Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: bo to troche skomplikowane Owszem. Nikt nie mówił że będzie łatwo. Ale na początek przestań mi tu Panować bo potraktuje to jak obrazę. Jesteśmy w internetach, tu zwracamy się na Ty. Owszem nikogo nie nagabujesz ale zakładasz okulary zerówki, umawiasz sesje zdjęciową z fotografem, wrzucasz zdjęcia na fotkę i ktoś tam je ocenia. Dalej nikogo nie nagabujesz ale to jest lans. A teraz chcesz widzieć tylko to że nikomu nie karzesz głosować. Trudno zyskałaś przydomek lansiara. Jeśli to dla ciebie takie ważne to więcej dystansu do samej siebie życzę to przecież nie koniec świata bywają gorsze określenia na inne cechy.


Nie odzywaj się, ubierz hidżab i czekaj aż "pan" pozwoli ci wyjść, by dac mu żryć i dobrze zrobić d83dde02
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: bo to troche skomplikowane Owszem. Nikt nie mówił że będzie łatwo. Ale na początek przestań mi tu Panować bo potraktuje to jak obrazę. Jesteśmy w internetach, tu zwracamy się na Ty. Owszem nikogo nie nagabujesz ale zakładasz okulary zerówki, umawiasz sesje zdjęciową z fotografem, wrzucasz zdjęcia na fotkę i ktoś tam je ocenia. Dalej nikogo nie nagabujesz ale to jest lans. A teraz chcesz widzieć tylko to że nikomu nie karzesz głosować. Trudno zyskałaś przydomek lansiara. Jeśli to dla ciebie takie ważne to więcej dystansu do samej siebie życzę to przecież nie koniec świata bywają gorsze określenia na inne cechy.


Dystans do siebie mam opanowany.Jesteś okulistą że wiesz jakie to okulary? Mogę coś na to poradzic że wyglądam tak a nie inaczej?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :)
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017

Gdzie ja żyję? To jeszcze Polska czy już Syria?d83dde02

NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: bo to troche skomplikowane Owszem. Nikt nie mówił że będzie łatwo. Ale na początek przestań mi tu Panować bo potraktuje to jak obrazę. Jesteśmy w internetach, tu zwracamy się na Ty. Owszem nikogo nie nagabujesz ale zakładasz okulary zerówki, umawiasz sesje zdjęciową z fotografem, wrzucasz zdjęcia na fotkę i ktoś tam je ocenia. Dalej nikogo nie nagabujesz ale to jest lans. A teraz chcesz widzieć tylko to że nikomu nie karzesz głosować. Trudno zyskałaś przydomek lansiara. Jeśli to dla ciebie takie ważne to więcej dystansu do samej siebie życzę to przecież nie koniec świata bywają gorsze określenia na inne cechy.

Możesz się oszpecić żeby Panowie czuli się równi. Jak będziesz robiła placki ziemniaczanie przejedź tarką z każdej strony, poczują się lepiejd83dde0c
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 stycznia 2017

Darek już za mnie skomentował.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie ja żyję? To jeszcze Polska czy już Syria?

To niestety jest Polska kraj herosów i niezkazitelnych person
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Darek już za mnie skomentował.

Czyli reprezentujecie ten sam poziom myslenia? nie potrafisz miec własnego zdania? Zapłacił Ci czy jak?d83dde1c
Kotwicz
Kotwicz
  10 stycznia 2017

Ojezu xd. Cóż za walka!

Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli reprezentujecie ten sam poziom myslenia? nie potrafisz miec własnego zdania? Zapłacił Ci czy jak


Nie ma Darka, nie ma cytatów d83dde02 Kto mu znajdzie.... ?d83dde0f Bez Darka nie da się żyć d83dde02
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ojezu xd. Cóż za walka!

To nie walka...Ciii nie wiedzą co robiąd83dde0c
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Mogę coś na to poradzic że wyglądam tak a nie inaczej?


Ale przecież dyskusja z mojej strony nie dotyczyła urody tylko zakładania zerówek dla lansu. Ciągle coś inputujecie na przekór więc Koniec dyskusji z mojej strony.

P.S. Skoro o urodzie to i tak lepiej wyglądasz niż koleżanka w przeciwsłonecznych z "dobrymi" radami o tarce.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: Czyli reprezentujecie ten sam poziom myslenia? nie potrafisz miec własnego zdania? Zapłacił Ci czy jakNie ma Darka, nie ma cytatów Kto mu znajdzie.... ?

sama poszukaj i daj ładny koniec tej dzisiejszej dyskusji...jutro będą się dalej ciskać że nie zasługują na rozwódkę z trójka dzieci, którymi tak gardzą. ale nie...Oni nie popełniają błedów w zyciu, są nieomylni i nie waż mysleć inaczejd83dde28
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: Mogę coś na to poradzic że wyglądam tak a nie inaczej? Ale przecież dyskusja z mojej strony nie dotyczyła wyglądu tylko zakładania zerówek dla lansu. Ciągle coś inputujecie na przekór więc Koniec dyskusji z mojej strony. P.S. I tak lepiej wyglądasz niż koleżanka w przeciwsłonecznych z "dobrymi" radami o tarce.

Okulary są częścią mojego wygladu...więc pomyśljeszcze miałeś czelnośc wczoraj podkreślić że zakładam żeby podnieść swój błędny obraz inteligencjid83dde0f
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli reprezentujecie ten sam poziom myslenia? nie potrafisz miec własnego zdania? Zapłacił Ci czy jak?


Teraz to już tylko trolujesz. Dobranoc.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.