Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: nie masz dziewczyno żadnych ambicji

Gdybym nie miała już na początku nie prowadziłabym z Tobą dyskusji, i pozwoliła Ci wylewać swoje bezpodstawne teorie, również na mój tematd83dde0a
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: Panthera: jak macie problemy z kobietami to zostancie gejami. Nic nie poradzisz że jesteśmy dla facetów niczym, tylko zaskakujące jest to ze biegają za nami, marnują często nasz czas.Większości do miana faceta brakuje drugiej szarej komórki która mogła by się zderzyć z tą jedną samotną i wymyślić coś co nie bedzie usprawiedliwiało jednostkowego nieudacznictwa


ala czyli Ty uważasz tu sie tu za jedyny głoś inteligentnego rozsądku z blondem na głowie , okularami zerówkami dla pozerow i pustym profilem z zerowym brakiem życiowego doświadczenia :) wnioskując po wypowiedziach . Wiesz teoretyzowanie za monitora ,nabierając jedyne doświadczenia życiowego kursując do kosmetyczki i butiku po wcześniejszym robieniu maślanych oczek do tatusia by wyskoczył z kasiurki :D to ty swiata nie zawojujesz ;) jak powiedziałem faceci za ładne oczka utrzymywać Cie nie będą ,choć teraz tak myślisz :)
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: nie masz dziewczyno żadnych ambicji Gdybym nie miała już na początku nie prowadziłabym z Tobą dyskusji, i pozwoliła Ci wylewać swoje bezpodstawne teorie, również na mój temat


To jakie masz ambicje , jak widzisz swoje przyszłe życie ,jaką drogę obrałaś, w jakim sektorze czujesz się dobrze i chcesz sie sprawdzic?
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: ala czyli Ty uważasz tu sie tu za jedyny głoś inteligentnego rozsądku z blondem na głowie , okularami zerówkami dla pozerow i pustym profilem z zerowym brakiem życiowego doświadczenia :) wnioskując po wypowiedziach . Wiesz teoretyzowanie za monitora ,nabierając jedyne doświadczenia życiowego kursując do kosmetyczki i butiku po wcześniejszym robieniu maślanych oczek do tatusia by wyskoczył z kasiurki :D to ty swiata nie zawojujesz ;) jak powiedziałem faceci za ładne oczka utrzymywać Cie nie będą ,choć teraz tak myślisz :)

I nadal wiesz wiesz więcej niż ja sama o sobie. Nie postępuję jak Ty, żeby narzucić swoje zdanie innym.Dla Twojej informacji... Tatuś mnie nie utrzymuje bo nie mam rodziców. Nadal wierzysz w to ze blondynki są głupie? Czyli tym tematem na forum wylewasz żal sam do siebie
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 stycznia 2017

jestdobrze1994

z tego co widzę to wytykasz mi cały czas filtr ze snapa ... wiec może dlatego , zwracam ci uwagę ze wcale taka idealna nie jesteś jak ci się wydaje , Ja np. w żaden sposób idealny nie jestem ,ale nie poddaje sie i ciągle nad tym pracuje :P a to ze czasem wrzucę coś śmiesznego to raczej dobrze bo od partnerki tez oczekiwałbym ze będzie mieć poczucie humory i bedzie sie tez potrafiła smiać sama z sienie :)

Panthera
Panthera
  11 stycznia 2017

Mnie ten temat obraza. Generalizacja, a przeciez kazda z nas jest inna.

ktos mi pisal ze 3 takie same tematy.
ja zalozylam jeden w tym tygodniu wiec nke wiem czemu to mi ske oberwalo.

mam dlsyc tego ze faceci pisza gorzkie zale o kobietach. Takich szukaliscie to takie znalezliscie, gustujecie w wywlokach wiec na takie trafiacie, ale to nke powod by twierdzic ze kazda jest zla. Wam jeszcze dalej do miana swietych.

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: To jakie masz ambicje , jak widzisz swoje przyszłe życie ,jaką drogę obrałaś, w jakim sektorze czujesz się dobrze i chcesz sie sprawdzic?

Chcę żyć i tyle musi Ci wystarczyć. A środki do spełnienia tego nadrzędnego celu są moją sprawą, ponieważ nie chwalę się jaka jestem i kim nie jestem w życiu. Marny z Ciebie specjalista od widzenia wizerunku innych bez poznania podstawy życia danej osoby
Panthera
Panthera
  11 stycznia 2017

A powiedziec wam ze sie mylicie na temat kobiet to bedziecie sie jeszcze wyklocac ze to mu same nke wiemy jakie jestesmy a wy wiecie lepiej na jakich facetow lecimy, jakie mamy pasje i zainteresowania (a raczej twierdzicie ze ich nie mamy) czy jak w ogole ske zachowujemy i czego lczekujemy

ktos mi napisal ze ja broniac sie przed generalozacja chcialam po prostu zablysnac i nalapac wiecej odqiedzin i ewentualnych "tak" :) logika, nke ma co. Idac tym tokiem rozumowania kazde apele i zale facetow na kobiety to takie wlasnie sposoby na prezentacje sie wsrod pan i przy okazji znalezienie jakiejs ktora nie jest taka jak w temacie. Oczywiscie to wszystko z powodu desperacji :)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
Panthera
Panthera: mam dlsyc tego ze faceci pisza gorzkie zale o kobietach. Takich szukaliscie to takie znalezliscie, gustujecie w wywlokach wiec na takie trafiacie, ale to nke powod by twierdzic ze kazda jest zla. Wam jeszcze dalej do miana swietych.


