AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Zamierzasz kupić samochód, ale nie wiesz na jaki model się zdecydować ?
? Zastanawiasz się, które auto jest lepsze?
? Masz przeznaczoną pewną kwotę i wahasz się mieszy zakupem jednego samochodu, a drugiego?


Ten temat jest dla Ciebie.
Podziel się tutaj swoimi wątpliwościami, a ktoś na pewno pomoże Ci je rozwiać.. ;-)
lutek
lutek
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj chłopczyku

Oj misiu ale jesteś młodszy odemnie wiec takie teksty to w domu do chłopaka

Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli uważasz, że na negocjacjach i papierkach zna się każdy

A gdzie napisałem że zna sie każdy? Co za problem przeprowadzić papierkowo zakup albo sprzedaż?:D Skoro ktoś potrzebuje do tego celu firmy to świadczy tylko o nim

Konto usunięte
Konto usunięte: musisz byc bardzo młody i całe życie zawodowe jeszcze przed Tobą...albo pracujesz w bardzo charakterystycznej branży typu słuzby oczyszczania miasta.

Ja nie wiem kto ci wymyśla te błyskotliwe teksty ale naprawde jestem pod wrażeniem...

Konto usunięte
Konto usunięte: Spróbuj znegocjować 10 000zł. z ceny samochodu 55 000zł albo 130 000 z mieszkania za 800 000 zł. to pogadamy.

Niezła bajka chyba że samochód był tak walony a mieszkanie spalone bo stargować 20% ceny wyjściowej to chyba tylko tobie sie uda w warzywniaku...

Konto usunięte
Konto usunięte: Doradza przy kupnie oznacza, że ..... doradza..? co więcej mogę Ci wyjaśnić. Mówisz kolesiowi czego oczekujesz od samochodu: jak go bedziesz wykorzystywał, ile trasa ile miasto, jak dynamicznie jeździsz, ile ma palić, jak duże znaczenie ma bezpieczeństwo bierne/czynne, ile osób będzie woził i jak często, na co zwracasz uwagę w samochodach, ile możesz przeznaczać miesięcznie na utrzymanie auta.

Czyli twój kolega jest dla osób które same nie potrafią wybrać tego co chcą kupić skoro mają wymienione przez ciebie dane nie potrafią sami podjąć decyzji. Pomijam taki mały detal że nierealne jest żeby ten twój kolega znał cały rynek z kosztami utrzymania samochodu miesięcznie włącznie - jeśli uważasz że tak jest to moje gratulacje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wg mnie czysta rewelacja.

Czysta rewelacja dla tego co prowadzi taką "działalność" - kwestia jeszcze ile sobie za to liczy...

Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie patentuje formułe tej firmy

Z tego co mi wiadomo taki firm jest dużo wiec raczej patent nie wchodzi w grę zresztą formy działalności gospodarczej nie podlegają patentom ale ty pewnie znasz sie lepiej:D
margolcia8790
Posty: 7 (po ~122 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
margolcia8790
  15 maja 2009

Cześć a ja kupię auto... z nie zbyt dużym silniczkiem (1.0-1.4) do kwoty 5 000 pln. w stanie sprawnym to jasne...w tej chwili nie mam już na myśli żadnej marki po prostu potrzebuję.

Corradolicious
Corradolicious
  15 maja 2009

vw polo 6n

Martindt
Martindt
  15 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: vw polo 6n

do 5k chyba nie bardzo kupi polo 6n a jak juz to do oplat chyba ze w moim rejonie tak jest tylko
mrmnml
mrmnml
  17 maja 2009
http://www.allegro.pl/item630237049_bmw_e36_sedan.html

chciałem zapytać co sądzicie o tej aukcji ? (nie jest moja tylko jestem zainteresowany tym samochodem)

gość niezły anafbaleta, na dniach jadę obadać autko jak się prezentuje i buczy, warto?
machu221
machu221
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gość niezły anafbaleta, na dniach jadę obadać autko jak się prezentuje i buczy, warto?


