Sevi18
Sevi18
  16 grudnia 2009 (pierwszy post)

Witam mam dylemat co polecacie do 10 tyś zł chodzi mi szczególnie o 5 drzwi silnik max 1600 + LPG albo diesel rocznikowo od 1995 wzwyż chodzi mi szczególnie o oszczędność aczkolwiek wygląd też musi być oraz jakieś wyposażenie możliwe. Pozdrawiam.

JustOneMati
JustOneMati
  16 grudnia 2009

meganka 1.5 w dizlu.

DjAntoune
DjAntoune
  16 grudnia 2009

stary rozejżyj sie za nissanem primerą lub almerą w diselku ciekawy rocznik nawet można wyrwac a sa to niezniszczalne autka i całkiem niezle wyposażone

robertb7625
robertb7625
  16 grudnia 2009

Polecam ci Hondę Civic z silnikiem benzynowym 1.4 (75KM)niewielka moc,ale daje radę,jest też wersja 5drzwiowa,naprawdę mało pali,jest bezawaryjny,na trasie pali nawet 4,5l!miałem niedawno taką hondę i byłem z niej bardzo zadowolony,sprzedałem tylko dlatego że wyjechałem za granicę,nie kupuj francuskich,włoskich i niemieckich, aut,bo będziesz wydawał na naprawy,szukaj wśród japończyków ;)

sadekpolov40626
sadekpolov40626
  16 grudnia 2009

Potwierdzam zdanie robertb
Szukaj wsród japońców
Osobiście polecam Mazde 323F 1.5 mało awaryjny mało pali i tez cena nie jest wygórowana:)

luk1722
luk1722
  16 grudnia 2009

cos z vw albo mercedes

folkemon
folkemon
  16 grudnia 2009

corolla ? :woot:

whitestok
whitestok
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: corolla ?

też ekonomiczny więc się nada.
goldshaker
goldshaker
  16 grudnia 2009

też jestem za japońcem:P mniejsza awaryjność, nie kupuj przypadkiem jakiegoś BMW bo za te pieniądze znajdziesz tylko zjechane gówno:/

WujekBeton
WujekBeton
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie kupuj przypadkiem jakiegoś BMW

zgadzam sie

Konto usunięte
Konto usunięte: nie kupuj francuskich,włoskich i niemieckich

tu juz sie nie zgodze:P nie rozumiem tego zachwytu japonskimi autami:woot:,ale to tylko moje skromne zdanie
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  16 grudnia 2009

nie zaszalejesz ale tak z tego co tu panowie piszą to polecał bym nissana jakiegoś nie są to drogie auta więc jakiś rocznik wmiarowy wyrwiesz albo polo jakiegos dieselka ogolnie ojciec ma astre 1 w kombi i 100 robi za 20zł :) ja robie ją za 30zł więc kazdy moze być samochod oszczędny tylko wystarczy jezdzić z głową :) jesli kupisz silnik 1,2 z nadzieja ze mało pali a bedziesz nim smigał 120-140 to o spalaniu 5l mozesz pomarzyć :)

goldshaker
goldshaker
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozumiem tego zachwytu japonskimi autami

a miałeś japońca?:P
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozumiem tego zachwytu japonskimi autami,ale to tylko moje skromne zdanie

staje się to samo z japończykami co z BMW :/ wieśniaki kupują i hańbią dobre marki :/ taka jest moda :/ niestety mowie to jako osoba patrząca na temat z boku a moj japoniec bedzie jedyny w swoim rodzaju wszystko po to by było oryginalnie i zaprzeczając teorii ze Japończyki przejmują role bmw :/ tych z 90roku ;p bo tu nie mowa o takich 2000+ :/
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a miałeś japońca?:P

szału nie robi ale jak się wsiada w kubełek to ahhh :D jesli nie masz poproś znajomego jakiegoś o rundę
to do pana co do japońców zachwytu nie ma ;p
WujekBeton
WujekBeton
  16 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a miałeś japońca

stary ma=niezbyt zadowolny
majster ma=tak samo jak wiekszosc tu pelen zachwyt :napalony:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.