AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Zamierzasz kupić samochód, ale nie wiesz na jaki model się zdecydować ?
? Zastanawiasz się, które auto jest lepsze?
? Masz przeznaczoną pewną kwotę i wahasz się mieszy zakupem jednego samochodu, a drugiego?


Ten temat jest dla Ciebie.
Podziel się tutaj swoimi wątpliwościami, a ktoś na pewno pomoże Ci je rozwiać.. ;-)
wOOx
Posty: 3 (po ~1184 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wOOx
  26 marca 2009

Bez urazu do poprzedników ale Volvo bym odrzucił za ta kase wolałbym poszukac nowszego modelu 2.4 benzyna jak juz ale i tak bez rewelacji. Mercedes C klasy auto dla starych dziadów i tyle co nie znaczy ze złe auto ale z racji twojego wieku szukałbym czegos z polotem i odrobine bardziej oryginalnego niz S40 czy C klasa. Na temat samochodów moge cos powiedziec z tytułu branzy "rent a car" w jakiej pracuje juz jakis czas i przez moje rece przewineły sie setki modeli samochodów gdzie nigdy bym nie miał okazji pojezdzic tyloma modelami tylu marek. Tak wiec słuze pomocą

dawidusw202
dawidusw202
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://moto.allegro.pl/item589170114_super_honda_s2000_nowe_sprzeglo_i_dyfer_18.html


" Pracuję w BMW od 8 lat i muszę przyznać, że ta marka nie oferuje tego co Honda z tym modelem. Wszystke M-ki to miękkie, awaryjne auta do lansu a S2000 to prawdziwy twardziel!!"

LOL! ten tekst mnie rozwalił widać ze typowy fan hondy....
struchol89
struchol89
  26 marca 2009
wOOx
wOOx: Pojezdzij tymi autami a sam sie dowiesz w ktorym sie czujesz najlepiej. Pozdro

No masz racje, lecz jakos Lexus nie przypada mi do gustu. Mazdą 6 jeździłem i tez jakos szału specjalnego nie było ogólnie. Accord no juz tez odpadł bo kupel kupił Type-Ra wiec jakos specjalnie juz mnie nie kreci to auto jak widze ze kumpel sie wozi ;P hehe C-klasa no jest troche dziadkowozem lecz cos w nim jest. A S40 nie uważam za dziadkowóz przynajmniej taka moje zdanie, coś takiego by mogło byc
http://moto.allegro.pl/item593565003_volvo_s40_2_4_szampanski_kolor_tanio.html
Z koleji E46 ciężko jest znaleźć dobrym, ładnym stanie, nie bite i i za przystepna cene.
struchol89
struchol89
  26 marca 2009
wOOx
wOOx: z racji twojego wieku szukałbym czegos z polotem i odrobine bardziej oryginalnego

Nie musze byc najszybszy i sie lansowac ;) chce to co mi sie podoba a nie blaszką ;P haha Ale rozpatrzam dalej ;)
PS. Dzięki za pomoc wOOxu ;)
Ice87
Ice87
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: PS a no i zapomniałem o E46 które najbardziej by mi pasowało ;)

Powiem tak fajne auto w cupe piękna najbardziej po face liftingu ale jest stosunkowo drogie i konstrukcja auta z 98r .

Jeśli szukasz auta z segmentu D premium to zastanów się nad volvo S60 w szczególności w dizlu D5 raczej nie będzie cie stać na wersje 185ps ale na 165ps tak .
Dla poglądu możesz się przejechać wersja 185ps jest naprawdę dobra a po chipie rewelacyjna a teraz sobie wyobraź ze z wersji 165ps możesz wyciągnąć prawie 200koni
Z pewnością jest to nowsza konstrukcja od mercedesa i bmw ale nie każdemu musi się podobać
struchol89
struchol89
  26 marca 2009

S60 odpada.. nie za bardzo mi przypada własnie do gustu. diesla juz niechce, starczy mi :) A E46 jak juz wczesniej wspomniałem ciezko znaleźć w odpowiednim stanie no i w miare młodą za tą sume :/ Wiadomo chce jak najmłodsze auto. Ogladałem E46 po Fl 2002r 1.8 tak to śliczna ale sprzedajacy zaczął sie motać ze nie ma ks. serwisowej (a brał ja po wymianie z salonu) :) i wspomniał ze stała gdzies sporo czasu.

Ice87
Ice87
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: S60 odpada.. nie za bardzo mi przypada własnie do gustu. diesla juz niechce, starczy mi :)

Nie no powiem ci jak dla mnie to nie ma problemu dużo jeżdżę i faktycznie tańsza jest eksploatacja i nic mi sie nie psuje. Co do poczucia estetyki na ten temat sie nie dyskutuje. Osobiście byłem chory na s60 bordo lub błękitna ale trafiła się srebrna a na taka właśnie byłem chory



Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Osobiście byłem chory na s60 bordo lub błękitna ale trafiła się srebrna a na taka właśnie byłem chory

Potaniały te auta..
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
Ice87
Ice87
  26 marca 2009
uotr
uotr: Potaniały te auta..

No nie przesadzajmy każde auto tanieje ale s60 w wersji momentum 185 to sie trzymają ceny
struchol89
struchol89
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie no powiem ci jak dla mnie to nie ma problemu dużo jeżdżę i faktycznie tańsza jest eksploatacja i nic mi sie nie psuje. Co do poczucia estetyki na ten temat sie nie dyskutuje. Osobiście byłem chory na s60 bordo lub błękitna ale trafiła się srebrna a na taka właśnie byłem


No jest laleczka :) a to co pokazujesz to na sprzedanie? :)
struchol89
struchol89
  26 marca 2009

Ja wole mniejsze auta... ale jak znajde gdzies blizej na sprzedanie to pojade obejzec. :)

LukaszCLodz
LukaszCLodz
  26 marca 2009

Witam mam mały problemik a mianowicie zastanawiam się nad kupieniem autka do 2500zł wiem limuzyny za to nie kupię ale... mam 3 samochody na oku mianowicie:
1)PEUGEOT 309 '92 rok produkcji 3 drzwiowy silniczek 1.4 benzyniak (ojciec jeździł nim 9 lat bez większych usterek no poza krokówką),
2)PEUGEOT 205 jak najnowszy za tą cenę się da też 1.4 benzyniak oraz...
3)CITROEN ZX z tym samym silnikiem i jak najnowszy.
Który byście mi poradzili...

jagucio
jagucio
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: PEUGEOT 205

Ten... Chociaz z tych wszystkich tylko z tym mialem przyjemnosc... ladnie wnetrze wedlug mnie ma... CO do Twego silnika sie nie wypowiem bo jezdizlem 1.9D, ale silnik musialbyc dobry bo montowany byl w 206...
jagucio
jagucio
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: PEUGEOT 205

Ten... Chociaz z tych wszystkich tylko z tym mialem przyjemnosc... ladnie wnetrze wedlug mnie ma... CO do Twego silnika sie nie wypowiem bo jezdizlem 1.9D, ale silnik musialbyc dobry bo montowany byl w 206...

A moze popatrz za np. Hyundaj Pony??? ;]
LukaszCLodz
LukaszCLodz
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A moze popatrz za np. Hyundaj Pony??? ;]
Wiesz co akurat wolę Francuskie auta, tymbardziej że ojciec na 1.4 długo jeździł bezawaryjnie...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.