Sevi18
Sevi18
  16 grudnia 2009 (pierwszy post)

Witam mam dylemat co polecacie do 10 tyś zł chodzi mi szczególnie o 5 drzwi silnik max 1600 + LPG albo diesel rocznikowo od 1995 wzwyż chodzi mi szczególnie o oszczędność aczkolwiek wygląd też musi być oraz jakieś wyposażenie możliwe. Pozdrawiam.

Sevi18
Sevi18
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałem też go dodać. Ale tak kieruję się trochę za bardzo w japońca, lecz wujek ma na taksówce B 1.4 + LPG jeździłem - słabe, zmulone - do miasta i do osoby która chce robić 100km za 20zł będzie, ale nie będzie też nim jeździć powyżej 140 bo się nie da. Drugi ma kombi B 1.6 i tu jechałem dwa razy, i dwa razy ciężko mi było - na pełnym stanie ciężko osiągnąć 140km/h auto ciężkie, dużo paliło, mało jechało.. gadałem z 2lata temu z nauczycielem od tam czegoś mówił że jego 1.8 b kombi jest odpowiednim silnikiem, spokojnie i cicho sobie jedzie 160 na autostradzie gdzie nic mu nie waliło przy 140km mało paliło, w mieście też nie za wiele.. (ale jemu głównie te auto było w droge) także większość spalania było na odcinku i może dlatego chwalił


no gdzieś mnie do tej vectry właśnie ciągnie niby 1.8 duży silnik ale na pół gazu i dużo nie powinien spalić z tego co się dowiaduje w około. O japońcach też myślałem niby nie zawodne ale jak coś siądzie to części drogie ;/
Sevi18
Sevi18
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra pisz dalej swoje bajki, dobrze Ci idzie.

heh nie musisz wierzyć jak nie było opłacalne to bym sie w to nie pchał.

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja nie ;(

życie...
PeJakPaula
PeJakPaula
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: heh nie musisz wierzyć jak nie było opłacalne to bym sie w to nie pchał.

Chcesz mi teraz powiedzieć, że ktoś Ci ot tak sobie sprzedał samochód za dwa tysiące do którego dołożyłeś 400zł więc nie zrobiłeś tam praktycznie nic, wychodzi na to, że sprzedali Ci za jedną trzecią ceny sprawne auto tak bez powodu ?
No wybacz, ale to są właśnie bajki.
Sevi18
Sevi18
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcesz mi teraz powiedzieć, że ktoś Ci ot tak sobie sprzedał samochód za dwa tysiące do którego dołożyłeś 400zł więc nie zrobiłeś tam praktycznie nic, wychodzi na to, że sprzedali Ci za jedną trzecią ceny sprawne auto tak bez powodu ? No wybacz, ale to są właśnie bajki.


po prostu sa takie przypadki owszem nie sądzę że zdarza mi się co tydzień ale zdarzyło mi się raz. I owszem dołożyłem tyle i auto było w pełni sprawne po prostu dobrze trafiłem a dlaczego tak tanio sprzedali to już mnie nie interesuje. auto przeglądałem pare razy bo sam myslałem że coś jest nie tak ale nic nie wykryłem byłem także na stacji i wszystko w porządku było jedynie do czego miałem niepewność to do sprzęgła tak jak by się ślizgało...
AkaDwa
AkaDwa
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pamiętam, i ? Poza tym ten samochód był już kupiony tak btw. :)

Mam Ci podpowiadać? Wnioski powinnaś wyciągnąć sama po tym co wniosłaś w temat
tamten, ten i każdy..

Nawet gdyby był to kwestia porównania zgodna z zapytaniem była na miejscu, a odpowiedzi o kolorze czy wyglądzie chyba nie były na miejscu..

Konto usunięte
Konto usunięte: no gdzieś mnie do tej vectry właśnie ciągnie niby 1.8 duży silnik ale na pół gazu i dużo nie powinien spalić z tego co się dowiaduje w około. O japońcach też myślałem niby nie zawodne ale jak coś siądzie to części drogie ;/

No i Vectrze masz dużo części tanich..

Konto usunięte
Konto usunięte: Chcesz mi teraz powiedzieć, że ktoś Ci ot tak sobie sprzedał samochód za dwa tysiące do którego dołożyłeś 400zł więc nie zrobiłeś tam praktycznie nic, wychodzi na to, że sprzedali Ci za jedną trzecią ceny sprawne auto tak bez powodu ? No wybacz, ale to są właśnie bajki.

