AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Zamierzasz kupić samochód, ale nie wiesz na jaki model się zdecydować ?
? Zastanawiasz się, które auto jest lepsze?
? Masz przeznaczoną pewną kwotę i wahasz się mieszy zakupem jednego samochodu, a drugiego?


Ten temat jest dla Ciebie.
Podziel się tutaj swoimi wątpliwościami, a ktoś na pewno pomoże Ci je rozwiać.. ;-)
Ice87
Ice87
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1)PEUGEOT 309 '92 rok produkcji 3 drzwiowy silniczek 1.4 benzyniak (ojciec jeździł nim 9 lat bez większych usterek no poza krokówką),

Mam rozumiec ze ten 309 jest od ojca to wiele bym sie nie zastanawiał jak jest pewnym autem to od ojca i tyle
jagucio
jagucio
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz co akurat wolę Francuskie auta, tymbardziej że ojciec na 1.4 długo jeździł bezawaryjnie...

Kazdy ma swoj gust, pozatym ja tak dla zartow sobie powiedzialem :P
Tyllisum
Tyllisum
  27 marca 2009

Chcę kupić auto...
Do 20 tysięcy.
Chciałbym aby miało przynajmniej silnik 2,0 i nie za wysokie opłaty.
Myślałem o japończyku ale jak z częściami do tego.?

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  27 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcę kupić auto... Do 20 tysięcy. Chciałbym aby miało przynajmniej silnik 2,0 i nie za wysokie opłaty.


sedan, coupe, combi ? diesel czy benzyna?
Tyllisum
Tyllisum
  27 marca 2009

coupe,diesel

ZX7RxNINJA
Tyllisum
Tyllisum
  27 marca 2009

A seat piekny pomyslę...

LukaszCLodz
LukaszCLodz
  27 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam rozumiec ze ten 309 jest od ojca to wiele bym sie nie zastanawiał jak jest pewnym autem to od ojca i tyle

Nie jest od ojca tylko mam po prostu do tego modelu wielki sentyment...
lutek
lutek
  27 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałbym aby miało przynajmniej silnik 2,0 i nie za wysokie opłaty.

Opłaty są uzależnione od pojemności więc albo rybki albo akwarium..
adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  29 marca 2009

witam prosze o opinie tego auta bo mam wielka chec na niego lecz zbyt duzo o nim nie słyszałem http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5302159

darek198705
darek198705
  30 marca 2009

zajebisty wózek miałem z nim przyjemność super maszyna gratuluje gustu

Martindt
Martindt
  31 marca 2009

witam moj ojciec chce kupic lanosa mi sie ten pomysl nie bardzo podoba ale wsumie nie wiem nic o tym samochodzie co wy powiecie warto cos takiego kupic jesli tak w jakiej wersji i z jakim silnikiem i jak si ema do awaryjnosci

ashley58
ashley58
  1 kwietnia 2009

witam, też myślę o kupnie autka. Długo na niego zbierałam :( ale się udało. na pewno będzie to bmw, do tej pory jeździłam bmw serii 5 z 1991 roku, 2l benzyna i naprawde dobrze mi sie jeżdziło. Teraz chciałabym tez cos z serii 5 ale na pewno nie starszą niz 2000r , tylko teraz w dieslu. Mam nadzieje ze znajdę coś naprawde dobrego bo nie prędko znowu będe zmieniac auto :)

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: witam, też myślę o kupnie autka. Długo na niego zbierałam :( ale się udało. na pewno będzie to bmw, do tej pory jeździłam bmw serii 5 z 1991 roku, 2l benzyna i naprawde dobrze mi sie jeżdziło. Teraz chciałabym tez cos z serii 5 ale na pewno nie starszą niz 2000r , tylko teraz w dieslu. Mam nadzieje ze znajdę coś naprawde dobrego bo nie prędko znowu będe zmieniac auto :)

530D, tak ok. 30/40 tyś musisz przeznaczyc na to auto.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7976451

http://moto.allegro.pl/item595288479_bmw_530d_individual_m_pakiet_sport_shadowline.html
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
BAMBIk
BAMBIk
  1 kwietnia 2009

Witajcie,
Nie ma jeszcze granicy ceny ale wiadomo ze im taniej tym lepiej.
Chodzi mi o autko dla rodziny 2+2, silnik ponizej 1.6 benzyna ew 1.9 diesel koniecznie w automacie.
Wstępnie ogładam Pande,Scienica,C3,A-klasa,Meriva/Zafira,Wagon R+,Sharan.
Więc jak widać zależy mi na dość precyzyjnie określonej stylistyce . jak najkrótsza maska .Przy czym powinno być jeszcze ekonomiczne i małoawaryjne.
Kolor każdy który nie będzie srebrem,bielą ew kanarkową żółcią i podobnymi.

Proszę o rady.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.