Sevi18
Sevi18
  16 grudnia 2009 (pierwszy post)

Witam mam dylemat co polecacie do 10 tyś zł chodzi mi szczególnie o 5 drzwi silnik max 1600 + LPG albo diesel rocznikowo od 1995 wzwyż chodzi mi szczególnie o oszczędność aczkolwiek wygląd też musi być oraz jakieś wyposażenie możliwe. Pozdrawiam.

PeJakPaula
PeJakPaula
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i kupujesz takie auto i w razie wypadku i dachowania rozpada się na kawałki

A co on będzie z dwóch jeden robił albo ćwiartki wstawiał że ma mu się rozpaść ?
Bez przesady.
Sevi18
Sevi18
  18 grudnia 2009

robie z ojcem przy autac od 5 lat i uwierz mi jestem w stanie sam zrobić z autem ;] tak mam 18 lat chcesz to ci mogę całe auto pomalować i dziękuję ojcu że mnie nauczył. w życiu trzeba sobie radzić...

WujekBeton
WujekBeton
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bez przesady

samochodu ktory juz dachowal nie zrobisz tak zeby bylo ok!! spawana rama nie wytrzyma wypadku, może nie rozleci się dosłownie, ale w miejscach naprawianych na pewno.

Konto usunięte
Konto usunięte: i uwierz mi jestem w stanie sam zrobić z autem

nie wierze :mrgreen:
PeJakPaula
PeJakPaula
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: samochodu ktory juz dachowal nie zrobisz tak zeby bylo ok!!

przypuszczam, że takiego by się nie podjął.

Konto usunięte
Konto usunięte: spawana rama nie wytrzyma wypadku, może nie rozleci się dosłownie, ale w miejscach naprawianych na pewno.

wiem o tym, i przeważnie wtedy jest spore zaskoczenie i okazuje się że samochód był "lepiony", jeśli jednak chodzi o jakieś drobne naprawy po lekkim uderzeniu przodem to nie mam nic przeciwko, a fakt faktem jeśli zrobi to sam wyjdzie taniej.
Sevi18
Sevi18
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wierze

trudno ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: przypuszczam, że takiego by się nie podjął.


potwierdzam takich nie kupuje.
WujekBeton
WujekBeton
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przypuszczam, że takiego by się nie podjął.

jezeli jest synem handlarza (a na to wyglada) to nie takie rzeczy widzial
PeJakPaula
PeJakPaula
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jezeli jest synem handlarza (a na to wyglada) to nie takie rzeczy widzial


Konto usunięte
Konto usunięte: potwierdzam takich nie kupuje.

Widać nie :)

Słaby handlarz widocznie, albo mechanik.
Sevi18
Sevi18
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Słaby handlarz widocznie, albo mechanik.


po prostu się takich nie podejmujemy bo dużo z tym roboty. trzeba wszystko wyciągać etc..
PeJakPaula
PeJakPaula
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu się takich nie podejmujemy bo dużo z tym roboty. trzeba wszystko wyciągać etc..

Na innych to Ty sobie nie zarobisz ...
Sevi18
Sevi18
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na innych to Ty sobie nie zarobisz ...


zależy jak się auto kupi a nie powiem ostatnio coraz bardziej szczęście mi dopisuje powoli powoli i się uzbiera.
PeJakPaula
PeJakPaula
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zależy jak się auto kupi a nie powiem ostatnio coraz bardziej szczęście mi dopisuje powoli powoli i się uzbiera.

Co tu ma szczęście do rzeczy ? Myślisz, że ludzie są tak głupi i sprzedają samochody po kilka tysięcy mniej ?
Chyba że masz jakieś dojście bezpośrednio do kogoś z ubezpieczalni w co wątpię.
Sevi18
Sevi18
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co tu ma szczęście do rzeczy ? Myślisz, że ludzie są tak głupi i sprzedają samochody po kilka tysięcy mniej ? Chyba że masz jakieś dojście bezpośrednio do kogoś z ubezpieczalni w co wątpię.


he uwierz że są tacy ludzie ;] i nie raz takich spotkałem... nie chwaląc się najlepiej wyszedłem na fordzie escorcie 99r kupiłem za 1900 poszedł 6500 dołożyłem 400 zł 2 zaprawki były. po prostu tak ludzie na drodze kupują auta można powiedzieć to także nasza praca jak każda inna. nie ma tak że kokosy się zbija ale wyrzyć idzie.
AkaDwa
AkaDwa
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na poparcie ... ?

W tym temacie i tym dziale śmiech z Twojej strony jest troche próżny, nie sądzisz? :ziober2:

- popatrz sama na przykład pomocy w kupnie samochodu S2000, RX'a czy 350Z..
:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: no widzę że tylko kłótnie wyczytałem w tym temacie, aczkolwiek sądziłem że wyniosę coś pożytecznego z niego. A co sądzicie o vectrze b ? słyszałem że podobno silniki 1.8 + LPG wyjątkowo mało palą czy to prawda ? i jak z awaryjnością takiej vectry oczywiście wszystkie samochody mam możliwość kupna o 3-4 tyś mniej od wartości rynkowej więc to też weźcie pod uwagę zapomniałem wcześniej napisać. Mój błąd sry..

Miałem też go dodać. Ale tak kieruję się trochę za bardzo w japońca, lecz wujek ma na taksówce B 1.4 + LPG jeździłem - słabe, zmulone - do miasta i do osoby która chce robić 100km za 20zł będzie, ale nie będzie też nim jeździć powyżej 140 bo się nie da. Drugi ma kombi B 1.6 i tu jechałem dwa razy, i dwa razy ciężko mi było - na pełnym stanie ciężko osiągnąć 140km/h auto ciężkie, dużo paliło, mało jechało.. gadałem z 2lata temu z nauczycielem od tam czegoś mówił że jego 1.8 b kombi jest odpowiednim silnikiem, spokojnie i cicho sobie jedzie 160 na autostradzie gdzie nic mu nie waliło przy 140km mało paliło, w mieście też nie za wiele.. (ale jemu głównie te auto było w droge) także większość spalania było na odcinku i może dlatego chwalił :woot:
PeJakPaula
PeJakPaula
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chwaląc się najlepiej wyszedłem na fordzie escorcie 99r kupiłem za 1900 poszedł 6500 dołożyłem 400 zł 2 zaprawki były.

Dobra pisz dalej swoje bajki, dobrze Ci idzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: i nie raz takich spotkałem...

a ja nie ;(
PeJakPaula
PeJakPaula
  18 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: - popatrz sama na przykład pomocy w kupnie samochodu S2000, RX'a czy 350Z..

Pamiętam, i ?
Poza tym ten samochód był już kupiony tak btw. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.