Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  11 stycznia 2017
Panthera
Panthera: Eh


co za eh ?? :D dyskutujemy czy nie ?? :)
GRADEK83
GRADEK83
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: co za eh ?? :D dyskutujemy czy nie ?? :)

O matko kolejna :D to już są trzy dzierlatki będzie dym oj będzie :ziober2:
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: O matko kolejna :D to już są trzy dzierlatki będzie dym oj będzie

liczę na dyskusje na poziomie :D
co by nie było nikogo nie prowokuje :D
amarettoUK
amarettoUK
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytam.... I mozg wysycha ;p co sie z ta fotka porobilo ;/ gdzie ta fotka z dawnych czasow.... Wroc Prawda jest taka ze nie brakuje tutaj pedofili co do 14 latek pisza ze chetnie by je lizali, jak i 14 latek co mysla ze jak wypna dupe to sa dorosle.... Wystarczy po 22 wejsc na kamerki i wszystko o czym mowa w poscie, jest wyjasnione ;) W kategori kamerki u naszej plci siedza sami imbecyle co reprezentuja poziom podlogi, spokojnie po przeciwnej stronie barykady tez nie brakuje patoli..... Najlepsze sa 15+ co wejda na kamerke i ryj nie wyparzony ;p A juz wszystko przebija typa co wchodzi i w opisie transmisji pisze (500 widzow rozbieram sie ) albo jestem warta 1000 zl... Wiec no kobiety zastanowic sie ;) Panowie ale nie myslec ze my bez winy bo ktos kto pokazuje dekolt albo dupe ma 50 widzow a ktos kto siedzi i rozmawia normalnie ma 5 widzow ;) tak wiec warto sie zastanowic nad sensem tego posta ;) i zanim kogos sie oceni i wyrazi swoje zdanie to warto przygladac sie sytuacji ;)

Dawne czasy to...dawne czasy są..nie wrócą.:):)A co do widzów,dokładnie tak powinno być jak jest:)Jasno wtedy widać kto szuka "bratniej duszy ,a kto poklasku"Moim zdaniem każdy tworząc profil,świadomie lub mniej świadomie,stara się określić siebie.O ile oczywiście nie jest to profil typowo prowokatorski.
GRADEK83
GRADEK83
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: liczę na dyskusje na poziomie :D

Nie inaczej d83dde01
Konto usunięte
Konto usunięte: co by nie było nikogo nie prowokuje :D

Pełna kultura musi być a jak!d83dde0f
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dawne czasy to...dawne czasy są..nie wrócą.:):)A co do widzów,dokładnie tak powinno być jak jest:)Jasno wtedy widać kto szuka "bratniej duszy ,a kto poklasku"Moim zdaniem każdy tworząc profil,świadomie lub mniej świadomie,stara się określić siebie.O ile oczywiście nie jest to profil typowo prowokatorski.

Myślenie 15 latka, jest jak jest niech tak będzie mi to pasuje.... To ja się pytam po co ty się od 3 dni udzielasz w tym temacie :)
amarettoUK
amarettoUK
  11 stycznia 2017

Czasami nie ważne jak ktoś napisze,ważne jak ktoś zrozumie.Widocznie rozumujesz na etapie 15 latka:)Gratuluje ! wstąpiłeś do grona tych z którymi tak sie często przez te 3 dni nie zgadzałeś:) Liczę na jakieś sugestie w jakich tematach mogę się udzielać.A wniosek z tego tematu wychodzi jeden.Z pomyj tiramisu nie zrobisz mimo szczerych chęci:)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017

Papatki robaczkid83dde09

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Papatki robaczki


Aha uciekasz na te kamerki co były wcześniej wspominane ...już rozumie co miałaś na myśli mówiąc ze masz prace;) ok leć nasza gwiazdo :D
GRADEK83
GRADEK83
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: ok leć nasza gwiazdo

Gwiazdorzy na kamerkach? :D o ho ho o autograf poproszę chyba :ziober2:
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  11 stycznia 2017

i mnie zostawili :D :P

Co za kamerki ?? :D Xd

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: Aha uciekasz na te kamerki co były wcześniej wspominane ...już rozumie co miałaś na myśli mówiąc ze masz prace;) ok leć nasza gwiazdo :D

Właśnie tym wpisem osiągasz szczyt buractwa...serio. Jeszcze na początku potrafiłeś powstrzymywać swoje prawdziwe Ja, ale teraz widzę że idziesz na ostro...
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: i mnie zostawili :D :P Co za kamerki ?? :D Xd

http://fotka.com/kamerki
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017

Spodziewałam się czegoś więcejd83dde0f

XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie tym wpisem osiągasz szczyt buractwa...serio. Jeszcze na początku potrafiłeś powstrzymywać swoje prawdziwe Ja, ale teraz widzę że idziesz na ostro...

ciul jeden co za kamerki :D też chcę autograf może kiedyś coś warty będzie :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.