ogólnie odradzam każdemu e36 w tym silniku jest za słaby do tej budy która swoje waży ,takie e36 z tym silnikiem będzie paliło dużo bo potrzebuje deptania żeby to jechało , ja mam 1.8is i ten silnik mimo że żadna rewelacja jeśli chodzi o moc to ładnie już się zbiera i jest w miarę dynamiczny jeszcze jest 1.8 i 115KM znajdziesz z tym silnikiem to też powinno wystarczyć szczerze dla mnie e36 to najlepiej z 2.5 pb ja znalazłem okazyjnie 1.8is dlatego taki wybór a nie inny
PrezesMechanik
PrezesMechanik
  17 maja 2009

Witajcie.
Mam zamiar kupić samochód, samochód który jak rozwale to nie tyle nie będzie mi go szkoda co pieniędzy które w niego włożyłem.
Mam tam jakieś grosze na koncie.
Zastanawia mnie jaki będzie dobry samochód na początek za dość nie wielką cenę.
Tak do 2000PLn.

Chciałbym aby ten samochód miał jako tako raputacje żeby to nie był jakiś złom.

I jeszcze krótkie pytanie.

Co myślicie o oplu omega mv6 211km, jako pierwszy samochod?

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o oplu omega mv6 211km, jako pierwszy samochod?

do 2000?? 0.o
CzIkI07
Posty: 4776 (po ~74 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1001
CzIkI07
  18 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o oplu omega mv6 211km, jako pierwszy samochod?

Mysle ze nie kupisz jej za 2 tys :D

>>>>> Tuning to pasja, nie chęć pokazania sie innym....

margolcia8790
Posty: 7 (po ~122 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
margolcia8790
  19 maja 2009

Ej no i nie pomożecie biednej koleżance?:wtf:

Pose
Posty: 1420 (po ~125 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Pose
  19 maja 2009
margolcia8790
margolcia8790: Cześć a ja kupię auto... z nie zbyt dużym silniczkiem (1.0-1.4) do kwoty 5 000 pln. w stanie sprawnym to jasne...w tej chwili nie mam już na myśli żadnej marki po prostu potrzebuję.
W tych silnikach i cenach masz do wyboru jakieś Fiaciory (Punto, Bravo jak dobrze poszukasz), Corsy, Polo itp itd.
Polo w zasadzie dobry wybór na tle konkurencji, bo przynajmniej opinię mają dobrą;)
Ale generalnie moznaby długo ropisywać się na temat autek tej klasy, a że doczynienia za wiele nie miałem to wymądrzał się nie będe:mrgreen:
PrezesMechanik
PrezesMechanik
  19 maja 2009

ja nie mowie ze chce ta omege kupic za 2k tylko pytam sie jak ja oceniacie jako pierwszy samochod? :D

mati3442
mati3442
  19 maja 2009

witam mam pytanie i chce sie poradzić za 2 miesiące zdaje prawko i mam dylemat jakie autoko kupić jako pierwsze mam odłożone ok 5tyś. i chce kupić mercedesa 123,124,albo190 i teraz moje pytanie z jakim silnikiem chodzi o to żeby nie palił za dużo żeby opłaty mnie nie zjadły ale żeby wmiare dobrze chodził diesel czy może benzyna z lpg .czekam na wasze opinie może widzieliście jakieś ciekawe aukcje

machu221
machu221
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:


cześć mimo że może nie jest to super oszczędne ale za to niezniszczalne auto

http://moto.allegro.pl/item638528601_piekne_bmw_e30_pilne.html

może i Ty zakochasz się w tej marce ... :P
machu221
machu221
  19 maja 2009

tutaj masz na wypasie ale silnik trochę duży http://moto.allegro.pl/item631482175_e30_325i_ful_opcja_alu_17.html

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.