Sevi18
Sevi18
  16 grudnia 2009 (pierwszy post)

Witam mam dylemat co polecacie do 10 tyś zł chodzi mi szczególnie o 5 drzwi silnik max 1600 + LPG albo diesel rocznikowo od 1995 wzwyż chodzi mi szczególnie o oszczędność aczkolwiek wygląd też musi być oraz jakieś wyposażenie możliwe. Pozdrawiam.

WujekBeton
WujekBeton
  17 grudnia 2009

ale do wyprzedzania to troche nie bardzo!!
ok juz sie nie kloce wiesz lepiej i tyle

PeJakPaula
PeJakPaula
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale do wyprzedzania to troche nie bardzo!! ok juz sie nie kloce wiesz lepiej i tyle

Ja też się nie kłócę tylko mówię.
WujekBeton
WujekBeton
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko mówię.

kobiety :woot:
PeJakPaula
PeJakPaula
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kobiety

:mrgreen:
mężczyźni - jeśli wy coś robicie inaczej znaczy, że tak jest dobrze, mało tego nie może być inaczej w innym przypadku którego ewentualnie nie znacie ;p
WujekBeton
WujekBeton
  17 grudnia 2009

,,babe zaslal Bóg, cos......":nutki: dobra tez cie kocham narazie czesc koniec tematu:P

PeJakPaula
PeJakPaula
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ,,babe zaslal Bóg, cos......" dobra tez cie kocham narazie czesc koniec tematu:P

No tak, niech ostatnie słowo należy do Ciebie
miej swoją sztuczną satysfakcję :ziober2:
AkaDwa
AkaDwa
  17 grudnia 2009

Audi 80, heh kawał to był jakiś ;DDD

te 1.6 nie radzi sobie za bardzo z budą zresztą Ty szukasz czegoś od 95' więc od razu skreślić można ;).

Tak od znajomego - miał 80 b3 :woot: motÓr 2.0 + LPG mówił że jak jeździł oszczędnie to ciężko było mu zejść poniżej 12l, a jak 'zaszalał' to 20spokojnie połykała... Obecnie posiada A4 2.5 170KM Diesla.. mówi że gdy nie przekracza na autostradzie 170/180 to spokojne schodzi poniżej 7,5. w mieście spalanie jest nieporównywalne do starszego jego modelu Audi..

Co do japońców, japońce teraz są w modzie - wieśniaki już tak nie kupują calibry czy bmw jak japońca, bo to technologia niezawodna się okazała (japoniec), ale by 'teraz' kupić dobrego japońca to już można zapomnieć o civic'u EJ2 za 8tys. a te za 4tys czy 5tys to można kupować jeśli potrzebne coś na przeszczep. Wszystko staje się powoli wytyrane, etce.. A że rocznik 95 w górę i do 10tys. to chyba Corolla ta co fiolek podał, jest takie co mało na drogach jest :woot: Albo Celice VI gen w silniku 1.8 jest mały 'mocowo' nie jest ich tak wiele na polskich drogach..

A też mały silnik nie znaczy że mało spali.. tak dalej pisząc ED7 1.5 potrafi 15połknać przy zabawie.. a ma tylko 90kuniamechanicznego.

whitestok
whitestok
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie przeczę, Ty się czepiasz.

:zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie chodzi o porównania bo to oczywista oczywistość,

Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze w porównaniu cos musi byc gorsze aby coś było lepsze.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma sensu porównywać jesli coś jest oczywiste

I'm confused :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ucz mnie wyprzedzania, każdy jeździ jak mu pasuje.

ok, jak będziesz miała dzwon podczas "twojego" stylu wyprzedzania to się sama automatycznie nauczysz

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wyrywaj słów z konteksty, doskonale widać o jakim samochodzie tutaj mowa.

to nie słowo z kontekstu wyrwane tylko całe zdanie dziewczynko....

Konto usunięte
Konto usunięte: zwłaszcza w trzy letnim.

jesteś nie normalna...Polonezy mają po 10-15 lat i sprężyny te same, co jak co ale ta część auta powinna być najtrwalsza ale nie jest w peugeotach dlatego nigdy francuza.

Konto usunięte
Konto usunięte: pokaż mi taki model który jest niezawodny

każdy inny niemiecki lub japoński model normalnie użytkowany w tym samym wieku co był ten trefny francuz.

Konto usunięte
Konto usunięte: w bmw też wychodzi... ...w vw też, oplu, fordzie... ...gdzie nie wychodzi jak ma 10 lat ?

