AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Zamierzasz kupić samochód, ale nie wiesz na jaki model się zdecydować ?
? Zastanawiasz się, które auto jest lepsze?
? Masz przeznaczoną pewną kwotę i wahasz się mieszy zakupem jednego samochodu, a drugiego?


Ten temat jest dla Ciebie.
Podziel się tutaj swoimi wątpliwościami, a ktoś na pewno pomoże Ci je rozwiać.. ;-)
15Patryk
Posty: 1669 (po ~135 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
15Patryk
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: buda nie zeżarta przez rdze tylko jakieś mniejsze ogniska korozji to pewnie ,

delikatnie na drzwiach, pozatym auto musiało mieć jakąś stłuczkę ponieważ maska jest źle złożona

Konto usunięte
Konto usunięte: masz zabójczo tanie części

no właśnie tez o tym słyszałem

Konto usunięte
Konto usunięte: jak psi chu....... hehehe

czego się spodziewać za ta cenę :)
dało by się to sprzedać za 2000,2500 zl?
Ice87
Ice87
  19 marca 2009
15Patryk
15Patryk: czego się spodziewać za ta cenę :) dało by się to sprzedać za 2000,2500 zl?

szczerze nie mam pojęcia musiał bym to zobaczyć :P jak to wygląda ale jak byś dobrze nawinął kupcowi to pewnie i by dało albo jak byś znalazł ciemna masę

15Patryk
15Patryk: no właśnie tez o tym słyszałem

Teraz dokładnie ci nie powiem i nie chce kłamać ale wymiana całego przedniego zawieszenia to koszt około 180zł jak dobrze pamiętam tak mi znajomy mówił
jagucio
jagucio
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz dokładnie ci nie powiem i nie chce kłamać ale wymiana całego przedniego zawieszenia to koszt około 180zł jak dobrze pamiętam tak mi znajomy mówił

JA doloze ze za czesci do tylnich chamulcow w Tico (szczeki, tloczki i przewody miedziane na tyl) dalismy cos kolo 70-80l...
Ice87
Ice87
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: JA doloze ze za czesci do tylnich chamulcow w Tico (szczeki, tloczki i przewody miedziane na tyl) dalismy cos kolo 70-80l...

No hehe do roweru części taniej nie kupisz haha
jagucio
jagucio
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No hehe do roweru części taniej nie kupisz haha

Nie wiem czy za ta cene kupi sie tarcze chamulcowa, taka pozadna do roweru xDD
Ice87
Ice87
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy za ta cene kupi sie tarcze chamulcowa, taka pozadna do roweru xDD

Pozwolę sobie się spytać ile dałeś za poniacza bo na zdjęciach przyzwoicie wygląda mimo ze biały kolor
jagucio
jagucio
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozwolę sobie się spytać ile dałeś za poniacza bo na zdjęciach przyzwoicie wygląda mimo ze biały kolor

1tys...
[color=white]dziesiec
Ice87
Ice87
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1tys...

Oooo kurde to sie fest opłacało hehe to teraz oby tylko zmieniać olej części eksploatacyjne lać paliwo i śmigać :piwo:
Ice87
Ice87
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1tys...

Normalnie szkoda ze jak kupowałem swoje pierwsze auto i drugie nie byly takie tanie hehe ;p za malana tyle dać za polda hahaha ale jeździły :D
jagucio
jagucio
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oooo kurde to sie fest opłacało hehe to teraz oby tylko zmieniać olej części eksploatacyjne lać paliwo i śmigać

Samochd naprawde zadbany jest... Fotele w ogóle niewygniecione... A silnik jezdzi na oleju 5w40... I oprocz klockow i tarcz na przodzie to nic nie trzeba w nim robic...
Ice87
Ice87
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Samochd naprawde zadbany jest... Fotele w ogóle niewygniecione... A silnik jezdzi na oleju 5w40... I oprocz klockow i tarcz na przodzie to nic nie trzeba w nim robic...

No i ok :D ale to nie zmieniałeś pasków ? Ja to zawsze jak kupuje używkę to zmieniam paski olej , filtry , chyba ze znasz poprzedniego właściciela i wiesz ze na 100% było to robione
jagucio
jagucio
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No i ok :D ale to nie zmieniałeś pasków ? Ja to zawsze jak kupuje używkę to zmieniam paski olej , filtry , chyba ze znasz poprzedniego właściciela i wiesz ze na 100% było to robione

Rozbierane bylo do paskow... Ale widzac ze wlasciceil nie oszukiwal (dostalem od niego ksiazke serwisowa na ktoerj napierw bylo wypisywane przez warsztat autoryzowany, puzniej przez jakis inny warsztat uzupelniana)... Pasek byl wymieniany przy 160tys a teraz jest 173tys... Olej jeszcze w tym tyg. wymienie...
Ice87
Ice87
  19 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozbierane bylo do paskow... Ale widzac ze wlasciceil nie oszukiwal (dostalem od niego ksiazke serwisowa na ktoerj napierw bylo wypisywane przez warsztat autoryzowany, puzniej przez jakis inny warsztat uzupelniana)... Pasek byl wymieniany przy 160tys a teraz jest 173tys... Olej jeszcze w tym tyg. wymienie...

Oooo to fajnie faktycznie ci sie trafiło
jagucio
jagucio
  20 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Hehe, tata jak go zobaczyl to stwierdzil ze on Nubire sprzeda i on tym bedzie jezdzil a ja dalej Cienkim....
szczurek1991
szczurek1991
  21 marca 2009

seat toledo 95r. prod. nie pamietam jaka pojemnosc ale za 1500zł po znajomości:) blacharka w stanie dobrym a silnik w idealnym. i jak opłaca się??

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.