Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

MaRcIn854
MaRcIn854
  10 stycznia 2017

każdy lubi co chce ja na przykład lubie zadbane dziewczyny i modne. każdy w pewien sposób sie lansuje. gorsze moim zdaniem jest brak gustu , stylu ,higieny. To jest szufladkowanie ludzi ma fajny samochód szpaner chodzi na siłownie paker łysy to złodziej można wymieniać bez końca czy chodzi o dziewczyny czy facetów. ale mam pytanie ogólne czy ktoras z pań wykazała sie prostactwem czy czymś w tym stylu raczej widac że sa wygadane i inteligetne d83dde0a

MaRcIn854
MaRcIn854
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: MaRcIn854: kolega od szminkiTak to już jest.... Jak facet na łeb ubiera koronki, maluje oko i usta, to kobiety ubierają bojówki, malują wojenne barwy biorą do ręki karabin i strzelają mu tępy łeb


karabinu nie mam ale mam Broń krótką moge pożyczyć :)
MaRcIn854
MaRcIn854
  10 stycznia 2017

[quote=MaRcIn854]
Tajra: MaRcIn854: kolega od szminkiTak to już jest.... Jak facet na łeb ubiera koronki, maluje oko i usta, to kobiety ubierają bojówki, malują wojenne barwy biorą do ręki karabin i strzelają mu tępy łeb
karabinu nie mam ale mam Broń krótką moge pożyczyć :)
[/

nie trzeba na nią mieć zezwolenia :)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

...

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale uczepiłeś swojej prawdy absolutnej, jeśli tak jest to nagraj ją na płytę i schowaj głęboko zeby nikt jej nie odsłuchał Chyba nie wiesz od czego jest Fotka.pl. Uświadomię Cię w tej sprawie....od pokazania się innym użytkownikom poprzez zdjęcia. Nie pasuje Ci mój wygląd? Zachowaj to dla siebie, mnie to nie interesuje. Masz o mnie takie zdanie a nie inne, wiesz o czym mówię. Doczepiłeś się bez powodu


Zdjęcia są do oceniania i komentowania i będę komentować jak chcę i kiedy chcę. A jak się nie podobają komentarze to schowaj sobie te zdjęcia do szuflady.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: karabinu nie mam ale mam Broń krótką moge pożyczyć :)


Konto usunięte
Konto usunięte: nie trzeba na nią mieć zezwolenia :)


na wodę mnie nie interesuje :) To dla mięczaków d83dde09

A jak myślisz, mam krzyczeć stój debilu bo strzelam, czy od razu pociągnąć za spust ?:))
MaRcIn854
MaRcIn854
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdjęcia są do komentowania i będę komentować jak chcę i kiedy chcę. A jak się nie podobają komentarze to schowaj sobie te zdjęcia do szuflady.


Wiec wszystko git Ty komentujesz zdjęcia My Ciebie bez stresu

a odnosnie lansowania sie wolisz modne buty czy z bazaru ??
Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: a odnosnie lansowania sie wolisz modne buty czy z bazaru ??


A to zależy, bo czasami te z bazaru wyglądają o niebo lepiej jak te markowe :)) to zależy czy mówimy o wytrzymałości oryginału czy blichtrze podróby?:)
MaRcIn854
MaRcIn854
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: MaRcIn854: karabinu nie mam ale mam Broń krótką moge pożyczyć :) MaRcIn854: nie trzeba na nią mieć zezwolenia :) na wodę mnie nie interesuje :) To dla mięczaków A jak myślisz, mam krzyczeć stój debilu bo strzelam, czy od razu pociągnąć za spust ?:))


Mało osób w Polsce wie ale u nas jest powszechne prawo do posiadania broni palnej (
Otóż w myśl art.11 ust. 10 ustawy o broni i amunicji nie wymaga pozwolenia na broń posiadanie broni palnej rozdzielnego ładowania wytworzonej przed 1885r., bądź jej replik )
a odnosnie strzłów ostrzegawczych to chyba było dwa w plecy jeden w głowe nie wiem do końca musze przeczytać :)
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: lansiarą która musi mieć modną torebkę i okularki..


Wolę plecaczek Hello Kittyd83dde1c Jest taki modny, tylko dzieki niemu jestem kimśd83dde02
MaRcIn854
MaRcIn854
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: MaRcIn854: a odnosnie lansowania sie wolisz modne buty czy z bazaru ?? [quote=Tajra] A to zależy, bo czasami te z bazaru wyglądają o niebo lepiej jak te markowe :)) to zależy czy mówimy o wytrzymałości oryginału czy blichtrze podróby?:)


ale wiadoma każdy chce dobrze wyglądać :)
Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Otóż w myśl art.11 ust. 10 ustawy o broni i amunicji nie wymaga pozwolenia na broń posiadanie broni palnej rozdzielnego ładowania wytworzonej przed 1885r., bądź jej replik )


Coś czytałam na ten temat, ale czytałam też o konfiskatach takiej broni która była całkiem sprawna i uznano że może posłużyć do zamachu(powstańcowi czy jakoś 90 latkowi) d83dde09 Czasami prawo sobie a sądy sobie
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolę plecaczek Hello Kitty Jest taki modny, tylko dzieki niemu jestem kimś


To mi przykro. Będziesz musiała go oddać w przyszłym sezonie przestanie być na topie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ale wiadoma każdy chce dobrze wyglądać :)


Tyle tylko, że dobrze nie zawsze oznacza drogo i niekoniecznie elegancko :)
MaRcIn854
MaRcIn854
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: MaRcIn854: Otóż w myśl art.11 ust. 10 ustawy o broni i amunicji nie wymaga pozwolenia na broń posiadanie broni palnej rozdzielnego ładowania wytworzonej przed 1885r., bądź jej replik )Coś czytałam na ten temat, ale czytałam też o konfiskatach takiej broni która była całkiem sprawna i uznano że może posłużyć do zamachu(powstańcowi czy jakoś 90 latkowi) Czasami prawo sobie a sądy sobie


ale jak ostatnio byłem na strzelnicy to normalnie używali pewnie standard ktoś sie poskarżył i mu ja zabrali
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.