Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: Panthera: Mnie ten temat obraza. Generalizacja, a przeciez kazda z nas jest inna.ktos mi pisal ze 3 takie same tematy. ja zalozylam jeden w tym tygodniu wiec nke wiem czemu to mi ske oberwalo.mam dlsyc tego ze faceci pisza gorzkie zale o kobietach. Takich szukaliscie to takie znalezliscie, gustujecie w wywlokach wiec na takie trafiacie, ale to nke powod by twierdzic ze kazda jest zla. Wam jeszcze dalej do miana swietych.aha czyli przyszłaś się tu wyżalić?:) Ps. jak widzę to nadal nie podałaś przykłady jak ktoś Cie tu obraza?:) czyżby halucynacja a błędny wzrok w tym przypadku to nie przypadek ?:)


każda z was jest inna ? no co Ty nie powiesz ... jestes bardzo bystra ,więc podejrzewam że pod tymi szatynowymi włosami kryje się moc blondu :D dziewczyno nawet nie wiesz ze chodzi nam tu o uczciwość kobiet względem facetów , ponieważ większość tu kobiet na starcie kłamie i oszukuje ,nie posiada żadnych zasad moralnych a faceci to widzą i traktują Je adekwatnie do ich zachowania , co w następstwie się bulwersujecie że faceci są tacy a nie inni ,więc wam mówimy bądźcie fer wobec faceta miejcie zasady ,kręgosłup moralny a będziecie traktowane z godnością szacunkiem na jaki wtedy zasłużycie , spróbujcie a same będziecie w szoku jaki wpływ na faceta ma wasze zachowanie na poziomie .
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017

DarekRiddle

DarekRiddle
DarekRiddle: Cie osądzał

Już na wstępie to zrobiłeś. gdybyś patrzył To może bys zobaczył ze nigdy do tej pory nie użyłam swojego smutku jako argumentu.W przeciwieństwie do Ciebie nie robię burzy, ze życie jest przewrotne... Ani kobiet ani facetów juz nie można zmienić, kazda ze stron ma swoje przeżycia względem drugiej.jednym tematem świata nie zmienisz Może tylko chciałam Ci rozjaśnić pustkę w Twojej głowie ze nie jestes Bogiem żeby wiedzieć wszystko o wszystkich.Swoim ostatnim zdaniem manewrujesz obok pojęcia "dziwka".Nie wiem czy znasz postawy ekonomii...ale prostytucja powstała na potrzeby rynku, jest popyt na usługę więc wszystko idzie do przodu.
Enhancer
Enhancer
  11 stycznia 2017

...wszyscy zapatrzeni w siebie jak w obrazek...

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ...wszyscy zapatrzeni w siebie jak w obrazek...

Czytaj a zrozumiesz, to nawet nie jest wyrażenie własnego zdania w temacie...miłej lektury i zapraszam ponownied83dde09
Enhancer
Enhancer
  11 stycznia 2017

Odgrzewany temat - "rozbijanie gowna na atomy"
Problem Tkwi w Was...w waszym udowadnianiu 2 stronie na sile swoich racji. Same alfy i omegi...Wszyscy chca zbawiac swiat a sami ze soba maja problem :)

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 stycznia 2017

[quote=Panthera]
Jestdobrze1994 moglabys strescic jak to mniej wkecej wygladalo? Co napisalas a co oni odpisali? Co dokladnke wywolalo zlosc w facetach?to ze uwazasz ze sie myla na nasz temat?ja zamozylam temat na podstawie tego posta bo mnke wkurza nie tylko obrazanie kobiet ale i to ze my jestesmy obrazane i nazywane glupimi/tepymi/ zalosnymi/ szmatami

jesteś bardzo pretensjonalna ,przenosisz ból z poprzednich dni ,tygodni ,lat na dzien dzisiejszy takim tokiem myslenia nigdy się nie uwolnisz od prześladowań ,bo już na dzień dobry nie znając tematu , wchodzisz z butami w trakcie rozmowy i wylewasz zale na facetów którzy ci nic tu nie zrobili , oczywiscie nie znam poprzedniej sytuacji ale Ty skoro twierdzisz ze jestes taka inteligenta to powinnaś wyciągnąć wnioski z tamtego doświadczenia , a następnie popracować nad sobą by podobna nie miała miejsca .... bardzo często jest tak ze nie ma dymu bez ognia , a sprawiasz tez wrażenie osoby markotnej , wiecznie niezadowolonej i złej na cały świat , co to nawet nie chce Ci się nawet reki dźwignąć , może byś zaczęła uprawiać jakiś sport , dobrze wpływa na libido i samopoczucie , na początek może byś zaczęła od stepera? :D

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017

To mógł napisać tylko współczesny facet, nikt inny. Jeśli założyciel tematu nie pozwala na wyrażenie własnego zdania, do czego służy forum?? hm?