W 10 letniej becie nie widziałem jeszcze rdzy ani w VW, w oplach i w fordach jeśli wychodzi to bardzo delikatnie, brat ma (starszą niż 10 lat) Opla Calibrę 95r i zero rdzy, nawet tylne nadkola zdrowe, a peugeot 406 ma to do siebie, że jak rdza wychodzi to na całej masce przedniej pojawiają się coraz większe plamy rude, podobnie jest z tylnymi i przednimi błotnikami i tylną klapą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Może inaczej ... wyczułam swój samochód na tyle że wiem kiedy to jest konieczne, i jeśli jadę więcej niż 90 nie ma takiej potrzeby,

a w praktyce to wygląda tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: Przy około 90km zawsze jadę na piątym.

Konto usunięte
Konto usunięte: kierunek i dobry gaz :)

Konto usunięte
Konto usunięte: i dlugo dlugo nic, dostaje obroty zaczyna rozpedzac sie i nagle dzwon bo ktos wyskoczyl zza zakretu, bocznej drogi,itp.

Wujek ma rację, wielu już nie raz tak rozbiło swoje auta i wielu przez to życie straciło...

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem skąd was taka tendencja do "piłowania" samochodu.

ojjj przeleciał bym Cię na wysokich obrotach :mrgreen:

OK, sorry za offtop :D wracamy do tematu :)
BartekGrajek
BartekGrajek
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przy około 90km zawsze jadę na piątym.

Przy tak niskich obrotach na takim przełożeniu nie masz możliwości żadnego awaryjnego manewru zrobić!

Dobrze Ci mówią. Zrobisz sobie i komuś(!) krzywdę!
Oszczędna i spokojna jazda-jak najbardziej, ale nie z takim ryzykiem. :nielapie:
PeJakPaula
PeJakPaula
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W 10 letniej becie nie widziałem jeszcze rdzy ani w VW

to mało widziałeś

Konto usunięte
Konto usunięte: brat ma (starszą niż 10 lat) Opla Calibrę 95r i zero rdzy, nawet tylne nadkola zdrowe

:lol: !

Konto usunięte
Konto usunięte: jesteś nie normalna...

no :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Wujek ma rację, wielu już nie raz tak rozbiło swoje auta i wielu przez to życie straciło...


Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze Ci mówią. Zrobisz sobie i komuś(!) krzywdę!

Spokojnie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ojjj przeleciał bym Cię na wysokich obrotach OK, sorry za offtop :D wracamy do tematu :)


Konto usunięte
Konto usunięte:

jw ;p

Zresztą, nie wiem jak można generalizować, każdy manewr jest inny, i wiadomo kiedy można sobie pozwolić na taką jazdę a kiedy na inną.
Pisałam to z myślą że zrozumiecie ale widzę że ciężko, oj ciężko ...
Przecież jak ktoś jedzie "równo" ze stałą szybkością i coś omija to na litość po jaką cholerę ta redukcja ?!
PeJakPaula
PeJakPaula
  17 grudnia 2009

a jeszcze jedno ... wielu z Was ma tutaj syndrom przerostu formy nad treścią :ziober2:
chętnie zobaczyłabym te Wasze niezawodne i doskonałe umiejętności i techniki na drodze ;p

WujekBeton
WujekBeton
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niezawodne i doskonałe umiejętności i techniki

oj dziekuje w imieniu wszystkich ze tak nas podziwiasz :mrgreen:
PeJakPaula
PeJakPaula
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oj dziekuje w imieniu wszystkich ze tak nas podziwiasz

tylko w samozachwyt nie wpadnijcie ;p
chicel2009
chicel2009
  17 grudnia 2009

a ja mam vw polo 96r, 1,4 benzyna i jest oszczędny pali 6-7/100

whitestok
whitestok
  17 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: !

przekonywał nie będę

Konto usunięte
Konto usunięte: to mało widziałeś

pewnie chodziło ci o e36 :D no cóż :D E36 były produkowane do 98, a 10 letnie auta są obecnie z 99 i nie widziałem pordzewiałej E46 :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież jak ktoś jedzie "równo" ze stałą szybkością i coś omija to na litość po jaką cholerę ta redukcja ?!


no i proszę...znów piszesz całkiem o czymś innym! wyprzedzanie to nie omijanie, a omijanie to nie wyprzedzanie, wiedz, że jest jeszcze takie coś jak wymijanie :D NIE MYL POJĘĆ!!!

Konto usunięte
Konto usunięte: a jeszcze jedno ... wielu z Was ma tutaj syndrom przerostu formy nad treścią chętnie zobaczyłabym te Wasze niezawodne i doskonałe umiejętności i techniki

hmm do sokołowa w pl mam nie tak daleko, chętnie Cię odwiedzę :D wtedy sama się przekonasz :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.