AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Zamierzasz kupić samochód, ale nie wiesz na jaki model się zdecydować ?
? Zastanawiasz się, które auto jest lepsze?
? Masz przeznaczoną pewną kwotę i wahasz się mieszy zakupem jednego samochodu, a drugiego?


Ten temat jest dla Ciebie.
Podziel się tutaj swoimi wątpliwościami, a ktoś na pewno pomoże Ci je rozwiać.. ;-)
PeJakPaula
PeJakPaula
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Jeździłam kilka tygodni mondeo, bodajże '98 ?
Chwilami czułam jak mia cała dupa po drodze lata jak w koleinach a kolein nie było,
na zakrętach zjeżdżała do środka bo go wynosiło przy większej szybkości o ogólnie miałam wrażenie jak bym miała mało powietrza w kołach - tragedia.
Gwiazdor09
Gwiazdor09
  28 grudnia 2009

Zamienie Skode Favorit 1,3 LX 94 rocznik na Czinkusia ,gg 10824396

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeździłam kilka tygodni mondeo, bodajże '98 ? Chwilami czułam jak mia cała dupa po drodze lata jak w koleinach a kolein nie było, na zakrętach zjeżdżała do środka bo go wynosiło przy większej szybkości o ogólnie miałam wrażenie jak bym miała mało powietrza w kołach - tragedia.


Miałaś nie pić ::mrgreen::

KOchana jest zasadnicza różnica pomiędzy mondeo z 98' a 2001' roku. TO SĄ INNE MODELE ::mrgreen:: Ten ktorym jeździłaś faktycznie ma takie skłonności, szczególnie kombi ale mondeo MK3 [produkowane od 2000r] ma zayebiste zawieszenie :) Duzo twardsze od MK2 .
PeJakPaula
PeJakPaula
  28 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałaś nie pić :: KOchana jest zasadnicza różnica pomiędzy mondeo z 98' a 2001' roku. TO SĄ INNE MODELE :: Ten ktorym jeździłaś faktycznie ma takie skłonności, szczególnie kombi ale mondeo MK3 [produkowane od 2000r] ma zayebiste zawieszenie :) Duzo twardsze od MK2 .

Przecież nic nie piłam, tylko Red Bulla :ziober2:

No właśnie tylko takim mondeo jeździłam stąd takie zdanie ale nie tylko ja narzekałam sobie na forda ( mówię o Mk2 ).
mayday777
mayday777
  3 stycznia 2010

polecam blog:

http://motoryzacyjnekpiny.blogspot.com/

BeztroskoProsto
BeztroskoProsto
  3 stycznia 2010

Witam. Prosiłbym o radę w zakupie samochodu. A mianowicie mam z rodziną do wydania 45 tysięcy i zastanawiamy się nad małą terenówką w dieslu typu Rav 4 lub coś na podobę. Albo małolitrażowy samochód na miasto. Linki do aukcji mile widziane. Pozdrawiam.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.