AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Zamierzasz kupić samochód, ale nie wiesz na jaki model się zdecydować ?
? Zastanawiasz się, które auto jest lepsze?
? Masz przeznaczoną pewną kwotę i wahasz się mieszy zakupem jednego samochodu, a drugiego?


Ten temat jest dla Ciebie.
Podziel się tutaj swoimi wątpliwościami, a ktoś na pewno pomoże Ci je rozwiać.. ;-)
lutek
lutek
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mam prawko a nie jak większość piszących tutaj znawców aut swoich rodziców

Jesteś w takim wieku(bez urazy) że nawet jeśli masz prawko i jakimś zbiegiem okoliczności samochód opisany wyżej masz takie porównanie do innych i doświadczenie za kółkiem że pożal sie boże...
QpauluniaQ
QpauluniaQ
  27 maja 2009

Eh czytam i widzę, że nic tu się nie zmieniło... Nadal fani BMW biorą górę, nadal wszechwiedzącymi są Ci którzy po drogach poruszają się od kilku miesięcy, i nadal przerost formy nad treścią... I właśnie najzabwniejsze jest to że jakiekolwiek porównanie daje ktoś ktoz racji wieku nie był w stanie posiadać kilku aut... Hmmm virtual...

afterace
afterace
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: stare to shit nawet w 16v to osiągi ma mizerne...


no bo 16v na klapie zazwyczaj ze 150 koni daje....xD
Grzesiek2290
Grzesiek2290
  27 maja 2009

Znam osoby które nie mając prawka przerobiły już po kilka samochodów i narobiły od groma km po mieście i na trasie także trzeba z tym sie liczyć.

lutek
lutek
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Znam osoby które nie mając prawka przerobiły już po kilka samochodów i narobiły od groma km po mieście i na trasie także trzeba z tym sie liczyć.

Od groma to jest ile 20-30? Ze słyszenia to ja też znam kilka takich osób ale nijak to zweryfikować niestety
BennyBG
BennyBG
  28 maja 2009

ja mam prawko od stycznia no i co z tego że tylko tyle? przerobiłem więcej km od wielu z was co jakiś tydzień jeżdżę do Krynicy Zdrój co jest około 300km w jedną stronę a na co dzień też dużo jeżdżę i jestem bez żadnego wypadku i żadnej stłuczki. A jeżdżę Golfem 3(już sprzedany), Audi a4 i BMW e46 więc nie piszcie takich głupot bo nie każdy zmyśla tutaj... pozdro

BennyBG
BennyBG
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no bo 16v na klapie zazwyczaj ze 150 koni daje....xD

heh w 1.6 daje mizerne 90km ;) ogólnie fordy te starsze nie mają się zbytnio czym popisać pod maską...
Corradolicious
Corradolicious
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam prawko od stycznia no i co z tego że tylko tyle? przerobiłem więcej km od wielu z was co jakiś tydzień jeżdżę do Krynicy Zdrój co jest około 300km w jedną stronę a na co dzień też dużo jeżdżę i jestem bez żadnego wypadku i żadnej stłuczki. A jeżdżę Golfem 3(już sprzedany), Audi a4 i BMW e46 więc nie piszcie takich głupot bo nie każdy zmyśla tutaj... pozdro

wow, to chyba moj 1tys tygodniowo nie zrobi na tobie wrazenia. I co z tego ile jezdzisz? Gadasz jak typowy malolat co mysli ze przejechal pare km po zdaniu prawka i wielki z niego kierowca. Dawaj wyskoczymy na Poznan, albo chociaz na Rozete do Wrobla, zobaczymy komu lepiej pojdzie. A nigdy ani tu ani tu nie jezdzilem.
BennyBG
BennyBG
  28 maja 2009

heh a czy ja piszę że jestem świetnym kierowcą??? napisałem mojego posta bo niektórzy piszą takie głupoty że aż się nie chce tego czytać... i nawet nie potrzebuje rywalizować z kimś :) zawsze jeżdżę z głową i to wystarczy. wiem czym może się skończyć mocniejsze depnięcie. ;]

afterace
afterace
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: heh w 1.6 daje mizerne 90km ;) ogólnie fordy te starsze nie mają się zbytnio czym popisać pod maską...


Po pierwsze, generalnie, silniki 8 zaworowe lepiej sie zbierają od dołu, przynajmniej wg mnie, po drugie, mondeo chyba nie wychodził z żadnym motorem 8v (może na początku gdzieś tam), po 3cie 90 km w 1.6 na tamte czasy to było w miare przyzwoicie, a po 4te, wszystko zależy od silnika bo takie mondeo 2.5 gwarantuje Ci że zbiera się lepiej niż ta twoja beemka 320d. Reasumując, można się czepiać że duże auto z 1.6 ma słabe osiągi, ale to nie tylko cecha mondeo, tylko każdego auta z takim silnikiem. E46 316 też ma słabe osiągi :)
lutek
lutek
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam prawko od stycznia

To ja ci powiem że szmat czasu:D

Konto usunięte
Konto usunięte: przerobiłem więcej km od wielu z was

Szczególnie od tych co o skuterach sie rozpisują:D

Konto usunięte
Konto usunięte: jestem bez żadnego wypadku i żadnej stłuczki.

Pól roku bez stłuczki wkoło komina plus jedna trasa z pamięci to naprawde szakunec

Konto usunięte
Konto usunięte: nie każdy zmyśla tutaj

Nie powiedziałem że zmyślasz tylko że twoje wypowiedzi mają marne szanse posiadania pokrycia

Konto usunięte
Konto usunięte: zawsze jeżdżę z głową i to wystarczy

Przejdzie ci:D

Konto usunięte
Konto usunięte: wiem czym może się skończyć mocniejsze depnięcie.

Zapewne :D:D
Corradolicious
Corradolicious
  28 maja 2009
lutek
lutek: BennyBG: wiem czym może się skończyć mocniejsze depnięcie. Zapewne :D:D

skad, skoro nigdy nie wydzwoniles? :mrgreen:
Grzesiek2290
Grzesiek2290
  28 maja 2009

Hah można deptać bez roz.ier.dalania się :mrgreen: ...chyba że sie ma corrado :lol2:

lutek
lutek
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba że sie ma corrado

Wtedy nie masz co deptać bo akurat stoi na klockach w garażu:D
Corradolicious
Corradolicious
  29 maja 2009

ta w garazu... pod blokiem :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.