tym klubie jestem..

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  14 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Chociaż teraz mi przyszło potwierdzenie, że niby w tym klubie jestem..


Sprobuj sie wylogowac i zalogowac ponownie i sprawdz, czy gwiazda sie zalaczy.
Jesli nie, pisz tutaj: http://www.fotka.pl/kontakt
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Sebuu93
Sebuu93
  14 maja 2014

Udało się na szczęście.
Jak rozumiem to się będzie co miesiąc samo aktualizować?
W sms była informacja, że raz w miesiącu będzie pobierana opłata 11,07zł. więc to chyba na gwiazdę jak rozumiem?

Avatar użytkownika mariusz020mariusz020
Posty: 33 (po ~211 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 0
mariusz020
  14 maja 2014

Z tym ograniczeniem wiadomości to beznadziejny pomysł nie dziwie sie ze tyle oburzeń jesli sie to nie zmieni to mysle ze długo fotka nie pociagnie kazdy bedzie szukał innego portalu gdzie za podstawowe funkcje nie bedzie musiał płacić a przykładem jest badoo jak dobrze kojarze tam podobno opłat za wiadomości nie ma wiec zyska nowych uzytkowników a fotka straci . Złe posunięcie mysle ze jednak na temat takich zmian powinni zasiegać opinii uzytkowników a w szczególności nie pozbawiać podstawowych funkcji. Pięniadze mozna uzyskać za dodanie nowych ale i sensownych funkcji a nie przez nanoszenie opłat na takie funkcje jak wiadomości

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  14 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Udało się na szczęście. Jak rozumiem to się będzie co miesiąc samo aktualizować? W sms była informacja, że raz w miesiącu będzie pobierana opłata 11,07zł. więc to chyba na gwiazdę jak rozumiem?

Zgadza się. :)
* Z chwilą, gdy zdecydujesz się zrezygnować z usługi będziesz musiał wysłac sms-a, który, ją dezaktywuje, a co za tym idzie opłaty przestaną być pobierane ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Gustlik
Gustlik
  14 maja 2014
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Z chwilą, gdy zdecydujesz się zrezygnować z usługi będziesz musiał wysłac sms-a, który, ją dezaktywuje

Konto usunięte
Konto usunięte: sms


Aby zakończyć usługę, należy wysłać SMS o treści STOP FOTKA na numer 60568.
Masz up jakbyś kiedyś tego szukał, znajdziesz te linijkę w regulaminie fotki.

mariusz020
mariusz020: Z tym ograniczeniem wiadomości to beznadziejny pomysł nie dziwie sie ze tyle oburzeń jesli sie to nie zmieni to mysle ze długo fotka nie pociagnie

Troszkę przesadzili z tym limitem, fakt, z tego co słyszałem, to posiadacze gwiazdy mają też jakiś limit, ale ponoć dużo większy.
mariusz020
mariusz020: Złe posunięcie

d83ddc4d

Co do..
mariusz020
mariusz020: mysle ze jednak na temat takich zmian powinni zasiegać opinii uzytkowników

To akurat średnio widzę, szczerze, to jeszcze nigdy nie widziałem, żeby którykolwiek z serwisów pytał o takie rzeczy, ale na pewno powinni o tym informować każdego Użytkownika.
mariusz020
mariusz020: Pięniadze mozna uzyskać za dodanie nowych ale i sensownych funkcji a nie przez nanoszenie opłat na takie funkcje jak wiadomości

Dodali sporo nowości, ale sam fakt ograniczenia pw do 1 na dobę, spora przesada :P
Sebuu93
Sebuu93
  14 maja 2014

Ok, dzięki jeszcze raz. :)

Avatar użytkownika mariusz020mariusz020
Posty: 33 (po ~211 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 0
mariusz020
  14 maja 2014

A to był kiedyś taki dobry portal :P

Gustlik
Gustlik
  14 maja 2014

Najlepszy :X

Avatar użytkownika mariusz020mariusz020
Posty: 33 (po ~211 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 0
mariusz020
  14 maja 2014

no może nie przesadzajmy :P miał swoje wady i nie koniecznie na lepsze poprawiony został :P

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 704
esquilo
  14 maja 2014
Gustlik
Gustlik: posiadacze gwiazdy mają też jakiś limit, ale ponoć dużo większ

100 nowych pw.
Bramka dla spamujących tekstami: zlajkuj, hej, ładna/y jesteś - dodasz mnie do znajomych, czy to nie twoje foto jest na tej stronie, etc. (plus linki). Z uwagi na to, dobrze, że gwiazda podrożała.

Gustlik
Gustlik: fakt ograniczenia pw do 1 na dobę


Z deka przesadzony. Mogło pozostać to 10 (pomijam fakt, że jakiś czas limit wynosił 25 - akurat za dużo).
Tak sobie myślę, że magiczna 3 byłaby dobrym limitem - "do trzech razy sztuka".
d83dde0f
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.