AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Zamierzasz kupić samochód, ale nie wiesz na jaki model się zdecydować ?
? Zastanawiasz się, które auto jest lepsze?
? Masz przeznaczoną pewną kwotę i wahasz się mieszy zakupem jednego samochodu, a drugiego?


Ten temat jest dla Ciebie.
Podziel się tutaj swoimi wątpliwościami, a ktoś na pewno pomoże Ci je rozwiać.. ;-)
Ice87
Ice87
  4 maja 2009
Kupon93
Kupon93: Siemka... Chciałbym kupić seata ibize za 10 tyś z silnikiem 2.0 i nie wiem czy to się opłaca... Może byście coś doradzili ;p

Proponuje zrobić najpierw prawo jazdy to sie opłaca ;)
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  5 maja 2009
lutek
lutek: Porównaj z innym autami z tych lat a potem takie bzdety wypisuj

w123?
KrzychuJLB
Posty: 1 (po ~62 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KrzychuJLB
  8 maja 2009

Ja Polecam TOYOTA SUPRA 1995 Rocznik
to swietne auto

Pozdro

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Twoja stara wkłada nogi do gara i krzyczy "GRZYBOWA"!
peace and love.
lutek
lutek
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w123?

Jak dla mnie równie kwadratowo w środku jak w innych markach
AdiX62
AdiX62
  11 maja 2009

Witam. Sprzedałem swoją Vectrę B 1.8 16V 115 KM i mam okazję kupić Seata Toledo 1.6 16V 105 KM. Wg danych papierkowych Seat ma lepszy start od 0-100. Czy ktoś jeżdził dwoma tymi autami i ma jako takie porównanie?

szafii
Posty: 443 (po ~136 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
szafii
  12 maja 2009

Szukam jakiegos fajnego samochodziku co dawał by mi duzo frajdy z jazdy
do 10 tys zł

damiandmz
damiandmz
  14 maja 2009

Cześć,
do 10 000 zł. kupiłbym Honde Civic albo innego japończyka. Są niezawodne i zazwyczaj niedrogie w eksploatacji. Golfy, nie mogę powiedzieć, też są niezawodne ale jak dla mnie trochę nudne..
Jest już jakiś wybór w tej kwocie.
Mój dalszy znajomy zakłada właśnie firmę, która doradza przy kupnie samochodu.
Koleś ma naprawdę niezłą wiedzę na temat aut. Kilku moich znajomych już korzysta z jego usług i chwalą sobie. Jakby ktoś był zainteresowany to podam maila. Piszcie.
Z tego co wiem bierze nieduże pieniądze a i negocjuje ceny i pomaga w formalnościach.
Ja dzięki niemu nie kupiłem Daewoo:) i teraz już coś wiem o różnych samochodach..
Polecam Hondę Civic 5 generacji. Ja jestem zadowolony i to bardzo!

lutek
lutek
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co wiem bierze nieduże pieniądze a i negocjuje ceny i pomaga w formalnościach.

Czyli bierze pieniądze za nic
Konradb3
Konradb3
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wg danych papierkowych Seat ma lepszy start od 0-100.

o całe 0,1s. Seat jest lepszy wg. papierków.
damiandmz
damiandmz
  14 maja 2009
lutek
lutek: damiandmz: Z tego co wiem bierze nieduże pieniądze a i negocjuje ceny i pomaga w formalnościach.Czyli bierze pieniądze za nic


Dla ludzi skąpych i dla samozwańczych znawców tematów wszelakich to pewnie bez sensu. Dla ludzi, którzy szanują swój czas i rozumieją, że nie można znać się na wszystkim, uważam, że to genialna sprawa.
piotrek112277
Posty: 2 (po ~118 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
piotrek112277
  14 maja 2009

cześć chcę kupić samochód jeden już kupiłem i to nie był dobry traf (vw golj II ) szukam coś z rocznika co najmniej 98 ale mam ograniczone środki z 10000 szukam coś z jednej strony sportowego a z drugiej eleganckiego

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  14 maja 2009
piotrek112277
piotrek112277: cześć chcę kupić samochód jeden już kupiłem i to nie był dobry traf (vw golj II ) szukam coś z rocznika co najmniej 98 ale mam ograniczone środki z 10000 szukam coś z jednej strony sportowego a z drugiej eleganckiego


Honda Prelude

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8418650
lutek
lutek
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla ludzi, którzy szanują swój czas i rozumieją, że nie można znać się na wszystkim, uważam, że to genialna sprawa.

Z tego co napisałeś kolega pomaga w negocjacjach i w papierkach co potrafi każdy więc nie widze tu straty czasu tylko czystą głupote chyba że potrafisz to jakoś lepiej uzasadnić
damiandmz
damiandmz
  15 maja 2009

Oj chłopczyku jeśli uważasz, że na negocjacjach i papierkach zna się każdy to musisz byc bardzo młody i całe życie zawodowe jeszcze przed Tobą...albo pracujesz w bardzo charakterystycznej branży typu słuzby oczyszczania miasta. Spróbuj znegocjować 10 000zł. z ceny samochodu 55 000zł albo 130 000 z mieszkania za 800 000 zł. to pogadamy. Poczytaj na ten temat może zrozumiesz, że noegocjacje to sztuka. Coś zupełnie innego niż targowanie się kupując t-shirt na bazarze. Papierki to przede wszystkim strata czasu i w rzeczy samej, większość osób sobie z nimi poradzi, pytanie jak sprawnie.
Gdybyś czytał dokładnie wiedziałbyś, że wcześniej pisałem " i w negocjacjach i w papierkach". Co nie oznacza, że tylko w tym. Doradza przy kupnie oznacza, że ..... doradza..? co więcej mogę Ci wyjaśnić. Mówisz kolesiowi czego oczekujesz od samochodu: jak go bedziesz wykorzystywał, ile trasa ile miasto, jak dynamicznie jeździsz, ile ma palić, jak duże znaczenie ma bezpieczeństwo bierne/czynne, ile osób będzie woził i jak często, na co zwracasz uwagę w samochodach, ile możesz przeznaczać miesięcznie na utrzymanie auta.. Serio, wszystko. facet, robi wstępny przesiew w głowie bo wie dużo o autach. Potem na podstawie mnóstwa danych wybiera kilka modeli i Ci tłumaczy dlaczego takie a nie inne. Jeśli Tobie pasuje, szuka zadbanych egzemplarzy i jedziecie je sprawdzić. Wg mnie czysta rewelacja. Właśnie patentuje formułe tej firmy. jak ktoś bedzie zainteresowany podam maila albo tel.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.