Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A jej podbudowa duchowa dziś już odfrunęła, bo psaipsiółki poznikały.


jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: SzczeryJakZloto: A jej podbudowa duchowa dziś już odfrunęła, bo psaipsiółki poznikały.

No nareszcie..tak dzielnie odpierałam meski front w tym dywersantów że chyba brakuje mi siły,,, Pomyłka to chwilowy spadek mocyd83dde0f
Tajra
Tajra
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No nareszcie..tak dzielnie odpierałam meski front w tym dywersantów że chyba brakuje mi siły,,, Pomyłka to chwilowy spadek mocy




Dobranoc d83dde09
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017

Faceci przegrupują sily, zaczerpną wiedzy i jutro przystąpią do ataku...Dobranoc prawie wszystkimd83dde18

Kotwicz
Kotwicz
  11 stycznia 2017

w ogóle po co zakładany był ten temat? By się wyzalic? Czy nie jest to troche upokarzajace Panowie? XD

amarettoUK
amarettoUK
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapamiętuję to co powinnamamarettoUK: A mnie się zdaje że dostałaś "podbudowe duchową" i dalej brniesz w temat,który tak naprawdę już umarł śmiercią naturalną.Zauważ że nawet "prowodyr" się już tutaj nie wypowiada. Chyba ma nowe majtki na głowie, jest zbyt zajęty Nie wiem czy widzisz ale ośmieszyłam go na jego własne życzenie.A Ty jednak mimo wszystko musiałeś sie wypowiedzieć, mimo że temat umarł? Facetowi wszystko wolno? Widzę że tak

Nadal prowokujesz .nie będąc prowokowana..jak to tam szło?"a ty jesteś głupi,ty też jesteś głupi" robisz dokładnie to samo.Jedynie Twoim zdaniem, kogokolwiek ośmieszyłaś poza sobą .Uczepiłaś się tych majtek jak diabeł dobrej duszy i jak widać jest to Twoj główny oręż.No jeszcze mi grafik zrób, kiedy,gdzie i do kogo mogę się wypowiadać Wydaje Ci się że sterujesz kierunkiem rozmowy..no i racja..wydaje Ci się.A może to ja się mylę,może Ty rzeczywiście chciałaś dzisiaj o Rydzyku pogadać,nakierowując rozmowe na ten temat:):):) Miłej nocki.
amarettoUK
amarettoUK
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogóle po co zakładany był ten temat? By się wyzalic? Czy nie jest to troche upokarzajace Panowie? XD

Pytanie raczej do zakładającego temat.
SajMon21
Posty: 1 (po ~246 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 68
SajMon21
  11 stycznia 2017

Bartek nie szukaj dziewczyny na fotce tutaj nie znajdziesz. Kazda pisze z kazdym taka prawda. Tak wczesniej napisales tylko czekaja na slodzenie i co sam spotykam wiekszosc teraz mlodych odrazu pisze czy nie przeszkadza dziewczyna z dzieckiem....

Castiel8989
Castiel8989
  11 stycznia 2017

W toku toczącej się dyskusji warto odgrzać klasyka - http://demotywatory.pl/4497675/Dwa-etapy-rozwoju-seksualnego-kobiety
PS. Kobiety szanują mężczyzn za siłę, zdecydowanie i niezależność, opisywanie pewnych faktów (młode matki szukające tatusiów i atencjuszki w internecie) w ich oczach stawia faceta na pozycji marudnych ciap bez szans u kobiet itp. Taki trochę mechanizm obronny w myśl "najlepszą obroną jest atak" :)

XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  11 stycznia 2017

Czytam.... I mozg wysycha ;p co sie z ta fotka porobilo ;/ gdzie ta fotka z dawnych czasow.... Wroc
Prawda jest taka ze nie brakuje tutaj pedofili co do 14 latek pisza ze chetnie by je lizali, jak i 14 latek co mysla ze jak wypna dupe to sa dorosle.... Wystarczy po 22 wejsc na kamerki i wszystko o czym mowa w poscie, jest wyjasnione ;)
W kategori kamerki u naszej plci siedza sami imbecyle co reprezentuja poziom podlogi, spokojnie po przeciwnej stronie barykady tez nie brakuje patoli.....
Najlepsze sa 15+ co wejda na kamerke i ryj nie wyparzony ;p
A juz wszystko przebija typa co wchodzi i w opisie transmisji pisze (500 widzow rozbieram sie ) albo jestem warta 1000 zl... Wiec no kobiety zastanowic sie ;) Panowie ale nie myslec ze my bez winy bo ktos kto pokazuje dekolt albo dupe ma 50 widzow a ktos kto siedzi i rozmawia normalnie ma 5 widzow ;) tak wiec warto sie zastanowic nad sensem tego posta ;) i zanim kogos sie oceni i wyrazi swoje zdanie to warto przygladac sie sytuacji ;)

GRADEK83
GRADEK83
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: prawie wszystkim

To O mnie to O mnie :ziober2:
Panthera
Panthera
  11 stycznia 2017

Musze to powiedziec ale nie macie racji panowie.
czesc kobiet zle was traktuje ok ale przez tę czesc wy obrazacie wszystkie kobiety. Wiadomo ze te ktore noc zlego nie robia cxuja sie urazone ze jakis debil twierdzi ze same sobie zasluzyly na takie traltowanie czy obrazanie albo ze "bo robicie to i tamto" skoro tego nie robia. Wrzucacie wszystkie kobiety do jednego wora i macke wielkie pretensje do kobiet ze im sie to nie podoba. A sami co robicie? Ciagle narzekacie na kobiety ze takie ze srakie a g gdy wam sie to wytknie macie bol dupy ze ktos wam prawde w oczy powiedzial. Bo wedlug was wy macie prawo obrazac kobiety bo jestescie naj we wszystkim a kobiety sa glupie wedlug was i nie maja rawa ani miec do was o nic pretebzji a obowiazek sie ze wszystkim zgadzac z wami.