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddleDarekRiddle: Swoim ostatnim zdaniem manewrujesz obok pojęcia "dziwka".Nie wiem czy znasz postawy ekonomii...ale prostytucja powstała na potrzeby rynku, jest popyt na usługę więc wszystko idzie do przodu.


hmm ... ciekawe zdanie ... gdybym miał się do niego odnieść i wyciągnąć wnioski ... doszukał bym się w tym odpowiedzi dotyczącej Mojego pytania odnośnie Twojego zawodu ... ale z racji tego że Cie lubię ,tym razem wnioski pozostawię dla siebie ....
Enhancer
Enhancer
  11 stycznia 2017

Ja tu nie widze dialogu...same monologi...

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To mógł napisać tylko współczesny facet, nikt inny. Jeśli założyciel tematu nie pozwala na wyrażenie własnego zdania, do czego służy forum?? hm?


przecież wyraziła zdanie ... a przy okazji widać ze bardzo cierpi :(.... więc taktowne było udzielenie wskazówki na rozwiązanie jej smutków i związanych z tym frustracji... steper to normalny lekki przyrząd kardio dla początkujących ... można by zacząć od bieżni ale nie chciał bym by zeszła na zawał i jeszcze mieć ją na sumieniu ... szkoda by było :)
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tu nie widze dialogu...same monologi...


jest jest ,ciężko zachować chronologię co do joty ale tematy oscylują w granicach 2-4 postów powyżej
wprawne oko dostrzeże , :)
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: jesteś bardzo pretensjonalna ,przenosisz ból z poprzednich dni ,tygodni ,lat na dzien dzisiejszy takim tokiem myslenia nigdy się nie uwolnisz od prześladowań ,bo już na dzień dobry nie znając tematu , wchodzisz z butami w trakcie rozmowy i wylewasz zale na facetów którzy ci nic tu nie zrobili , oczywiscie nie znam poprzedniej sytuacji ale Ty skoro twierdzisz ze jestes taka inteligenta to powinnaś wyciągnąć wnioski z tamtego doświadczenia , a następnie popracować nad sobą by podobna nie miała miejsca .... bardzo często jest tak ze nie ma dymu bez ognia , a sprawiasz tez wrażenie osoby markotnej , wiecznie niezadowolonej i złej na cały świat , co to nawet nie chce Ci się nawet reki dźwignąć , może byś zaczęła uprawiać jakiś sport , dobrze wpływa na libido i samopoczucie , na początek może byś zaczęła od stepera? :D

Żalisz się na to co faceci uczynili z kobiet. W każdej Twojej kolejnej wypowiedzi widzę niestety zakłamanie. po co był ten temat? uraz z młodości? Chyba nie widzisz że jestem wysportowana, klapki z oczu kolego. dalej bawisz sie w psychoanalityka a nie wiem czy wiesz ale do trafnej diagnozy jest potrzebna analiza życia prywatnego osoby na która chcesz uleczyćd83dde12 ale ty to oczywiście wiesz jak widzę
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: hmm ... ciekawe zdanie ... gdybym miał się do niego odnieść i wyciągnąć wnioski ... doszukał bym się w tym odpowiedzi dotyczącej Mojego pytania odnośnie Twojego zawodu ... ale z racji tego że Cie lubię ,tym razem wnioski pozostawię dla siebie ....

jak juz się wypowiedziałeś jaka jestem to zapewne wiesz czym się zajmuję...dalej doktorze Freud
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: jesteś bardzo pretensjonalna ,przenosisz ból z poprzednich dni ,tygodni ,lat na dzien dzisiejszy takim tokiem myslenia nigdy się nie uwolnisz od prześladowań ,bo już na dzień dobry nie znając tematu , wchodzisz z butami w trakcie rozmowy i wylewasz zale na facetów którzy ci nic tu nie zrobili , oczywiscie nie znam poprzedniej sytuacji ale Ty skoro twierdzisz ze jestes taka inteligenta to powinnaś wyciągnąć wnioski z tamtego doświadczenia , a następnie popracować nad sobą by podobna nie miała miejsca .... bardzo często jest tak ze nie ma dymu bez ognia , a sprawiasz tez wrażenie osoby markotnej , wiecznie niezadowolonej i złej na cały świat , co to nawet nie chce Ci się nawet reki dźwignąć , może byś zaczęła uprawiać jakiś sport , dobrze wpływa na libido i samopoczucie , na początek może byś zaczęła od stepera? :D Żalisz się na to co faceci uczynili z kobiet. W każdej Twojej kolejnej wypowiedzi widzę niestety zakłamanie. po co był ten temat? uraz z młodości? Chyba nie widzisz że jestem wysportowana, klapki z oczu kolego. dalej bawisz sie w psychoanalityka a nie wiem czy wiesz ale do trafnej diagnozy jest potrzebna analiza życia prywatnego osoby na która chcesz uleczyć ale ty to oczywiście wiesz jak widzę


sam lepiej bym tego nie ujął ,klapki z oczy:D przecież to nie do Ciebie więc kłania się czytanie ze zrozumieniem:)
Enhancer
Enhancer
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: Enhancer: Ja tu nie widze dialogu...same monologi... jest jest ,ciężko zachować chronologię co do joty ale tematy oscylują w granicach 2-4 postów powyżej wprawne oko dostrzeże , :)


Tak...sytuacja jest taka zacytuje: "samiec Twoj wrog" ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.