Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

Enhancer
Enhancer
  11 stycznia 2017

...a zeby Was pogodzic zacytuje stare ludowe przyslowie: "Kobieta bez bolca dostaje pierd olca a facet bez dziury chodzi ponury" :)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak...sytuacja jest taka zacytuje: "samiec Twoj wrog" ;)

Żadne takie stwierdzenie nie miało miejsca
IHSI
IHSI
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: .a zeby
Nie omijał :zonk:
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: sam lepiej bym tego nie ujął ,klapki z oczy:D przecież to nie do Ciebie więc kłania się czytanie ze zrozumieniem:)

Ale przez cały czas trwania tego sporu pokazywałeś że właśnie taka jestem. Sam widzisz jak jest.... będziesz potrafił się zachować jak facet czy dalej będziesz się napinał że świat jest taki a nie inny? Zaakceptuj rzeczywistość taka jaka jest albo ja opuść. Tyle w temacie
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle

w dodatku na siłe i przez siłę
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: hmm ... ciekawe zdanie ... gdybym miał się do niego odnieść i wyciągnąć wnioski ... doszukał bym się w tym odpowiedzi dotyczącej Mojego pytania odnośnie Twojego zawodu ... ale z racji tego że Cie lubię ,tym razem wnioski pozostawię dla siebie .... jak juz się wypowiedziałeś jaka jestem to zapewne wiesz czym się zajmuję...dalej doktorze Freud


kwiatuszku czyli poprzez drobne niedopatrzenie wychodzi kolejny aspekt frustracji , nie wszystkie posty gwiazdo były skierowane do Ciebie i dlatego się tak często gubiłaś (trzeba czytać nicka dla kogo skierowany jest post , nie jesteś Tu jedyna :) a co do twojej profesji , to tylko zawód nie zwracam uwagi na to co kto robi bo żadna praca nie hańbi ...,bardziej sie dla mnie liczy jakim kto jest człowiekiem ... poza tym jedno 2giego nie wyklucza ,jeśli nie przenosisz tej pracy do życia prywatnego... oki nie wiem przy ilu postach sie pomyliłaś ,ze odczytałaś ze było do Ciebie a nie był ,ale przeważnie do Ciebie były ,jak co to sobie poczytaj , Ja lece ,miłego wieczoru ...mam nadzieje że dziś już masz wieczór wolny ,to sobie odpoczywaj ,zbieraj siły ... co do pracy to uważam ze wymaga to tez odwagi -wiec plus dla Ciebie ;)
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: poprzez drobne niedopatrzenie wychodzi kolejny aspekt frustracji , nie wszystkie posty gwiazdo były skierowane do Ciebie

Wszystkie w odpowiedzi na moją odpowiedź.
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  11 stycznia 2017

znowu mi to robicie wychodzę, a tu kolejne strony się pojawiają :/ kiedy ja tą lekturę przeczytam :P

NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: jestdobrze1994

teraz to kwiatuszku do Ciebie? Co za zmiana, nie wiem czy On dalej uważa że pracujesz w takim zawodzie w jakim chciałby żebyś pracowała? 27 ostatnich słów
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  11 stycznia 2017

[quote=jestdobrze1994]
DarekRiddle: sam lepiej bym tego nie ujął ,klapki z oczy:D przecież to nie do Ciebie więc kłania się czytanie ze zrozumieniem:)
Ale przez cały czas trwania tego sporu pokazywałeś że właśnie taka jestem. Sam widzisz jak jest.... będziesz potrafił się zachować jak facet czy dalej będziesz się napinał że świat jest taki a nie inny? Zaakceptuj rzeczywistość taka jaka jest albo ja opuść. Tyle w temacie
[/quot

dziewczyno co Ty bredzisz ??? pisze ze tamten post nie był do ciebie ... oj zmęczona już dziś jesteś , chyba się przepracowałaś :) a świat zostaw w spokoju bo tworzą go wszyscy ludzie , na pewne rzeczy mamy mniejszy lub większy wpływ ,ale to jaką jesteś kobietą zalezy tylko i wyłącznie od Ciebie ;)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: 27 ostatnich słów

Właśnie widzęd83dde0f Nie wiem czy ktos to widzi ale napawa mnie to radościąd83dde0a
XXXjokerFaceXXX
XXXjokerFaceXXX
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: czyli poprzez drobne niedopatrzenie wychodzi kolejny aspekt frustracji , nie wszystkie posty gwiazdo były skierowane do Ciebie i dlatego się tak często gubiłaś (trzeba czytać nicka dla kogo skierowany jest post , nie jesteś Tu jedyna :) a co do twojej profesji , to tylko zawód nie zwracam uwagi na to co kto robi bo żadna praca nie hańbi ...,bardziej sie dla mnie liczy jakim kto jest człowiekiem ... poza tym jedno 2giego nie wyklucza ,jeśli nie przenosisz tej pracy do życia prywatnego... oki nie wiem przy ilu postach sie pomyliłaś ,ze odczytałaś ze było do Ciebie a nie był ,ale przeważnie do Ciebie były ,jak co to sobie poczytaj , Ja lece ,miłego wieczoru ...mam nadzieje że dziś już masz wieczór wolny ,to sobie odpoczywaj ,zbieraj siły ... co do pracy to uważam ze wymaga to tez odwagi -wiec plus dla Ciebie ;)

to widzę ze wchodzimy w fazę prześwietlania życia prywatnego co kto robi i jak ??
masakra masakra i jeszcze raz masakra ;//
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: jestdobrze1994 teraz to kwiatuszku do Ciebie? Co za zmiana, nie wiem czy On dalej uważa że pracujesz w takim zawodzie w jakim chciałby żebyś pracowała? 27 ostatnich słów


ooo kobieca zazdrość , zrób miły gest w kierunku do jednej to droga cię zeżre hihi :D
poza tym ma ciężko w życiu a Mnie nie ubędzie ,zwykły gest a nie jakieś tam podteksty jak byś wolała ;)
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017

Nie wiem jak to zabrzmi ale zwykłe pomówieniad83dde12

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: ooo kobieca zazdrość , zrób miły gest w kierunku do jednej to droga cię zeżre hihi :D poza tym ma ciężko w życiu a Mnie nie ubędzie ,zwykły gest a nie jakieś tam podteksty jak byś wolała ;)

Męska już byład83dde09
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.