Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

MaRcIn854
MaRcIn854
  10 stycznia 2017

dlaczego faceci nie mają celulitu ??

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 stycznia 2017

Wczoraj zaczęłąś takie głupoty pisać że nie dało się czytać a tym bardziej o czym rozmawiać. Jeszcze się baby nakręcałyście z tą podkarpacka mendą to już wogóle dramat co wyprawiałyście! A dzisiaj się domagacie ciąg dalszy?

Konto usunięte
Konto usunięte: Okulary są częścią mojego wygladu...więc pomyśljeszcze miałeś czelnośc wczoraj podkreślić że zakładam żeby podnieść swój błędny obraz inteligencji

Zakładasz okulary tylko dla wyglądu to Twoja sprawa. Nie muszę być optykiem żeby to stwierdzić że to zerówki i mogę mieć swoje zdanie na ten temat. Gdyby nie powyższe to byłabyś fajną okularnicą.

A o inteligencji pisał Darek. Sprawdź do kogo pijesz jak nie zapamiętałaś tego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet nie stac Pana na konktetny komentarz


Już się wypowiadałem. Widocznie mam alergie na sytuacje gdy zakładacie okulary których nie musicie nosić.

Konto usunięte
Konto usunięte: Szczery nie wiem jak ty to robisz ze kobiety pisza ci per Pan tyle tu jestem i jeszcze takiego szacunku na sobie nie doświadczyłem.


Z tym Pan to ja nie wiem co nagle wczoraj się tak zmówiły. Może próbowały mnie obrazić. Jak się do dojrzałej kobiety mówi dziewczyno to się obraża że jest kobietą. Na zasadzie odwrotności Pan to zniewaga u nich.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
MaRcIn854
MaRcIn854
  10 stycznia 2017

nikt nie chce suchara :)
wysłuchać

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

pewność siebie ich zgubiła. Pisz ale to nie ten dział w sumied83dde09 ale moderatorzy i tak pozwolili na wymianę poglądów .
https://www.youtube.com/watch?v=5RAQXg0IdfI

MaRcIn854
MaRcIn854
  10 stycznia 2017

dlaczego faceci nie maja celulitu bo brzydko wyglada :)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego faceci nie maja celulitu bo brzydko wyglada :)

d83dde09
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Już się wypowiadałem. Widocznie mam alergie na sytuacje gdy zakładacie okulary których nie musicie nosić.

Wiem że na wizyty u lekarza długo się czeka ale zostaje jeszcze opcja prywatna.Alergię da się wyleczyćd83dde09
Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem że na wizyty u lekarza długo się czeka ale zostaje jeszcze opcja prywatna.


Możesz go po drodze do psychiatry zabrać ? d83dde02 Przy okazji, to kto jest z Podkarpacia? d83dde09
MaRcIn854
MaRcIn854
  10 stycznia 2017

może troche wyolbrzymie ale wynika z tego że najlepiej jak dziewczyny by chodziły ubrane w burki wtedy by nie drażniły Twoich oczu żadnymi elementami swojego wizerunku ? ale to nie ten kraj

MaRcIn854
MaRcIn854
  10 stycznia 2017

kolega od szminki mi grozi w prywatnych wiadomościach chyba musze usunąć konto żenada kolego nie dasz rady na ogólnym idziesz na prywatned83dde02

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: może troche wyolbrzymie ale wynika z tego że najlepiej jak dziewczyny by chodziły ubrane w burki wtedy by nie drażniły Twoich oczu żadnymi elementami swojego wizerunku ? ale to nie ten kraj


Worki pokutne i błagały o litość. A który to kolega od szminki bo nie jestem chyba w temacie? oświeć mnied83dde09
MaRcIn854
MaRcIn854
  10 stycznia 2017

założyciel tematu :)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: może troche wyolbrzymie


Widać nie dostrzegasz różnicy między skromną, zadbaną kobietą a lansiarą która musi mieć modną torebkę i okularki..
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: kolega od szminki


Tak to już jest.... Jak facet na łeb ubiera koronki, maluje oko i usta, to kobiety ubierają bojówki, malują wojenne barwy



biorą do ręki karabin i strzelają mu tępy łeb d83dde02
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: założyciel tematu :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Widać nie dostrzegasz różnicy między skromną, zadbaną kobietą a lansiarą która musi mieć modną torebkę i okularki.

Ale uczepiłeś swojej prawdy absolutnej, jeśli tak jest to nagraj ją na płytę i schowaj głęboko zeby nikt jej nie odsłuchałd83dde0f Chyba nie wiesz od czego jest Fotka.pl. Uświadomię Cię w tej sprawie....od pokazania się innym użytkownikom poprzez zdjęcia. Nie pasuje Ci mój wygląd? Zachowaj to dla siebie, mnie to nie interesuje. Masz o mnie takie zdanie a nie inne, wiesz o czym mówię. Doczepiłeś się bez powodud83dde04
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.