Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Twój poziom przedszkolnego rozumowania mogłem ci nakreślić wyłącznie w taki infantylny sposób ale skoro się domagasz wytłumaczenia jeszcze raz to przyjmij do wiadomości że pouczanie innych na forum publicznym czy mogą komentować twoje publiczne fotki jest publicznym samobójstwem.

Fotki komentuje się na profilu osoby a nie na forumd83dde0a Takie proste zasady są dla Ciebie za trudne?d83dde02
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystko było dobrze tak długo póki nie weszło na tory personalne.Chyba najlepiej będzie gdy każdy w myślach wyciągnie sobie wnioski z tego tematu

takie teksty do Ojca założycielad83dde1c
amarettoUK
amarettoUK
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: amarettoUK: Wszystko było dobrze tak długo póki nie weszło na tory personalne.Chyba najlepiej będzie gdy każdy w myślach wyciągnie sobie wnioski z tego tematu takie teksty do Ojca założyciela

I do czego to było nawiązanie?
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017

Do treści Tego tematu, czytaj dokładnie....sam zaczął sie spinać że mam inne zdanie, reszta jak wyżej d83dde0c

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystko było dobrze tak długo póki nie weszło na tory personalne

Nie ja zaczęłam tę całą jadkęd83dde1c
amarettoUK
amarettoUK
  10 stycznia 2017

A mnie się zdaje że dostałaś "podbudowe duchową" i dalej brniesz w temat,który tak naprawdę już umarł śmiercią naturalną.Zauważ że nawet "prowodyr" się już tutaj nie wypowiada.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 stycznia 2017

Przecież na profilu skomentowałem a ty zapytałaś na Forum czemu skomentowałem ci zdjęcie. A wogóle to straszna historia. Zaraz zacznij strzelać bo coś się nie spodobało. Aleś pamiętliwa bardziej niż notes. Tylko wybiórczo zapamiętujesz.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017

Zapamiętuję to co powinnam

Konto usunięte
Konto usunięte: A mnie się zdaje że dostałaś "podbudowe duchową" i dalej brniesz w temat,który tak naprawdę już umarł śmiercią naturalną.Zauważ że nawet "prowodyr" się już tutaj nie wypowiada.

Chyba ma nowe majtki na głowie, jest zbyt zajętyd83dde1c Nie wiem czy widzisz ale ośmieszyłam go na jego własne życzenie.A Ty jednak mimo wszystko musiałeś sie wypowiedzieć, mimo że temat umarł? Facetowi wszystko wolno? Widzę że takd83dde01
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ja zaczęłam tę całą jadkę

Liczy się jak kto kończy a nie kto zaczyna.

Konto usunięte
Konto usunięte: A mnie się zdaje że dostałaś "podbudowe duchową" i dalej brniesz w temat,który tak naprawdę już umarł śmiercią naturalną.Zauważ że nawet "prowodyr" się już tutaj nie wypowiada.


Cały wątek który dla przypomnienia brzmi
Oj biedne dziewczyny straciły wiarę w facetów :D

i jest o tym jak bardzo dziewczyny potrzebują chłopaków i nie mogą bez nich żyć. I vice versa.

A jej podbudowa duchowa dziś już odfrunęła, bo psaipsiółki poznikały.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież na profilu skomentowałem a ty zapytałaś na Forum czemu skomentowałem ci zdjęcie. A wogóle to straszna historia. Zaraz zacznij strzelać bo coś się nie spodobało. Aleś pamiętliwa bardziej niż notes. Tylko wybiórczo zapamiętujesz.

I uczepiłeś sie mojego wyglądu bezwzględnied83dde0c Ale to tez moja zasługa. zawsze popycham dyskusję w kierunku w jakim chcę żeby szła. Chyba nie zauważyłeś tego wczorajd83dde0f W pakiecie masz okulistę, nawet Ci zapłace... Odpowiadaj szybko , w innym razie będziesz mało wiarygodnyd83dde09 Pisanie jest az tak trudne? Wiem przyczepisz się że piszę bez sensud83dde1c
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A jej podbudowa duchowa dziś już odfrunęła, bo psaipsiółki poznikały.

Fajnie że takie są, ale szczerze to nie potrzebuje pomocy. podbudowa duchowa? Czytaj co było dalej a nie temat postud83dde12
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  10 stycznia 2017

Jakie wnioski z tego tematu? Co ustaliliście?
Okulary jak okulary, nic złego to tylko dodatek. Gorsza moda z tymi namalowanymi brwiami i napompowanymi wargami...

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 stycznia 2017

Kochanie nie mam z tobą ślubu żeby tłumaczyć się co robię.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
gregbond
gregbond: Jakie wnioski z tego tematu? Co ustaliliście?

Ja już na wstępie miałam wnioski,ale próbowałam (bezskutenie ) że każdy ma prawo do własnego zdania, czego pewne persony nie chciały pojąć.
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kochanie nie mam z tobą ślubu żeby tłumaczyć się co robię.

I całe szczęście.d83dde37
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.