AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Zamierzasz kupić samochód, ale nie wiesz na jaki model się zdecydować ?
? Zastanawiasz się, które auto jest lepsze?
? Masz przeznaczoną pewną kwotę i wahasz się mieszy zakupem jednego samochodu, a drugiego?


Ten temat jest dla Ciebie.
Podziel się tutaj swoimi wątpliwościami, a ktoś na pewno pomoże Ci je rozwiać.. ;-)
Grzesiek2290
Grzesiek2290
  27 kwietnia 2009

Dla mnie możesz i wydać 100'000 ale po przeczytaniu o "chromowanych wstawkach" i "basowym tłumiku" to wiem że nic ciekawego z tego nie wyjdzie :/ A ten body kit mnie utwierdza w moim przekonaniu.

Wichos
Posty: 17 (po ~249 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Wichos
  27 kwietnia 2009

szukam auta do 5000 zł ???

Ice87
Ice87
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mowie 10 tys na surowe auto heheeh a z kolejne 10 na tuning heheh :D a MAM PYTANIE POZA TEMATEM BO NIE CHCE ZAKLADAC OSOBNEGO WATKU ILE KOSZTOWALO BY UTRZYMANIE AUTA ROCZNE nie mowie tu o paliwie czy i tym jak np. siweca padnie tylko o oc ac itp czy coś oczywiście 0 znizek :D

Poczekaj jak dostaniesz prawko do ręki :) a co do utrzymania to najpierw miej te pieniądze :) i co do oc to wszytko zależy gdzie mieszkasz itd......... ja płace dość sporo za oc i ac pomimo wypracowanych 30% zniżek :)
Ice87
Ice87
  27 kwietnia 2009
Wichos
Wichos: szukam auta do 5000 zł ???

OK a ja szukam zony ?! Może byś sprecyzował to trochę jaki typ preferujesz ,silnik itd....
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  27 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie bedzie to zwykly KIT.. .tylko np. http://allegro.pl/item610838092_tuning_honda_civic_1998_2000_body_kit.html

tak Ci to poprawi aerodynamike że będziesz tym 1.4 robił siare nawet dla golfa SDI ;)
machu221
machu221
  27 kwietnia 2009

ford cougar -auto rzadko spotykane na naszych drogach , co za tym idzie łatwo się w nim wyróżnić , mechanicznie ford mondeo

warto się interesować tym modelem ???

czy jednak lepiej kupić pospolitego i jakże nudnego passata b5 którego jakość wykonania jest wyższa niż w przypadku forda

czy kierować się rozumem czy sercem odwieczne pytanie :)

wiewiooorka
wiewiooorka
  28 kwietnia 2009

a ja mam dylematy
punto II
Ford KA
Renault Megane Coupe
czy może nadal trzymac sie niezawodnego jak dotąd 16sto letniego peugeota 605?:D
btw potrzebuje małego, taniego w utrzymaniu i mało palącego samochodu;/ a jedyne auto na jakim sie znam to mój peugeot:woot: wiec pomocy:D

TheMacius
TheMacius
  28 kwietnia 2009

moim zdaniem z tych trzech to punto drugiej generacji ;d i cos bardziej w charakterze sportowym renault megane coupe :P ile kasy mozesz przeznaczyc? i co ew. powinno znajdowac sie w tym samochodzie? jaki silnik? na czym Ci najbardziej zalezy xd

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: btw potrzebuje małego, taniego w utrzymaniu i mało palącego samochodu;/ a jedyne auto na jakim sie znam to mój peugeot wiec pomocy:D


golf 3 1,9 tdi
Pose
Posty: 1420 (po ~125 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Pose
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: peugeota 605

:zakochany:

SV?:mrgreen:
wiewiooorka
wiewiooorka
  29 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moim zdaniem z tych trzech to punto drugiej generacji ;d i cos bardziej w charakterze sportowym renault megane coupe :P ile kasy mozesz przeznaczyc? i co ew. powinno znajdowac sie w tym samochodzie? jaki silnik? na czym Ci najbardziej zalezy xd

dzizys.... kasa...kasa...hmmm na pewno nie wiecej jak 7 tysi (bez opłat dodatkowych) ale oczywiscie wolałabym wydac mniej :mrgreen:
a co w samochodzie??
nie mam żadnych typowo męskich wymagan jak konkretna moc silnik itd :|potrzebny mi mały obrotny samochodzik do jazdy po miescie tani w eksploatacji i jak na kobiete przystało lubuje opływowe kształty samochodów:D kanciaste sa brzydkie no poza moim peugeotem:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: golf 3 1,9 tdi

no chyba kpisz sobie:woot:

Pose
Pose: SV?

nie no az taki wypas to on nie jest :jezyk:
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  29 kwietnia 2009
mam zamiar kupic samochod sobie z SALONU nie chce uzywanego :nie:
czy moze mi ktos doradzic ktory bardziej warto kupic?
1.Opel agila

2.opel antra

3.hyundai coupe
TheMacius
TheMacius
  29 kwietnia 2009

hyundai coupe ;d bo sportowy ;d a co do Opli . nie przepadam :) zalezy na czym CI najbardziej zalezy :P zeby w tym autku bylo :)

HarryBLN
HarryBLN
  29 kwietnia 2009
FoLLowMe666
FoLLowMe666: czy moze mi ktos doradzic ktory bardziej warto kupic?

troche dziwny wybor...

1 to niezbyt duze autko dla powiedzmy rodziny w miasto
2 to terenowka (mniej czy bardziej ale terenowka)
3 to sportowa coupetka

i gdzie tu podobienstwo miedzy wyborem..?
Misuszatek999
Misuszatek999
  29 kwietnia 2009

Zastanawiam sie nad Jaguar S Type,X Type,Bmw 5,Bmw 3 coupe,Ford Mustang, Audi TT,Audi S8.Mercedes CLK. Wszystko w granicach 30 tyś zł co sądzicie o tych samochodach?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.