Nie waż się tak twierdzić..wyraziłam dokładnie takie samo zdanie podobnymi słowami i wszyscy którzy myślą podobnie jak założyciel postu siedli mi na karkd83dde12
Panthera
Panthera
  11 stycznia 2017

DarekRiddle

kolejny ktory bezpodstawnie szydzi z kobiet i czerpie z tego przyjemnosc
jak ci zle z nami to zostan gejem.
a nie wrzucasz jakies bezsensowne nieotrzebne nikomu zalosne tematy by sie dowartosciowac.

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
Panthera
Panthera: kolejny ktory bezpodstawnie szydzi z kobiet i czerpie z tego przyjemnosc


A później płacze na forum ze kobiety są takie a nie inne...prawdziwy facet
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: ala czyli Ty uważasz tu sie tu za jedyny głoś inteligentnego rozsądku z blondem na głowie , okularami zerówkami dla pozerow i pustym profilem z zerowym brakiem życiowego doświadczenia :) wnioskując po wypowiedziach . Wiesz teoretyzowanie za monitora ,nabierając jedyne doświadczenia życiowego kursując do kosmetyczki i butiku po wcześniejszym robieniu maślanych oczek do tatusia by wyskoczył z kasiurki :D to ty swiata nie zawojujesz ;) jak powiedziałem faceci za ładne oczka utrzymywać Cie nie będą ,choć teraz tak myślisz :) I nadal wiesz wiesz więcej niż ja sama o sobie. Nie postępuję jak Ty, żeby narzucić swoje zdanie innym.Dla Twojej informacji... Tatuś mnie nie utrzymuje bo nie mam rodziców. Nadal wierzysz w to ze blondynki są głupie? Czyli tym tematem na forum wylewasz żal sam do siebie


czyli to ze nie masz rodziców z automatu plasuje Cię na pozycji uprzywilejowanej i inteligentniejszej ? już nie takie rzeczy słyszałem Twoja koleżanka ostatnio mi pisała że dogorywa z szpitalu a mąż w domu z dzieckiem ... a okazało się ze w zadnym szpitalu nie jest i nawet faceta nie ma , więc jeśli ktoś kłamie przez cały czas a później powie rzekomo prawdziwą smutną rzecz czy należy mu wierzyć ? na to składa sie własnie moralność , szczerość i te wszystkie zasady o których pisaliśmy , nie bede Cie osądzał bo nie wiem kiedy mówisz prawdę a kiedy nie dlatego , uważam ze w tych naszych relacjach damsko-męskich powinno być więcej uczciwości , ... nie myl kłamstw z poczuciem humoru i żartami bo to 2wie odrębne sprawy ... ale jak faktycznie piszesz jak jest to cieszę się ze sobie radzisz , mam nadzieje że zarabiasz na swoje utrzymanie w przyzwoity sposób :*
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 stycznia 2017
Panthera
Panthera: Mnie ten temat obraza. Generalizacja, a przeciez kazda z nas jest inna.ktos mi pisal ze 3 takie same tematy. ja zalozylam jeden w tym tygodniu wiec nke wiem czemu to mi ske oberwalo.mam dlsyc tego ze faceci pisza gorzkie zale o kobietach. Takich szukaliscie to takie znalezliscie, gustujecie w wywlokach wiec na takie trafiacie, ale to nke powod by twierdzic ze kazda jest zla. Wam jeszcze dalej do miana swietych.


aha czyli przyszłaś się tu wyżalić?:)
Ps. jak widzę to nadal nie podałaś przykłady jak ktoś Cie tu obraza?:)
czyżby halucynacja a błędny wzrok w tym przypadku to nie przypadek ?:)
Panthera
Panthera
  11 stycznia 2017

Jestdobrze1994 moglabys strescic jak to mniej wkecej wygladalo? Co napisalas a co oni odpisali? Co dokladnke wywolalo zlosc w facetach?

to ze uwazasz ze sie myla na nasz temat?

ja zamozylam temat na podstawie tego posta bo mnke wkurza nie tylko obrazanie kobiet ale i to ze my jestesmy obrazane i nazywane glupimi/tepymi/ zalosnymi/ szmatami tylko dlatego ze sie bronimy przed generalizowankem.

i zosralam zjechana rzez kilku idiotow
jeden nke dlczytal do konca ale zaczal mnie obrazac ze jestem hipokrytka bo mam opis na profilu ze lubie sex (a w temaciw bylo o obrazanii kobiet, nke wiem czego ten idiota chcial bo nawet nke nawiazal tematem do postu) drugi wysmial mnie twierdzac ze powinnam zostac lesbijka trzeci cos tam sie czepial a temat zlstal zamknkety

w praktyce:

faceci moga jechac po nas wszystkich bo wszystkie jestesmy szmatami

my nke mozemy obrazic zadjego faceta bo faceci nke mama za grosz dystansu do siebie i obrazisz jednego (z konkretnegl powodu) to drugi sie obrazi i nas zacznie atakowac jakby to o nkego chodzilo

my nke mozemy sie bronic gdy nas faceci obrazaja bo i tak nie mamy racji na nasz temat, jesli sie bronimy i uwazamy ze oni nke maja racjk to jestesmy kurfami.

fuck logic.

a mowia ze faceci kieruja sie logika

Panthera
Panthera
  11 stycznia 2017

Nie mam halicynacji ani roblemow ze wzrokiem
caly ten temat jest obrazliwy
nawet to ze uwazasz ze mam halucynacje tez mnie obraza.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.