AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Zamierzasz kupić samochód, ale nie wiesz na jaki model się zdecydować ?
? Zastanawiasz się, które auto jest lepsze?
? Masz przeznaczoną pewną kwotę i wahasz się mieszy zakupem jednego samochodu, a drugiego?


Ten temat jest dla Ciebie.
Podziel się tutaj swoimi wątpliwościami, a ktoś na pewno pomoże Ci je rozwiać.. ;-)
NieZapomneJLB
NieZapomneJLB
  23 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś mi doradzi zakupienia Opla Omegi tej której wystawiłem?

omega to dobre auto ..
myślę że 5tys euro to dobra cena za nie .. ile to będzie na zł ? hmm jakieś 23tys chyba ..
tylko widzę że na zdjęciach auto jest przygotowane do sprzedaży bo aż się błyszczy i silnik czysty .. często się zdarza że na tym pozostają pozytywne aspekty
przejedź się nim .. sprawdź jak zawieszenie chodzi ..
ogólnie polecam :)
NieZapomneJLB
NieZapomneJLB
  23 kwietnia 2009

Ja również chciałbym się zapytać o auta .. jakie byście polecili
myślę o takich:

Rover 214/216 hatchback 96/99
Mitsubishi Colt 1.3 hatchback '93
Peugeot 106 1.4 '98r

Rozglądam się za autkiem tak za 4.5 - 5 tys. zł
Raczej benzyna ew. instalacja gazowa .. diesel nie wchodzi w grę
Powiedzcie, które z tych aut co podałem jest godne zaufania.
A może macie jakieś swoje typy ?

machu221
machu221
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mitsubishi Colt 1.3 hatchback '93


to jest dobre i trwałe z tego co słyszałem godne polecenia oczywiscie pod warunkiem że będzie zadbany
Ice87
Ice87
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Rover 214/216 hatchback 96/99

Rovera 25 miała moja była panienka całkiem fajne autko zasadniczo to jest rover 200 i nie narzekała na nie, fajne osiągi jak na taki silniczek 1,4 parę koni ponad 100 dawały radę i nawet spoczko wygląda
GumaTs
GumaTs
  25 kwietnia 2009

co myślicie O Hondzie Civic rocznik około 96-00 :)

TheMacius
TheMacius
  26 kwietnia 2009

hmm ;d Honda Civic Copue z silnikiem Vtec'a 1.6 : O fajna sprawa

TheMacius
TheMacius
  26 kwietnia 2009
http://allegro.pl/item611424968_honda_civic_coupe_1_6_16v_vtec_125km.html#gallery cos takiego : O zalezy tez jaka cena Cie interesuje
GumaTs
GumaTs
  26 kwietnia 2009

do 10 tys. zł auto krótkie musi być tzn to małe nie wiem jak to się nazywa 3 drzwiowe 1,4 litra to chyba ma :)

TheMacius
TheMacius
  26 kwietnia 2009

a rozumiem hatchback : D cos takiego: http://allegro.pl/item617924711_honda_civic_1_4_klimatyzacja.html#gallery no to autko 10-11 letnie kupi sie w tej cenie ;) z dobrym przebiegiem . bardziej bym polecal z silnikiem 1.6 :) ale to juz bardziej moje zamilowanie do tego silnika :D 1.4 to silnik w miare wystarczajacy . co do Hondy Civic ogolnie to dobre auto :) ladny wyglad ma wlasnie ta IV generacja produkowana od 96-00 :)

GumaTs
GumaTs
  27 kwietnia 2009

no właśnie takie coś..mi ogólnie chodzi o surową wersje tego auta bo sam mam wizje jak ona ma wyglądać po moim małym tuningu :D ogólnie to po 1 ma być to honda civic po 2 rocznik 95-00 czarna nieuszkodzona? :D i surowa nic nie mówię ze im mniejszy przebieg tym lepszy i zeby bylo wiare zadbane a nie jak kurde w ameryce wszystko tasma posklejane :D

GumaTs
GumaTs
  27 kwietnia 2009

ps. :D moja wizja tuningu opiera się na: bodykit myśle że nie bedzie to zwykly KIT.. .tylko np. http://allegro.pl/item610838092_tuning_honda_civic_1998_2000_body_kit.html oczywiscie nie zolte tylko czarne :D jakies felgi do tego ciekawe chyba ze przy kupnie auta juz beda jakies felgi wmiare przyzwoite pewnie jakis tłumik bassowy oczywiscie to sa koszty bodykit okolo 1500 felgi to juz kazdy pewnie wie....ze cena siega czasem nieba tlumik to juz mniejszy koszt :D mile widziane tez kiedys lekko przyciemniane szyby chromowane wstawki np. lusterka, klamki, glosniki, zegary, kierownica,fotele polkubelki
SZCZEGOLY ALE DIABEL W NICH NIE PRZYPADKOWO TKWI :D

machu221
machu221
  27 kwietnia 2009

ford cougar -auto rzadko spotykane na naszych drogach , co za tym idzie łatwo się w nim wyróżnić , mechanicznie ford mondeo

warto się interesować tym modelem ???

czy jednak lepiej kupić pospolitego i jakże nudnego passata b5 którego jakość wykonania jest wyższa niż w przypadku forda

czy kierować się rozumem czy sercem odwieczne pytanie :)

TheMacius
TheMacius
  27 kwietnia 2009

odnosnie civica ;d widze wysokie wymagania ;d;d xd nie wiem czy w 10k sie zmiesci honda po takim tuningu i jeszcze w tym roczniku xd coz tzreba czekac na okazje xd ale fajny pomysl ;d lubie rowniez tuning ;d jeszcze nie mam 18 ale planuje sobie tez wziac honde civic i jakos stuningowac :PP jednak ja przepadam za coupe z silnikiem 1.6 ;d najlepiej VTEC :P w koncu troszke koni tez sie przydaje xd

Grzesiek2290
Grzesiek2290
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ps. :D moja wizja tuningu opiera się na: bodykit myśle że nie bedzie to zwykly KIT.. .tylko np. http://allegro.pl/item610838092_tuning_honda_civic_1998_2000_body_kit.html oczywiscie nie zolte tylko czarne :D jakies felgi do tego ciekawe chyba ze przy kupnie auta juz beda jakies felgi wmiare przyzwoite pewnie jakis tłumik bassowy oczywiscie to sa koszty bodykit okolo 1500 felgi to juz kazdy pewnie wie....ze cena siega czasem nieba tlumik to juz mniejszy koszt :D mile widziane tez kiedys lekko przyciemniane szyby chromowane wstawki np. lusterka, klamki, glosniki, zegary, kierownica,fotele polkubelki SZCZEGOLY ALE DIABEL W NICH NIE PRZYPADKOWO TKWI :D


No ba! Nie przypadkowo tysiące aut jest nazywanych wiejskimi z racji tych miodnych gadżetów :tak:
GumaTs
GumaTs
  27 kwietnia 2009

ja mowie 10 tys na surowe auto heheeh a z kolejne 10 na tuning heheh :D a MAM PYTANIE POZA TEMATEM BO NIE CHCE ZAKLADAC OSOBNEGO WATKU ILE KOSZTOWALO BY UTRZYMANIE AUTA ROCZNE nie mowie tu o paliwie czy i tym jak np. siweca padnie tylko o oc ac itp czy coś oczywiscie 0 znizek :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.