Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017

Dobranoc, bo rano mnie zwolnią za nieobecność duchową d83dde02 Zostawiam wam go drogie panie, na deser :)

NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: Mogę coś na to poradzic że wyglądam tak a nie inaczej? Ale przecież dyskusja z mojej strony nie dotyczyła urody tylko zakładania zerówek dla lansu. Ciągle coś inputujecie na przekór więc Koniec dyskusji z mojej strony. P.S. Skoro o urodzie to i tak lepiej wyglądasz niż koleżanka w przeciwsłonecznych z "dobrymi" radami o tarce.

Nawet nie stac Pana na konktetny komentarzd83dde32
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: Czyli reprezentujecie ten sam poziom myslenia? nie potrafisz miec własnego zdania? Zapłacił Ci czy jak? Teraz to już tylko trolujesz. Dobranoc.

Tak jak całyten syfiasty post, który miał na celu rozpętanie tej burzyd83dde09
Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: SzczeryJakZloto: jestdobrze1994: Mogę coś na to poradzic że wyglądam tak a nie inaczej? Ale przecież dyskusja z mojej strony nie dotyczyła urody tylko zakładania zerówek dla lansu. Ciągle coś inputujecie na przekór więc Koniec dyskusji z mojej strony. P.S. Skoro o urodzie to i tak lepiej wyglądasz niż koleżanka w przeciwsłonecznych z "dobrymi" radami o tarce. Nawet nie stac Pana na konktetny komentarz




Jak to nie?! Jego stac na wszystko, tylko nie na kulturę osobistą d83dde0f
NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  10 stycznia 2017

Sorki ale się odmeldowuję bo Pan starszy ma problem z moimi okularami tak jak z Twoimi Julio.Aj nie nie...mój wygląd go przeraża Ale jego zasłona dymna nie pomaga. Nie wiem czy widzi co robi, ale pokazuje że młode go kręcąd83dde1c

NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: NaNaXxX1500: SzczeryJakZloto: jestdobrze1994: Mogę coś na to poradzic że wyglądam tak a nie inaczej? Ale przecież dyskusja z mojej strony nie dotyczyła urody tylko zakładania zerówek dla lansu. Ciągle coś inputujecie na przekór więc Koniec dyskusji z mojej strony. P.S. Skoro o urodzie to i tak lepiej wyglądasz niż koleżanka w przeciwsłonecznych z "dobrymi" radami o tarce. Nawet nie stac Pana na konktetny komentarz Jak to nie?! Jego stac na wszystko, tylko nie na kulturę osobistą

Wyję ze śmiechud83dde02
NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: SzczeryJakZloto


Niech Pan patrzy na siebie zanim kogoś oceni, bo tez mogę zdjąc buty kultury, okularki i tak Ci przysłodzić że herbartę przez rok bedziesz soliłd83dde04
GRADEK83
GRADEK83
  10 stycznia 2017

Szczery nie wiem jak ty to robisz ze kobiety pisza ci per Pan tyle tu jestem i jeszcze takiego szacunku na sobie nie doświadczyłem.

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczery nie wiem jak ty to robisz ze kobiety pisza ci per Pan tyle tu jestem i jeszcze takiego szacunku na sobie nie doświadczyłem.

Szczery? chyba stronniczy. Spadaj do swojego Pierdystanu albo zabierz głos lub stanowisko w tej burzliwej sprawie
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017

W innym razie jesteś wrzodem na dupie,który nie wnosi po raz kolejny nic do dyskusji. Jeśli się wstrzymujesz się od głosu to nie zaśmiecaj miejsca...

GRADEK83
GRADEK83
  10 stycznia 2017

Nie bądz taka stanowcza i nie zmuszaj mnie do niczego wobec mego sumienia własnego. W trywialnych tematach wylewać słow szkoda lepiej stać z dala niźli robić z siebie bałwana.

CuteNinja
CuteNinja
  10 stycznia 2017

Streści mi ktoś strony od 22 do 30? Bo nie jestem na bieżąco d83dde02

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet nie stac Pana na konktetny komentarz


Przecież wiesz że nie byłem na Twoim profilu ale moge to uczynić w wolnej chwili skoro sie dopominasz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Szczery nie wiem jak ty to robisz ze kobiety pisza ci per Pan tyle tu jestem i jeszcze takiego szacunku na sobie nie doświadczyłem.

Starość-nie radość ale plus że ustępują Ci w autobsuie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Streści mi ktoś strony od 22 do 30? Bo nie jestem na bieżąco


Szybko zleci ci lektura. Pozdrawiam.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
GRADEK83
GRADEK83
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Streści mi ktoś strony od 22 do 30?

Tak w skrócie to mniej więcej było tak
www.youtube.com/watch?v=MWbaNb8ob_M
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.