AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Zamierzasz kupić samochód, ale nie wiesz na jaki model się zdecydować ?
? Zastanawiasz się, które auto jest lepsze?
? Masz przeznaczoną pewną kwotę i wahasz się mieszy zakupem jednego samochodu, a drugiego?


Ten temat jest dla Ciebie.
Podziel się tutaj swoimi wątpliwościami, a ktoś na pewno pomoże Ci je rozwiać.. ;-)
afterace
afterace
  31 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli silnik 1.6 nie jest ekonomiczny? 0.o to jaki jest ekonimiczny? 0,7?


mi pali 12 w mieście przy większych korkach, nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie to jest tak sobie ekonomiczny
QpauluniaQ
QpauluniaQ
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak się wozisz na tym forum i nie potrafisz tak prostej decyzji podjąć?

co znaczy tak sie wozisz???

Konto usunięte
Konto usunięte: mój typ- jakieś polo w tej cenie na pewno lepiej by wyszło.

okresliłam jakie mam do wyboru...
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: okresliłam jakie mam do wyboru...

no to sobie wybierz najbardziej sprawny technicznie, nie wiem, może nie masz rodziny/znajomych którzy Ci mogą doradzić to na forum musisz pytać? Może się chwalisz że na codzień s60 jeździsz a potrzebny Ci jakiś grat nie wiadomo po co.
QpauluniaQ
QpauluniaQ
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to sobie wybierz najbardziej sprawny technicznie, nie wiem, może nie masz rodziny/znajomych którzy Ci mogą doradzić to na forum musisz pytać?

pod względem technicznym ma mi kto doradzić ale wszystkie były w takim samym stanie stąd moje pytanie...

Konto usunięte
Konto usunięte: Może się chwalisz że na codzień s60 jeździsz

chciałam coś tu napisać ale darowałam sobie... powiem tylko dorośnij! Ty zapewne byś sie chwalił...

Konto usunięte
Konto usunięte: a potrzebny Ci jakiś grat nie wiadomo po co.

po co to moja sprawa,
Ice87
Ice87
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pytanko... Potrzebuję szybko dodatkowy samochód za małą kasę, będzie używany sporadycznie więc nie musi być ekonomiczny i tu mam do wyboru forda mondeo 97r 2.0 z bardzo bogatym wyp. z gazem sekwencyjnym za 65000zł lub rovera 420 99r też z sekwencją za 9000zł dzisiaj muszę podjąć decyzję... W tym momencie poruszam się volvem s60 więc będzie to samochód nieporównywalnej klasy... i tego się obawiam aczkolwiek sytuacja tego wymaga, co byście wybrali? dodam że ani jeden ani drugi mi się nie podoba,.

To jak juz sie poruszasz volvo s60 to nie wiem co tu dużo myśleć poszukać sobie volvo s40/v40 do 10tys znajdziesz cos ciekawego ............ mundek nie jest zły co nie zmienia faktu ze to nadal Ford :)
QpauluniaQ
QpauluniaQ
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To jak juz sie poruszasz volvo s60 to nie wiem co tu dużo myśleć poszukać sobie volvo s40/v40 do 10tys znajdziesz cos ciekawego ............ mundek nie jest zły co nie zmienia faktu ze to nadal Ford :)

nie chce mi się tlumaczyć ale miałam tylko takie do wyboru jak napisalam, to samochód na jeden dzienw tygodniu na rok... na v40 nigdy bym sę nie zdecydowała, wczoraj miałam okazję pojeździć tym mondeo i ni ukrywam że zdołowało mnie wyciszenie w nim nie wspomnę o wykończeniu które trzeszczy bo jest plastikowe... ehh jakoś zniosę :mrgreen:
afterace
afterace
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ehh jakoś zniosę


jak masz nim jeździć dzień w roku to chyba przeżyjesz :)
QpauluniaQ
QpauluniaQ
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak masz nim jeździć dzień w roku to chyba przeżyjesz :)

dzień w tygodniu przez rok :mrgreen:
afterace
afterace
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dzień w tygodniu przez rok


too już gorzej, nie wiem czy dasz rade :jezyk2:
QpauluniaQ
QpauluniaQ
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: too już gorzej, nie wiem czy dasz rade

dam dam wiesz wkońcu to różnica tylko jakiś 170 kM :mrgreen:
EneBene
EneBene
  1 czerwca 2009
witam hehe otoz jestem w trakcie "kupywania" samochodu i mam pare pytan odosnie Samochodu tego jakiego chce kupic :woot:

otoz mam niski budzet w wysokosci 12 tys :mrgreen:
*chcialbym male auto "bez dupy" tak zwanej :mrgreen:
zeby mialo to jakas moc zalozmy do 120 KM hehe , malo palilo i przedewszystkim dobrze sie prowadzilo ..

co mi doradzacie ? Audi , Honda , Citroen , Opel ? linkujcie! dzieki za pomoc
Ice87
Ice87
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dam dam wiesz wkońcu to różnica tylko jakiś 170 kM

To jaką ty masz wersje S60tki ? I który rocznik jak wolno spytać
Ice87
Ice87
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: otoz mam niski budzet w wysokosci 12 tys


Konto usunięte
Konto usunięte: zeby mialo to jakas moc zalozmy do 120 KM hehe , malo palilo i przedewszystkim dobrze sie prowadzilo ..

http://moto.allegro.pl/item646823028_piekny_i_szybki_rover_25_diesel_116_koni_klima.html

http://moto.allegro.pl/item643738750_rover_25_1_4_2001_skora.html
QpauluniaQ
QpauluniaQ
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To jaką ty masz wersje S60tki ? I który rocznik jak wolno spytać

2001r. s60 T5 i ma 250kM
Ice87
Ice87
  1 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 2001r. s60 T5 i ma 250kM

Ojeee to juz toć to stary zjeb :rotfl: żarty żartami A tak poważnie to jest czym pośmigać jak bym nie robił tyle kilometrów rocznie to bym kupił R'ke a tak mam tylko marne D5 hehehe
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.