Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 stycznia 2017

[quote=NaNaXxX1500]
jestdobrze1994: potrafisz tylko szydzić z kobiet? czy Twój intelekt powala Twoją osobę?

boli Cię że się miło pożegnałem ,przyzwyczajona jesteś do innego Ciebie traktowania ? przykro Mi sama sobie wybrałaś facetów z którymi byłaś;)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017

DarekRiddle
kolejny powód żebys sie wstydził... ktoś owszem bez zdjęcia nasuwa Ci prosto przed oczy delikatną sugestię że jestes Panem własnego losu (tam i tylko tam jesteś władcą absolutnym)d83dde09

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: [quote=Tajra] proszę Cię zmień dilera ... pytanie brak zdjęć w profilu na fotce spowodowane jest zażywaniem tego narkotyku ?:Dhttps://www.youtube.com/watch?v=VffYY4CROgA&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DVffYY4CROgA&has_verified=1;) ale tylko czasami posuwasz królową a częściej bijesz konia


sądząc po wskaźniku frustracji Ciebie to już dawno nikt nie posuwał ;)
Tajra
Tajra
  11 stycznia 2017

Zebrała się grupa wzajemnej masturbacji i od tygodnia biją pianę z tych samych jajek i wyszedł im zakalec

Tajra
Tajra
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: Tajra: DarekRiddle: [quote=Tajra] proszę Cię zmień dilera ... pytanie brak zdjęć w profilu na fotce spowodowane jest zażywaniem tego narkotyku ?:Dhttps://www.youtube.com/watch?v=VffYY4CROgA&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DVffYY4CROgA&has_verified=1;) ale tylko czasami posuwasz królową a częściej bijesz koniasądząc po wskaźniku frustracji Ciebie to już dawno nikt nie posuwał ;)


Mnie jeszcze nikt nie posuwał d83dde0a jestem dziewicą i dlatego moja cena wzrasta do wartości kopalni króla Salomona d83dde02
NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  11 stycznia 2017

DarekRiddle
nie wiem czy zachowujesz sie tak żeby ludzie Ci miejsca w autobusie ustępowali miejsca? Nie wiem Czy widzisz ale juz kilka osób ,w dodatku pomijając kobiętę która ma trochę racji w tym co mówi choć i tak przeczytamy ze nie ma racjid83dde0f Że uzalasz się nad soba co przyznali nawet faceci...spotykasz takie kobiety jakie chcesz spotkać. W jednej z swoich wypowiedzi stwierdzasz że fotka jest od szukania szybkiego seksu. skoro masz tu konto to właśnie tego oczekujesz od kobiet którymi tak wyraźnie gardzisz

Tajra
Tajra
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Darek


Ostatnio Darek, to wszy łapał. Skakały po jego kołnierzu d83dde02
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: Popatrz na to w ten sposób, co chciałeś osiągnąć tym tematem? chciałeś zwrócić uwagę na swoją jak widzę bardzo skromną osobę? Wszystko na to wskazuje. niestety zauważyłam czerwoną szminkę na Twoich ustach (odcień bardzo podobny do mojej) Ale nie przejmuj się...nie minie rok i wszyscy zapomną jestdobrze1994


przyznałaś mi już racje więc skierowałem na właściwe tory największą oponentka a skoro tobie to dało do myślenia to i inne kobiety tez zmienią podejście i spróbują być w stosunku do facetów ,szczere , bezpośrednie ,uczciwe co korzystnie wpłynie na korelacje damko męskie ,a to juz można uznać za mały sukces a życie właśnie składa się z małych sukcesu , więc nie Mam czego żałować nawet poświęconego czasu :) a kto wie może dzięki temu poznam jakąś wartościową niezwykłą kobietę ;)
Tajra
Tajra
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: przyznałaś mi już racje więc skierowałem na właściwe tory największą oponentka a skoro tobie to dało do myślenia to i inne kobiety tez zmienią podejście i spróbują być w stosunku do facetów ,szczere , bezpośrednie ,uczciwe co korzystnie wpłynie na korelacje damko męskie ,a to juz można uznać za mały sukces a życie właśnie składa się z małych sukcesu , więc nie Mam czego żałować nawet poświęconego czasu :) a kto wie może dzięki temu poznam jakąś wartościową niezwykłą kobietę ;)


yhy jak z obrazka d83dde02
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle nie wiem czy zachowujesz sie tak żeby ludzie Ci miejsca w autobusie ustępowali miejsca? Nie wiem Czy widzisz ale juz kilka osób ,w dodatku pomijając kobiętę która ma trochę racji w tym co mówi choć i tak przeczytamy ze nie ma racji Że uzalasz się nad soba co przyznali nawet faceci...spotykasz takie kobiety jakie chcesz spotkać. W jednej z swoich wypowiedzi stwierdzasz że fotka jest od szukania szybkiego seksu. skoro masz tu konto to właśnie tego oczekujesz od kobiet którymi tak wyraźnie gardzisz


