Sevi18
Sevi18
  16 grudnia 2009 (pierwszy post)

Witam mam dylemat co polecacie do 10 tyś zł chodzi mi szczególnie o 5 drzwi silnik max 1600 + LPG albo diesel rocznikowo od 1995 wzwyż chodzi mi szczególnie o oszczędność aczkolwiek wygląd też musi być oraz jakieś wyposażenie możliwe. Pozdrawiam.

JustOneMati
JustOneMati
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: goldshaker: nie kupuj przypadkiem jakiegoś BMW zgadzam sie


zazdrosni ludzie, :P

trosze beemeczka pali, a oszczednej do 10 tys zl w dobrym stanie nie znajdziesz :)

oprocz tego ze w coroli zanudzisz sie na smierc, jest dobrym samochodem. cyvick tez przyzwoity w tej budzie po 96 roku.
WujekBeton
WujekBeton
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: cyvick tez przyzwoity w tej budzie po 96 roku

ja sam kiedys jaralem sie crx-em, ale to daaaawno temu jak bylem piekny i mlody
goldshaker
goldshaker
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zazdrosni ludzie, :P


Konto usunięte
Konto usunięte: trosze beemeczka pali, a oszczednej do 10 tys zl w dobrym stanie nie znajdziesz :)

o to mi chodziło:P
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: crx-em,

solem czy x'em ?

hmm a teraz jakis sentyment został czy spisane auto na straty ?
WujekBeton
WujekBeton
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: solem czy x'em

napisalem za CRX, a sentymentu nie ma :P zestarzalem sie i male kompakty juz mi nie podchodza
WujekBeton
WujekBeton
  17 grudnia 2009

chociaz widzialem na allegro jedno fajne corrrrrrrado :mrgreen:

InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  17 grudnia 2009

hmm więc nieco większa preluda moze ? :D

WujekBeton
WujekBeton
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: preluda moze ?

obecnie to jaram sie E-klasse W124 :) a w coupe to normalnie cudo :)
nie podobaja mi sie niby sportowe wozy
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie podobaja mi sie niby sportowe wozy

niby ? hmm więc w jakim aucie jest prawdziwy sport a w jakim tylko plastikowy znaczek czy nalepki ?

Konto usunięte
Konto usunięte: obecnie to jaram sie E-klasse W124 :) a w coupe to normalnie cudo :)

ale to już trzeba pieniądz jakiś większy za dobry stan + coupe ?
co do meravek to C klasa 200 coupe
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  17 grudnia 2009

co do corrado to te neibieskie ? z marnymi halogenami ? i ,,skużaną" tapicerką ?

WujekBeton
WujekBeton
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w jakim aucie jest prawdziwy sport a w jakim tylko plastikowy znaczek czy nalepki ?

nie mowie tu o mocy, osiagach itd. ale nie podoba mi sie taki wyglad jak np. prelude czy 200sx,240sx, albo tigra czy calibra
WujekBeton
WujekBeton
  17 grudnia 2009
http://www.allegro.pl/item840117069_corrado_g60_204km.html
te corrado
Jeanette18
Jeanette18
  17 grudnia 2009

Tak jak wyżej... Honda Civic jest w miarę...

PeJakPaula
PeJakPaula
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam mam dylemat co polecacie do 10 tyś zł chodzi mi szczególnie o 5 drzwi silnik max 1600 + LPG albo diesel rocznikowo od 1995 wzwyż chodzi mi szczególnie o oszczędność aczkolwiek wygląd też musi być oraz jakieś wyposażenie możliwe. Pozdrawiam.

Moim zdaniem diesel odpada - jeśli już to kilku nie kilku nastoletni.
Proponowałabym coś sprowadzonego, jeśli o ten rocznik chodzi na pewno będzie w lepszym stanie niż nasze krajowe, oczywiście będzie bez gazu.
Oszczędność ? Musisz dobrze trafić, samochód w tej cenie i z tym wiekiem raczej oszczędny nie będzie, to że może mało palić o oszczędności nie przesądza.
Wygląd ? Zależy co Ci się podoba, to dość rozległy temat i to co dla mnie jest ładnie dla Ciebie może być przeciętne.
Takie trochę wygórowane te Twoje kryteria jak na cenę.
Jak już pisano primera - miałam swego czasu i nie mogę narzekać, nic się nie działo przez prawie rok i z tego co wiem do dzisiaj nie wymaga jakiś szczególnych napraw, komfort jazdy względny jak na rocznik ( 96' ) ale to muły, totalne muły ! Nie wiem na czym Ci zależy ale nigdy więcej.
Ktoś chyba francuzy skrytykował nie wiem dlaczego ? Już bym wolała jakiegoś mniejszego peugeota.
Ewentualnie audi 80 ?

Nie wybrałabym żadnego z tych samochodów tak btw.
whitestok
whitestok
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak już pisano primera - miałam swego czasu i nie mogę narzekać, nic się nie działo przez prawie rok i z tego co wiem do dzisiaj nie wymaga jakiś szczególnych napraw, komfort jazdy względny jak na rocznik ( 96' ) ale to muły, totalne muły !

Ty sama chyba muł jesteś :D Jeśli ty (lub ktoś kto Cię woził) nie umiesz wyczuć auta i zmieniasz biegi przy 3 tys obrotów to się nie dziw :D (chyba, że diesla miałaś to wtedy zrozumiem). Mój sąsiad miał Primerę P10 (buda ciut starsza niż P11 z 96r ale różni się tylko detalami) 1.6 w benzynie i jak by Cię nią przewiózł to byś blada wysiadła (oczywiście koleś jeździ bezpiecznie, nie chodzi tu o żadne ekstremalne sytuacje). Brat miał Primerę P10 2.0 eGT i to auto też nie jest żadnym mułem. Nawet na oponach 215mm zajeebiście lata.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ktoś chyba francuzy skrytykował nie wiem dlaczego ?

a ja się wcale nie dziwię...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ewentualnie audi 80 ?

to jest dopiero mułek :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wybrałabym żadnego z tych samochodów tak btw.

to dobrze, i tak nie chodzi o auto dla ciebie...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.