Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

IHSI
IHSI
  11 stycznia 2017

To ja również po proszę o autograf .

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Spodziewałam się czegoś więcej


No to zrób transmisję. Wtedy wpadniemy.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No to zrób transmisję. Wtedy wpadniemy.

Jestem za z miłą chęcią podyskutuje :D albo wiem każdy na skype :D tam może być ciekawie dopiero :D
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: tam może być ciekawie dopiero :D

Skoro tutaj nie ma nic ciekawego, tam bedzie tylko gorzejd83dde09
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro tutaj nie ma nic ciekawego, tam bedzie tylko gorzej

a ja tam jestem pozytywnej myśli :P i nie będzie tak źle, chyba :D
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017

Skąd bierzecie takie domysły na temat kobiet? Później narzekacie że macie tak a nie inaczej

XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd bierzecie takie domysły na temat kobiet? Później narzekacie że macie tak a nie inaczej


jakie domysły bo chyba wypadłem z obiegu :/
Panthera
Panthera
  11 stycznia 2017

Widzkcie panowie to hipokryci
tutaj sie obraza i ocenia kobiety
i jest dobrze
gdy ja zaapelowalam do panow by rzestali tak robic to temat zamkniety.
zalosne.
jak macie problemy z kobietami to zostancie gejami.

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To ja również po proszę o autograf .


Konto usunięte
Konto usunięte: By się wyzalic?

Po proś a będzie Ci daned83dde09. Mnie możesz poprosić
Gorzkie żale, cierpię dole....
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  11 stycznia 2017
Panthera
Panthera: Widzkcie panowie to hipokryci tutaj sie obraza i ocenia kobiety i jest dobrze gdy ja zaapelowalam do panow by rzestali tak robic to temat zamkniety. zalosne. jak macie problemy z kobietami to zostancie gejami.


zamknięte bo 3 takie same tematy zrobione jednego dnia :) został jeden na którym i tak nikt nie odpowiada :)
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
Panthera
Panthera: jak macie problemy z kobietami to zostancie gejami.


Nic nie poradzisz że jesteśmy dla facetów niczym, tylko zaskakujące jest to ze biegają za nami, marnują często nasz czas.Większości do miana faceta brakuje drugiej szarej komórki która mogła by się zderzyć z tą jedną samotną i wymyślić coś co nie bedzie usprawiedliwiała jednostkowego nieudacznictwa
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Panthera: jak macie problemy z kobietami to zostancie gejami. Nic nie poradzisz że jesteśmy dla facetów niczym, tylko zaskakujące jest to ze biegają za nami, marnują często nasz czas.Większości do miana faceta brakuje drugiej szarej komórki która mogła by się zderzyć z tą jedną samotną i wymyślić coś co nie bedzie usprawiedliwiało jednostkowego nieudacznictwa
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Spodziewałam się czegoś więcej


Widzę że Cie to normalnie kręci :) nie masz dziewczyno żadnych ambicji , aspiracji w życiu ,tyle można zrobic osiągnąć wystarczy uruchomić wyobraźnie :)
Co do rozmowy z Tobą ... w pewnym momencie przyznałaś mi racja zgadzając się z naszym męskim punktem widzenia i ok:)... tylko personalnie co do Mnie miałaś jakieś obiekcje i żale ze niby zbyt pewny siebie jestem itd... zdaje sobie sprawę że w Twoim środowisko biorąc pod uwagę twoj wygląd to chłopcy chodzą w rurkach i się pytają o pozwolenie takich dziewczyn jak ty (no takie czasy) więc spotykając na swojej drodze faceta który ma swoje zdanie i przy nim obstaje a na dodatek przedstawia ci logiczne argumenty na poparcie go , to dostałaś ciężkiego szoku .... do pewnego momentu rozmowa była merytoryczna na temat chociaż im dalej brnęłaś w las i coraz bardziej się gubiłaś próbując uciekać i odnosić zupełnie do innych innych tematów w których kwesti nikt nawet nie poruszył ze się z nimi nie zgadza ,,, ale zawsze gdzieś tam krążyliśmy przy meritum sprawy ,no ale jak zaczęłaś wypisywać totalne głupoty z palca wyssane o jakichś bunkrach niemieckich ,naginając fakty do granic absurdu to w tym momencie polemizowanie na tej płaszczyźnie straciło jakikolwiek sens "to tak jak by grać z gołębiem w szachy :) " ani to fajne ani przyjemne , więc uleciał sens głębszej rozmowy i czar prysł i to się właśnie dzieje jak nie trzymacie się pewnych zasad ,widzisz jakie to ważne:) i jeszcze masz pretensje czemu nie pisze:P Moim zdaniem w tym momencie po prostu chcesz ze mną pisać i nie ważne na jakie tematy , w myśl zasady kto się lubi ten się czubi :)
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 stycznia 2017
Panthera
Panthera: Widzkcie panowie to hipokryci tutaj sie obraza i ocenia kobiety i jest dobrze gdy ja zaapelowalam do panow by rzestali tak robic to temat zamkniety. zalosne. jak macie problemy z kobietami to zostancie gejami.


czy masz jakieś dowody potwierdzające że ktoś cie tu obraził? czy to Twoja wybujała wyobraźnia wzięła gorę nad realnymi faktami i sobie to ukoloryzowałaś żeby zabłysnąć :)?
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: swojej drodze faceta który ma swoje zdanie i przy nim obstaje a na dodatek przedstawia ci logiczne argumenty na poparcie go , to dostałaś ciężkiego szoku .... do pewnego momentu rozmowa była merytoryczna na temat chociaż im dalej brnęłaś w las i coraz bardziej się gubiłaś

Dlaczego nie uszanowałeś mojego zdania? Podstawowe pytanie...nie obraziłam Cie w żaden możliwy sposób
Mylisz fakty o tych niemieckich bunkrach. Czytaj dokładnie kto to napisał lub wcale.Dlaczego nadal czepiasz sie mojego wyglądu? Oceniasz mnie na podstawie tego jak wyglądam?Sam wspomniałeś w ciągu tej dyskusji że "świecenie cyckami i tylkiem Cie nie kręci" (czego osobiście nie robię)więc czemu sprowadzasz wszystko do mojego wyglądu?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.