AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Zamierzasz kupić samochód, ale nie wiesz na jaki model się zdecydować ?
? Zastanawiasz się, które auto jest lepsze?
? Masz przeznaczoną pewną kwotę i wahasz się mieszy zakupem jednego samochodu, a drugiego?


Ten temat jest dla Ciebie.
Podziel się tutaj swoimi wątpliwościami, a ktoś na pewno pomoże Ci je rozwiać.. ;-)
MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przerobiłem więcej km od wielu z was co jakiś tydzień jeżdżę do Krynicy Zdrój co jest około 300km w jedną stronę

woow normalnie mistrz patelni znaczy kierownicy ucieka czesc czwarta :szok2:

Konto usunięte
Konto usunięte: A jeżdżę Golfem 3(już sprzedany), Audi a4 i BMW e46 więc nie piszcie takich głupot bo nie każdy zmyśla tutaj.

wooow takie fury o_O
kurcze chcialbym takie
gdybym byl dresem :d
btw mogles sobie wpisac i astona DB9 albo inksze murcielago (czy jak to sie tam pisze)
i tak nikt ci nie uwierzy
szczegolnie ze wygladasz jak leszcz
a z twarzowego tico to dla ciebie istny demon predkosci :d

Konto usunięte
Konto usunięte: ożna się czepiać że duże auto z 1.6 ma słabe osiągi, ale to nie tylko cecha mondeo, tylko każdego auta z takim silnikiem. E46 316 też ma słabe osiągi :)

to 316'ka jest duza? :nialepie:
afterace
afterace
  29 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to 316'ka jest duza? :nialepie:


prawie 1400 kg, także do najmniejszych nie należy, chociaż Land Rover to to nie jest też.
PrezesGinekolog
PrezesGinekolog
  30 maja 2009
Opel Omega B

Generalnie interesuje mnie Wasza opinia na temat tego samochodu.
Jaki silnik wziąć żeby był w miare dynamiczny.
Czy ten samochod sie często psuje?
Jaka ma reputacje w Polsce?
I jakieś informacje z Waszego doświadczenia na temat tego pojazdu.

oraz czy uda mi sie kupić go w niemczech/holandii/belgii w dobrym stanie do 1500euro?
PrezesGinekolog
PrezesGinekolog
  30 maja 2009

nie ma znaczenia czy benzyna czy diesel :D

afterace
afterace
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Opel Omega B


za dużych doświadczeń z tym autem nie mam, prowadziłem B może ze 2 razy, na pewno duży, wygodny, 2.0 benzyna jest troche mulasta jak dla mnie, nie wiem jak inne motory. Sporo tego jeździ po kraju, generalnie teraz chodzą dosłownie za śrubki. Za 1500 e ze spokojem coś za granicą dostaniesz we w miare przyzwoitym stanie. Z bezawaryjnością niestety chyba nie jest najlepiej z tego co słyszałem.
Ice87
Ice87
  30 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: oraz czy uda mi sie kupić go w niemczech/holandii/belgii w dobrym stanie do 1500euro?

Odpowiadając na twoje pytanie tu podaje ci strony gdzie sam mozesz sprawdzic czy kupisz czy nie www.mobile.de www.kapaza.be www.hebbes.be www.autozone.be
www.marktplaats.nl www.autotrader.nl mysle ze tyle stron ci wystarczy :)
QpauluniaQ
QpauluniaQ
  31 maja 2009

Mam pytanko... Potrzebuję szybko dodatkowy samochód za małą kasę, będzie używany sporadycznie więc nie musi być ekonomiczny i tu mam do wyboru forda mondeo 97r 2.0 z bardzo bogatym wyp. z gazem sekwencyjnym za 65000zł lub rovera 420 99r też z sekwencją za 9000zł dzisiaj muszę podjąć decyzję... W tym momencie poruszam się volvem s60 więc będzie to samochód nieporównywalnej klasy... i tego się obawiam aczkolwiek sytuacja tego wymaga, co byście wybrali? dodam że ani jeden ani drugi mi się nie podoba,.

afterace
afterace
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: forda mondeo 97r 2.0 z bardzo bogatym wyp. z gazem sekwencyjnym za 65000zł lub rovera 420 99r też z sekwencją za 9000zł


Zważywszy na to że firma Rover już nie istnieje od jakiegoś czasu to nie pakowałbym się w tą markę. Jestem za mondeo.
QpauluniaQ
QpauluniaQ
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem za mondeo.

nigdy nie miałam styczności z fordem, słyszałam masę złych opinni oblacharce...
afterace
afterace
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nigdy nie miałam styczności z fordem, słyszałam masę złych opinni oblacharce...


tzw. zło konieczne :P
QpauluniaQ
QpauluniaQ
  31 maja 2009

dochodzi jeszcze ewentualnie octavia 99r ale 1.6 więc raczej mułowata...

afterace
afterace
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dochodzi jeszcze ewentualnie octavia 99r ale 1.6 więc raczej mułowata...


wolałbym 100 razy taką octavke od dwóch powyższych razem wziętych...ale bez gazu 1.6 super ekonomiczny nie będzie.
QpauluniaQ
QpauluniaQ
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wolałbym 100 razy taką octavke od dwóch powyższych razem wziętych...ale bez gazu 1.6 super ekonomiczny nie będzie.

no tak ale pisałam że nie musi być ekonomiczny bo bedzie używany raz w tygodniu... zdecydowałam się na mondeo
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: .ale bez gazu 1.6 super ekonomiczny nie będzie.

czyli silnik 1.6 nie jest ekonomiczny? 0.o
to jaki jest ekonimiczny? 0,7?
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

tak się wozisz na tym forum i nie potrafisz tak prostej decyzji podjąć?

mój typ- jakieś polo w tej cenie na pewno lepiej by wyszło.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.