Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

Kotwicz
Kotwicz
  10 stycznia 2017

To powodzenia w dalszych działaniach

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: niech Pan wyjaśniNa pana przez wielkie "P" to potrzeba mieć PO 1 wygląd PO 2 kase PO 3 aspiracje A on ma tylko PO i bidoków z puchami

Facet jednak jest jak procesor..im starszy tym wolniejszyd83dde1c
Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Facet jednak jest jak procesor..im starszy tym wolniejszy


Temu to już nawet rozrusznik nie pomoże d83dde02 POwoli odchodzi do płynności d83dde09
NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tajra: jestdobrze1994: niech Pan wyjaśniNa pana przez wielkie "P" to potrzeba mieć PO 1 wygląd PO 2 kase PO 3 aspiracje A on ma tylko PO i bidoków z puchami Facet jednak jest jak procesor..im starszy tym wolniejszy

Ejj facet też maszyna, ma prawo się popsućd83dde09
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: Facet jednak jest jak procesor..im starszy tym wolniejszyTemu to już nawet rozrusznik nie pomoże

d83dde25smutne
NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: Facet jednak jest jak procesor..im starszy tym wolniejszy Temu to już nawet rozrusznik nie pomoże POwoli odchodzi do płynności

Z tego co wiem to rozrusznik może stanąć...uwagad83dde04
Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ejj facet też maszyna, ma prawo się popsuć


Wtedy idzie się do sklepu i kupuje nowy model :) Serwisować go już się nie opłaci :)
Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co wiem to rozrusznik może stanąć...uwaga


A co mu stanie? włosy na głowie? Nawet tego nie ma zbyt wiele d83dde09 Gorzej jak brwi dęba staną :))) Może być za statystę w lesie
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: NaNaXxX1500: Ejj facet też maszyna, ma prawo się popsućWtedy idzie się do sklepu i kupuje nowy model :) Serwisować go już się nie opłaci :)


To robią takie zastępcze modele?d83dde31 biada jeśli hydraulike podłącząd83dde30
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Gorzej jak brwi dęba staną :))) Może być za statystę w lesie

d83dde31litości dobry Boże
Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: biada jeśli hydraulike podłączą


Ja tam mogę mu śrubkę przykręcić d83dde02
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: biada jeśli hydraulike podłącząJa tam mogę mu śrubkę przykręcić

Pamiętaj jednak że 17 Nm i gwint puścid83dde0f
Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: litości dobry Boże


Od powietrza, głodu, ognia, wojny i takich"panów" uchowaj nas Panie d83dde02
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: bo to troche skomplikowane
Owszem. Nikt nie mówił że będzie łatwo. Ale na początek przestań mi tu Panować bo potraktuje to jak obrazę. Jesteśmy w internetach, tu zwracamy się na Ty.

Owszem nikogo nie nagabujesz ale zakładasz okulary zerówki, umawiasz sesje zdjęciową z fotografem, wrzucasz zdjęcia na fotkę i ktoś tam je ocenia. Dalej nikogo nie nagabujesz ale to jest lans. A teraz chcesz widzieć tylko to że nikomu nie karzesz głosować. Trudno zyskałaś przydomek lansiara. Jeśli to dla ciebie takie ważne to więcej dystansu do samej siebie życzę to przecież nie koniec świata bywają gorsze określenia na inne cechy.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Tajra
Tajra
  10 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętaj jednak że 17 Nm i gwint puśc


sugerujesz że coś go trafi? Mam nadzieję, że kamień d83dde09
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.