Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jak ostatnio byłem na strzelnicy to normalnie używali pewnie standard ktoś sie poskarżył i mu ja zabrali Tajra


Taka broń ma swoją cenę d83dde0a
MaRcIn854
MaRcIn854
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: MaRcIn854: ale wiadoma każdy chce dobrze wyglądać :)Tyle tylko, że dobrze nie zawsze oznacza drogo i niekoniecznie elegancko :)


Tu sie zgadzam absolutnie może złego porównania użyłem ale było najprostsze :)
MaRcIn854
MaRcIn854
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: MaRcIn854: ale jak ostatnio byłem na strzelnicy to normalnie używali pewnie standard ktoś sie poskarżył i mu ja zabrali TajraTaka broń ma swoją cenę


800 zł na allegro hihi ewentualnie pneumatyk za 200 na stalowe kulki :)
Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: 800 zł na allegro hihi ewentualnie pneumatyk za 200 na stalowe kulki :) Tajra


Z wiatrówki to do arbuza strzelam d83dde02
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To mi przykro. Będziesz musiała go oddać w przyszłym sezonie przestanie być na topie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zdjęcia są do oceniania i komentowania i będę komentować jak chcę i kiedy chcę. A jak się nie podobają komentarze to schowaj sobie te zdjęcia do szuflady.

Widzę że nie stać Cie na inne słowa niż dzieci w przedszkolu typu(" jesteś głupi, na co drugi odpowiada: Ty jesteś głupi). Widzę że nie dostrzegasz tego że pakujesz się w to samo co Twój duchowy przywódca wczorajd83dde0f
MaRcIn854
MaRcIn854
  10 stycznia 2017

Jaka zmiana tematu ciekawe co na to ojciec założyciel :)

MaRcIn854
MaRcIn854
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: . Widzę że nie stać Cie na inne słowa niż dzieci w przedszkolu typu(" jesteś głupi, na co drugi odpowiada: Ty jesteś głupi). Widzę że nie dostrzegasz tego że pakujesz się w to samo co Twój duchowy przywódca wczoraj


Nie ma kolegów do poklasku i zasób argumentów sie skończył bo kolega ucichł
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma kolegów do poklasku i zasób argumentów sie skończył bo kolega ucichł

Nie w tym problem, miał mnie za głupią ale nieświadomie dał się wciągnąć do specjalnej dyskusji gdzie niestety nie był juz taki super. Na moje życzenie pokazał w miejscu publicznym że nie jest nawet miernym partnerem dla kobiety. Chciał żeby wyszło inaczej ale się zatraciłd83dde0f
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę że nie stać Cie na inne słowa niż dzieci w przedszkolu typu(" jesteś głupi, na co drugi odpowiada: Ty jesteś głupi). Widzę że nie dostrzegasz tego że pakujesz się w to samo co Twój duchowy przywódca wczoraj


Twój poziom przedszkolnego rozumowania mogłem ci nakreślić wyłącznie w taki infantylny sposób ale skoro się domagasz wytłumaczenia jeszcze raz to przyjmij do wiadomości że pouczanie innych na forum publicznym czy mogą komentować twoje publiczne fotki jest publicznym samobójstwem.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
MaRcIn854
MaRcIn854
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: MaRcIn854: Nie ma kolegów do poklasku i zasób argumentów sie skończył bo kolega ucichł Nie w tym problem, miał mnie za głupią ale nieświadomie dał się wciągnąć do specjalnej dyskusji gdzie niestety nie był juz taki super. Na moje życzenie pokazał w miejscu publicznym że nie jest nawet miernym partnerem dla kobiety. Chciał żeby wyszło inaczej ale się zatracił


Ogólnie widze ze chłopaki zostali zniszczeni a czepianie się okularów to już był gwózdz do jego trumny
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Twój poziom przedszkolnego rozumowania mogłem ci nakreślić wyłącznie w taki infantylny sposób ale skoro się domagasz wytłumaczenia jeszcze raz to przyjmij do wiadomości że pouczanie innych na forum publicznym czy mogą komentować twoje publiczne fotki jest publicznym samobójstwem.

Ktoś mu wyjasni 2+2 ? Ja nie mam na siły ani chęci. Zastanawiam się jak długo nad tym musisz myśleć, ale widzę że bardzo dłuuuugod83dde02
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: SzczeryJakZloto

Dobierasz formę do treści czy odwrotnie?d83dde02
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: gólnie widze ze chłopaki zostali zniszczeni a czepianie się okularów to już był gwózdz do jego trumny

Anielski orszak niech Jego duszę przyjmied83dde02
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 stycznia 2017

Dziękuję za komplement że czekasz na moje odpowiedzi.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
amarettoUK
amarettoUK
  10 stycznia 2017

Wszystko było dobrze tak długo póki nie weszło na tory personalne.Chyba najlepiej będzie gdy każdy w myślach wyciągnie sobie wnioski z tego tematu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.