Dalej podkreślasz swój brak jakiejkolwiek wiedzy. I po co to? Mogła byś dać sobie spokój.. O przekładkach kierownic przez/na inne numery pewnie też byś nie uwierzyła.. a raczej też nie wierzysz. Więc jeśli mechanik ma/skupuje rozbite auta dołoży tyle co do części (nie wliczy w to swojej pracy [roboczo godzin] ) to nie zarobi na niektórych autach ich wartości? Daj spokój całkiem..
PeJakPaula
PeJakPaula
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet gdyby był to kwestia porównania zgodna z zapytaniem była na miejscu, a odpowiedzi o kolorze czy wyglądzie chyba nie były na miejscu..

Teraz to już sobie koloryzujesz troszkę, o żadnym kolorze nie było mowy.
Fakt, rozmowa zeszła na sferę wizualną wymienionych tam samochodów ale nadal nie widzę w tym nic dziwnego, zatem co Cię tak irytuje ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Więc jeśli mechanik ma/skupuje rozbite auta dołoży tyle co do części

i w zasadzie tylko o to chodzi, za 400zł to kupi maskę.
Gdzie lakier ? a raczej nie ma tak że wymieniasz jeden element a reszta jest nieruszona.
Skończ swoje wywody lub pisz konkretnie, nie akcentuj tego w tak ordynarny sposób bo z Twoich wypowiedzi zbyt wiele nie wynika z wyjątkiem tego że tym się przejechałeś raz a tamtym dwa razy. No i to tyle :)
Sevi18
Sevi18
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i w zasadzie tylko o to chodzi, za 400zł to kupi maskę. Gdzie lakier ? a raczej nie ma tak że wymieniasz jeden element a reszta jest nieruszona.

yy po co mam kupować skoro mogę wyklepać i 400 zł zostaje w kieszeni materiały w tym szpachla lakier papiery etc.. i tez można robić nie ma sensu wydawać kasy na cześci skoro sa nie duże uderzenia owszem jak maska jest tak zmasakrowana że nie da się jej naprawić to wtedy nie ma opcji żeby nie kupić nowej. A w tym fordzie nie było nic uderzone tylko lekka korozja więc nic kosztownego...
PeJakPaula
PeJakPaula
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: yy po co mam kupować skoro mogę wyklepać i 400 zł zostaje w kieszeni

Jeśli się w takie coś bawisz to przyznaję rację.
Sevi18
Sevi18
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli się w takie coś bawisz to przyznaję rację.


no inaczej nie zarobiłbym nic tylko w ten sposób jakoś wychodze na plusie choć muszę przyznać że jest to czasochłonne.
Sevi18
Sevi18
  18 grudnia 2009

jeżeli ma ktoś jeszcze propozycje innych aut prosze pisac będę wdzięczny oraz proszę o opinie o oplu vectrze b w szczególności 1.8 + LPG jak ze spalaniem itd.. pozdrawiam.

XxWhite1983Xx
Posty: 242 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XxWhite1983Xx
  18 grudnia 2009

vectra b 1.8 16v wiem ze na benzynie spalało to 9-10 na LPG to nie wiem

WujekBeton
WujekBeton
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: fordzie escorcie 99r kupiłem za 1900 poszedł 6500

gdzies ty znalazl goscia co Ci sprzedal/kupil od ciebie samochod w tych cenach:woot:
Sevi18
Sevi18
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gdzies ty znalazl goscia co Ci sprzedal/kupil od ciebie samochod w tych cenach


ten co mi go sprzedal to go nie znam tego drugiego też ale to była wersja bolero full opcja bez klimy i skóry 1.6 + LPG
whitestok
whitestok
  19 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no gdzieś mnie do tej vectry właśnie ciągnie niby 1.8

Ja bym nie brał Vectry m.in ze względu na ohydne oplowskie wnętrze, szczególnie odpycha mnie deska rozdzielcza w tym aucie, dodatkowo ciasno z tyłu. Ja bym nie brał Vectry B, ale to Twój wybór, Twoja decyzja, jak Ci się podoba to auto to bierz.
BartekGrajek
BartekGrajek
  19 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Albo ty ich oszukałeś, albo oni Ciebie. Nie ma innej opcji, nie w tym kraju. :and:
Każdy patrzy gdzie jeszcze złotówkę zdobyć, a on Ci sprzedaje sprawne auto za grosze.

Albo kradzione i paser nie przyjął, to się pozbyć gówna trzeba, nie? ;mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.