Wiesz ... żeby się równać z Julką to musiała byś się dobrze postarać i jeszcze sporo blondu na głowę nałożyć... ale i tak widzę ze to nie Twoj poziom , Dobranoc :P
;)
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: przyznałaś mi już racje więc skierowałem na właściwe tory największą oponentka a skoro tobie to dało do myślenia to i inne kobiety tez zmienią podejście i spróbują być w stosunku do facetów ,szczere , bezpośrednie ,uczciwe co korzystnie wpłynie na korelacje damko męskie ,a to juz można uznać za mały sukces a życie właśnie składa się z małych sukcesu , więc nie Mam czego żałować nawet poświęconego czasu :) a kto wie może dzięki temu poznam jakąś wartościową niezwykłą kobietę ;)yhy jak z obrazka


a żebyś wiedział bo inaczej bym nie wspomniał:P
Tajra
Tajra
  11 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: a żebyś wiedział bo inaczej bym nie wspomniał:P


No przecież piszę dość jasno i wyraźnie d83dde02
Tajra
Tajra
  11 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DarekRiddle
DarekRiddle: przyznałaś mi już racje więc skierowałem na właściwe tory największą oponentka


Tak głupiej opozycji, to jeszcze żeśmy jeszcze nie mieli. Dobrze, że urodziłeś się baranem, bo przynajmniej wełna z ciebie na skarpetki byndzie :)) Trza ci spodnie skrócić, bo masz stanowczo zbyt długie d83dde02
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle

Wiesz opowiem Ci historię...Moja ostatnia pracodawczyni chodziła ciągle zła i na wszystkie podwładne w tym mnie krzyczała że to nie tak, tamto nie tak, a sama nic nie potrafiła dobrze zrobić. Krzyczała tak bardzo głośno że to była dla nas codzienność, przestało to do nas docierać. Pewnego dnia spadła ze schodów złamała nogę, błagała o pomoc krzyczała tak głosno jak nigdy przedtem..wiesz dlaczego leżała tam tak długo? Bo nie potrafiła słuchać i tylko ciągle krzyczała.Żadna z nas nie miała pojecia w pierwszej chwili co się jej stało. Gdy ludzie przywykną do Twojedo sadystycznego krzyku bez wysłuchania innych to sądzę że czeka Cie ten sam los, zostaniesz sam w potrzebie.Historia prawdziwa jak zycie. Na tym kończę tą dyskusję, krzycz dalej że kobiety są do bani a jedyne co spotkasz to samotność, a teraz nawet te z dzieckiem nie będą Cie chciały, pomijając materialistki.Żegnam d83dde09 Jeśli nie wyciągniesz wniosków to juz twój problem. Pokój temu domowi i wszystkim jego mieszkańcomd83dde4f
Tajra
Tajra
  11 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz opowiem Ci historię...Moja ostatnia pracodawczyni chodziła ciągle zła i na wszystkie podwładne w tym mnie krzyczała że to nie tak, tamto nie tak, a sama nic nie potrafiła dobrze zrobić. Krzyczała tak bardzo głośno że to była dla nas codzienność, przestało to do nas docierać. Pewnego dnia spadła ze schodów złamała nogę, błagała o pomoc krzyczała tak głosno jak nigdy przedtem..wiesz dlaczego leżała tam tak długo? Bo nie potrafiła słuchać i tylko ciągle krzyczała.Żadna z nas nie miała pojecia w pierwszej chwili co się jej stało. Gdy ludzie przywykną do Twojedo sadystycznego krzyku bez wysłuchania innych to sądzę że czeka Cie ten sam los, zostaniesz sam w potrzebie.Historia prawdziwa jak zycie. Na tym kończę tą dyskusję, krzycz dalej że kobiety są do bani a jedyne co spotkasz to samotność, a teraz nawet te z dzieckiem nie będą Cie chciały, pomijając materialistki.Żegnam Jeśli nie wyciągniesz wniosków to juz twój problem. Pokój temu domowi i wszystkim jego mieszkańcom


Jakby kózka nie skakała, toby nóżki nie złamała. W sumie to zanitrasiłaś mi temat. ale nic nie szkodzi :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.