Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  11 stycznia 2017


piękne statystyki.. kto jak i ile się udziela : D
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Męska już była

gdzie kiedy ?? :D
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  11 stycznia 2017

XXXjokerFaceXXX

może byś się zaznajomił z wypowiedziami zanim coś palniesz ?

Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddleDarekRiddle: .Swoim ostatnim zdaniem manewrujesz obok pojęcia "dziwka".Nie wiem czy znasz postawy ekonomii...ale prostytucja powstała na potrzeby rynku, jest popyt na usługę więc wszystko idzie do przodu.
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: XXXjokerFaceXXX może byś się zaznajomił z wypowiedziami zanim coś palniesz ?jestdobrze1994: DarekRiddleDarekRiddle: .Swoim ostatnim zdaniem manewrujesz obok pojęcia "dziwka".Nie wiem czy znasz postawy ekonomii...ale prostytucja powstała na potrzeby rynku, jest popyt na usługę więc wszystko idzie do przodu.


no właśnie dla tego pytam... bo nie wiem po co w tym temacie jakieś sugerowanie zawodu czy upodobań
NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  11 stycznia 2017

jestdobrze1994
Szkoda czasu na wałkowanie takiemu osobnikowi że jest apodyktyczny i nic do niego nie dociera. Teraz wymiguje się z wszystkiego pod osłoną nocy. Do błędu nie potrafi się przyznaćd83dde0f

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie dla tego pytam... bo nie wiem po co w tym temacie jakieś sugerowanie zawodu czy upodobań

Jak ktoś sugeruje to więcej nie trzeba nic mówić
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: piękne statystyki.. kto jak i ile się udziela : D


haha dzięki takiemu opracowaniu statystyk ,opierającemu się na ilości postów anie powiedzmy długości wypowiedzi .... "porownanie" to srednio zarabiasz ok 4300/miś :)

http://wynagrodzenia.pl/gus
Tajra
Tajra
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)


https://www.youtube.com/watch?v=KVvWg3EZK1g d83dde02
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: XXXjokerFaceXXX: piękne statystyki.. kto jak i ile się udziela : Dhaha dzięki takiemu opracowaniu statystyk ,opierającemu się na ilości postów anie powiedzmy długości wypowiedzi .... "porownanie" to srednio zarabiasz ok 4300/miś :)http://wynagrodzenia.pl/gus


wyliczanie ci z tego średniej płacy. coś słabo ci wychodzi :D
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: haha dzięki takiemu opracowaniu statystyk ,opierającemu się na ilości postów anie powiedzmy długości wypowiedzi .... "porownanie" to srednio zarabiasz ok 4300/miś :)

potrafisz tylko szydzić z kobiet? czy Twój intelekt powala Twoją osobę?
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  11 stycznia 2017

ale dziewczynki macie radochę ze ktoś na was zwraca uwagę ... rozmówczynie w wieku 22latek ... jeszcze troch i sam zapragnę z taką wygadaną być .... będziemy gasić światła zapalać świece , kadzidła żywiczne i przy lampce czerwonego wina będziemy się wgłębiać w niuanse męskiego i kobiecego umysłu ;)
słodziaki idę poćwiczyć bo już mnie dupcia boli papa

NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: potrafisz tylko szydzić z kobiet? czy Twój intelekt powala Twoją osobę?

Jedno jest zgodne....nie jest facetem. tak zachowuje się jak namiastka faceta.parę Twoich Wypowiedzi przeoczył bo pokazywały jego minusy jak brak skruchyd83dde04 nie wiem jak Ty ale ja nie mam zamiaru spedzać czasu na czytaniu jego wypocin. chce wszystko dyskretnie odwrócić
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  11 stycznia 2017

[quote=Tajra]

proszę Cię zmień dilera ... pytanie brak zdjęć w profilu na fotce spowodowane jest zażywaniem tego narkotyku ?:D
https://www.youtube.com/watch?v=VffYY4CROgA&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DVffYY4CROgA&has_verified=1

;)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: Popatrz na to w ten sposób, co chciałeś osiągnąć tym tematem? chciałeś zwrócić uwagę na swoją jak widzę bardzo skromną osobę? Wszystko na to wskazuje. niestety zauważyłam czerwoną szminkę na Twoich ustach (odcień bardzo podobny do mojej) Ale nie przejmuj się...nie minie rok i wszyscy zapomną jestdobrze1994
Tajra
Tajra
  11 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DarekRiddle
DarekRiddle: [quote=Tajra] proszę Cię zmień dilera ... pytanie brak zdjęć w profilu na fotce spowodowane jest zażywaniem tego narkotyku ?:Dhttps://www.youtube.com/watch?v=VffYY4CROgA&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DVffYY4CROgA&has_verified=1;)


d83dde02 ale tylko czasami posuwasz królową a częściej bijesz konia d83dde04
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.