Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

niezalezna
niezalezna
  11 lutego 2017

Możesz wyglądać tak



No alez qur... nie tak



d83dde2d

niezalezna
niezalezna
  11 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Sciągaj majtkogłowy czarny kitel i wypieprzaj do domu i to już!!! nie widzę cię tutaj więcej, nie masz tutaj czego szukać d83dde02 tutaj są tylko ludzie z charakterem a ty jesteś cipeuszem d83dde09

niezalezna
niezalezna
  11 lutego 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: siedzisz z tego co widać całymi dniami na portalach społecznościowych ,


A skąd ty to możesz wiedzieć? Czyżbyś siedział na tych samych portalach co ja d83dde02 kiedy zatem masz czas na swój biznes? W nocy? Pilnuj, pilnuj swoich panienek, bo jak ci spierdulą to twój "interes"oklapnie d83dde02 i pozostanie ci tylko "braveran"albo mleko z gipsem d83dde1d
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: DarekRiddle: Ty masz 41 lat , Dokładnie to ja mam lat 14 chłopcze, widać jak pracuje twój umysł i skąd czerpiesz wiedzę hihihihi A swoją drogą, to ty jeszcze nie widziałeś"ostrej jazdy" fotka to i tak ugrzeczniona forma hahaha


to widzisz jaka jesteś zakłamana już w tak młodym wieku nie stać cie na szczerość dotyczącej twojego wieku ... więc skoro masz 14 lat to nic dziwnego ze takie brednie piszesz , a już myślałem ze masz te 41 co napisałaś na profilu ,więc twój sposób myślenia był dla Mnie niepokojący ,ale jak masz te 14lat to jesteś usprawiedliwiona i nie ma sensy z tobą nawet gadać papa
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: DarekRiddle: siedzisz z tego co widać całymi dniami na portalach społecznościowych ,A skąd ty to możesz wiedzieć? Czyżbyś siedział na tych samych portalach co ja kiedy zatem masz czas na swój biznes? W nocy? Pilnuj, pilnuj swoich panienek, bo jak ci spierdulą to twój "interes"oklapnie i pozostanie ci tylko "braveran"albo mleko z gipsem


długo pracowałem nad swoja niezależnością i czasem ,radze najpierw zasięgnąć informacji na temat pasywnych źródeł dochodu , co do firmy to będę działał jak będzie fajna pogoda bo teraz mi się nie chce , a dlaczego ? a dlatego ze mogę:*
atarii
atarii
  11 lutego 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: to widzisz jaka jesteś zakłamana już w tak młodym wieku nie stać cie na szczerość dotyczącej twojego wieku ... więc skoro masz 14 lat to nic dziwnego ze takie brednie piszesz , a już myślałem ze masz te 41 co napisałaś na profilu ,więc twój sposób myślenia był dla Mnie niepokojący ,ale jak masz te 14lat to jesteś usprawiedliwiona i nie ma sensy z tobą nawet gadać papa


No widzi pan, nie każdy z hels kitchen jest w stanie zrobić seksualnego kotka i nie każdy w amaro szuka amorów hihihi. To musi być taki zdolniacha jak pan hahah
atarii
atarii
  11 lutego 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: długo pracowałem nad swoja niezależnością i czasem ,radze najpierw zasięgnąć informacji na temat pasywnych źródeł dochodu , co do firmy to będę działał jak będzie fajna pogoda bo teraz mi się nie chce , a dlaczego ? a dlatego ze mogę:*


Buhahaha idź pan do diabła
AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  11 lutego 2017

Powiedzcie czy trzeba was lać ile wlezie, bo słowa pisanego nie rozumiecie? d83dde02
Bo ja wolę mieć niebieską kartę niż łatkę na przedzie!

atarii
atarii
  11 lutego 2017
AIVAS
AIVAS: Bo ja wolę mieć niebieską kartę niż łatkę na przedzie!


To pierwszy stopień do fabryki mydła :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.