Sevi18
Sevi18
  16 grudnia 2009 (pierwszy post)

Witam mam dylemat co polecacie do 10 tyś zł chodzi mi szczególnie o 5 drzwi silnik max 1600 + LPG albo diesel rocznikowo od 1995 wzwyż chodzi mi szczególnie o oszczędność aczkolwiek wygląd też musi być oraz jakieś wyposażenie możliwe. Pozdrawiam.

WujekBeton
WujekBeton
  19 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo ty ich oszukałeś, albo oni Ciebie


Konto usunięte
Konto usunięte: Albo kradzione

dokladnie tak

Konto usunięte
Konto usunięte: nie brał Vectry

a chlopak, który od 5 lat naprawia fury na handel ją chce i na dodatek pyta się na Fotka o rade:woot:
Sevi18
Sevi18
  19 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a chlopak, który od 5 lat naprawia fury na handel ją chce i na dodatek pyta się na Fotka o rade


no sry ale nie miałem takiego egzemplarzu jak bym miał to bym się nie pytał.
Sevi18
Sevi18
  19 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Albo ty ich oszukałeś, albo oni Ciebie. Nie ma innej opcji, nie w tym kraju. Każdy patrzy gdzie jeszcze złotówkę zdobyć, a on Ci sprzedaje sprawne auto za grosze. Albo kradzione i paser nie przyjął, to się pozbyć gówna trzeba, nie? ;mrgreen:


nie wiem nie wnikam może koleś był kasiasty mówił że ma inne auto i że to mu nie potrzebne nie wnikam w to a co do kradzionego jak by był kradziony to kupce by go nie zarejestrowali ;]
PeJakPaula
PeJakPaula
  19 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem nie wnikam może koleś był kasiasty mówił że ma inne auto i że to mu nie potrzebne

duże LOL !
Sevi18
Sevi18
  19 grudnia 2009

nie wiem czemu szukacie dziury w całym nie ogarniam was po prostu chcę zakończyć temat forda ( auto kupiłem tanio zdarzyło mi się tak raz i nie mam zamiaru się kłócić z wami ) i dowiedzieć się coś w sprawie prawidłowego tematu.

whitestok
whitestok
  19 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no sry ale nie miałem takiego egzemplarzu jak bym miał to bym się nie pytał.

jedyny model Vectry B wart zakupu to MotorSport, zwany też i500 lub GSi, pod maską siedzi 2.5 litra benzyniak o mocy 195PS, jednak moc w tym aucie robi swoje, dodatkowo twarda zawiecha. Dojeżdżałem taką Vectrą do pracy, znajomy anglik ma i nieźle to auto się zawija, ale żadnej innej Vectry z mniejszym silnikiem bym nie wziął.
dawidusw202
dawidusw202
  19 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcesz mi teraz powiedzieć, że ktoś Ci ot tak sobie sprzedał samochód za dwa tysiące do którego dołożyłeś 400zł więc nie zrobiłeś tam praktycznie nic, wychodzi na to, że sprzedali Ci za jedną trzecią ceny sprawne auto tak bez powodu ? No wybacz, ale to są właśnie bajki.

to jeszcze mało wiesz :) wystarczy troche sprytu znajomości i przedsiębiorczości i można zarobić nawet więcej tylko trzeba umieć szukać !:mrgreen:
BartekGrajek
BartekGrajek
  19 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to jeszcze mało wiesz :) wystarczy troche sprytu znajomości i przedsiębiorczości i można zarobić nawet więcej tylko trzeba umieć szukać !

kolejny Bill Gates od motoryzacji. :and:

Ale auto masz fajne. Twoje?
To jest 500-ta?
WujekBeton
WujekBeton
  21 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bill Gates

ktory ma lekcje w-f :D:D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.