Sevi18
Sevi18
  16 grudnia 2009 (pierwszy post)

Witam mam dylemat co polecacie do 10 tyś zł chodzi mi szczególnie o 5 drzwi silnik max 1600 + LPG albo diesel rocznikowo od 1995 wzwyż chodzi mi szczególnie o oszczędność aczkolwiek wygląd też musi być oraz jakieś wyposażenie możliwe. Pozdrawiam.

PeJakPaula
PeJakPaula
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm do sokołowa w pl mam nie tak daleko, chętnie Cię odwiedzę :D wtedy sama się przekonasz :D

Super, trzymam za słowo.
A teraz skończ już pieprzenie swoich farmazonów. :ziober2:
BartekGrajek
BartekGrajek
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A teraz skończ już pieprzenie swoich farmazonów.

A Ty co taka nerwowa jesteś? :lol2:
AkaDwa
AkaDwa
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty co taka nerwowa jesteś?

Brak argumentów trzeba usamodzielnić albo atak głupstwa albo wyzwaniem od głupiego :ziober2:
PeJakPaula
PeJakPaula
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Brak argumentów

na poparcie ... ?
:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty co taka nerwowa jesteś?

nie jestem.
WujekBeton
WujekBeton
  17 grudnia 2009

dajcie dziewczynie spokoj i tak nie zrozumie, ze nie ma racji

whitestok
whitestok
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Super, trzymam za słowo.

nie ma sprawy :) poznasz moje niezawodne i doskonałe umiejętności i techniki jak tylko będę w pl :D

Konto usunięte
Konto usunięte: dajcie dziewczynie spokoj i tak nie zrozumie, ze nie ma racji


hehe co racja to racja :)
Sevi18
Sevi18
  18 grudnia 2009

no widzę że tylko kłótnie wyczytałem w tym temacie, aczkolwiek sądziłem że wyniosę coś pożytecznego z niego. A co sądzicie o vectrze b ? słyszałem że podobno silniki 1.8 + LPG wyjątkowo mało palą czy to prawda ? i jak z awaryjnością takiej vectry oczywiście wszystkie samochody mam możliwość kupna o 3-4 tyś mniej od wartości rynkowej więc to też weźcie pod uwagę zapomniałem wcześniej napisać. Mój błąd sry..

JustOneMati
JustOneMati
  18 grudnia 2009

pewnie nikt nie mial, mzoe wyjatkowe jednostki a zaraz posypie sie tysiac opini ;]
nie wiem nie jezdzilem, wychodze z zalozenia ze na gaz to sa dobre kuchenki gazowe.

WujekBeton
WujekBeton
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na gaz to sa dobre kuchenki gazowe.

:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: wszystkie samochody mam możliwość kupna o 3-4 tyś mniej

od zlodzieja?
Sevi18
Sevi18
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: od zlodzieja?


po prostu auta kupuje do roboty np nie wiem pognite, lekko bite itd oraz na drodze przed giełdą i później dopiero je robie tzw. handel ale szukam czegoś dla siebie teraz.
WujekBeton
WujekBeton
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: np nie wiem pognite, lekko bite itd oraz na drodze przed giełdą i później dopiero je robie

no, a dla siebie kupisz takie bite, pognite i po dachowaniu tylko, ze juz zrobione :mrgreen:
Sevi18
Sevi18
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no, a dla siebie kupisz takie bite, pognite i po dachowaniu tylko, ze juz zrobione


dla siebie będę szukać właśnie do zrobienia bo sobie sam zrobię i taniej wyjdzie.
WujekBeton
WujekBeton
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dla siebie będę szukać właśnie do zrobienia

nie bede komentowal, masz 18 lat? i juz taki przedsiebiorczy
PeJakPaula
PeJakPaula
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sam zrobię

sam pomalujesz, ponaciągasz ?
czy sam wymienisz zderzak ?
WujekBeton
WujekBeton
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sam zrobię

i kupujesz takie auto i w razie wypadku i dachowania rozpada się na kawałki, a Ty dziękujesz Bogu, że zmieściłeś się miedzy drzewami:mrgreen: brat tak miał ojca peugeotem. i jakimś cudem żyje
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.