Panthera
Panthera
  11 stycznia 2017

A najsmieszniejsze jest to ze wiele kobiet ktore nie sa takie jak te opisane w temacie broni sie przed nieslusznymi atakami i sa przez facetow wysmiewane ze maja czelnosc miec inne zdanie niz jasnie pan mezczyzna, i to jeszcze tym kobietom sie wmawia ze one nie pozwalaja miec komus meskiemu wlasbego zdania (jedli nie ma rscji to chcemy go wyprowadzic z bledu na co wy resgujecie jak na atak). Przeciez nikt nie zna kobiet lepiej niz one same siebie wiec maja wiecej racji niz wy. Czujemy sie obrazane i wrzucane do jednego wora z wywlokami i mamy prawo sie przed tym bronic. A wy co? Wyzywacie nas od idiotek, kretynek ktore nie maja racji, bo podwazamy wasze zdanie na nasz temat. Mamy do was pretensje o wrzucanie nas do jednego wora i obrazanie nas na podstawie zachowan innych kobiet. To chyba proste? Wiec nie wiem czemu wy macie o to bulwers i czemu autor tego tematu zalozyl go w ogole? Gdyby ktos podejrzrwal autora o bycie zlodziejem bo jego sasiad jest zlodziejem, tez by sie bulwersowal.
wy faceci jestescie jacys dziwni pod tym wzgledem
dla was kazda kobieta jedt taka sama i sama jest sobie winba ze jej kolezanka postepuje jak zdzira. Ale o was nic zlego powiedzirc nie mozna bo jestescie idealni :) i nie mozna sie z wami nie zgadzac odnosnie nas samych, bo wtedy tez jestesmy zle, bo wedlug was jedli wy nas nazywacie materialistkami i kurfami to my mamy obowiazek sie z wami w tym zgodzic a nie jeszcze sie bronic czyz nie?
dorosnijcie :)

XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  11 stycznia 2017
Panthera
Panthera: Musze to powiedziec ale nie macie racji panowie. czesc kobiet zle was traktuje ok ale przez tę czesc wy obrazacie wszystkie kobiety. Wiadomo ze te ktore noc zlego nie robia cxuja sie urazone ze jakis debil twierdzi ze same sobie zasluzyly na takie traltowanie czy obrazanie albo ze "bo robicie to i tamto" skoro tego nie robia. Wrzucacie wszystkie kobiety do jednego wora i macke wielkie pretensje do kobiet ze im sie to nie podoba. A sami co robicie? Ciagle narzekacie na kobiety ze takie ze srakie a g gdy wam sie to wytknie macie bol dupy ze ktos wam prawde w oczy powiedzial. Bo wedlug was wy macie prawo obrazac kobiety bo jestescie naj we wszystkim a kobiety sa glupie wedlug was i nie maja rawa ani miec do was o nic pretebzji a obowiazek sie ze wszystkim zgadzac z wami.


Panthera
Panthera: A najsmieszniejsze jest to ze wiele kobiet ktore nie sa takie jak te opisane w temacie broni sie przed nieslusznymi atakami i sa przez facetow wysmiewane ze maja czelnosc miec inne zdanie niz jasnie pan mezczyzna, i to jeszcze tym kobietom sie wmawia ze one nie pozwalaja miec komus meskiemu wlasbego zdania (jedli nie ma rscji to chcemy go wyprowadzic z bledu na co wy resgujecie jak na atak). Przeciez nikt nie zna kobiet lepiej niz one same siebie wiec maja wiecej racji niz wy. Czujemy sie obrazane i wrzucane do jednego wora z wywlokami i mamy prawo sie przed tym bronic. A wy co? Wyzywacie nas od idiotek, kretynek ktore nie maja racji, bo podwazamy wasze zdanie na nasz temat. Mamy do was pretensje o wrzucanie nas do jednego wora i obrazanie nas na podstawie zachowan innych kobiet. To chyba proste? Wiec nie wiem czemu wy macie o to bulwers i czemu autor tego tematu zalozyl go w ogole? Gdyby ktos podejrzrwal autora o bycie zlodziejem bo jego sasiad jest zlodziejem, tez by sie bulwersowal. wy faceci jestescie jacys dziwni pod tym wzgledem dla was kazda kobieta jedt taka sama i sama jest sobie winba ze jej kolezanka postepuje jak zdzira. Ale o was nic zlego powiedzirc nie mozna bo jestescie idealni :) i nie mozna sie z wami nie zgadzac odnosnie nas samych, bo wtedy tez jestesmy zle, bo wedlug was jedli wy nas nazywacie materialistkami i kurfami to my mamy obowiazek sie z wami w tym zgodzic a nie jeszcze sie bronic czyz nie? dorosnijcie :)


WTF... Polecam powrócić do moich wpisów i przeanalizować mój tekst :)

Pozdrawiam
Panthera
Panthera
  11 stycznia 2017

Eh

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.