AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  24 lutego 2009 (pierwszy post)
? Zamierzasz kupić samochód, ale nie wiesz na jaki model się zdecydować ?
? Zastanawiasz się, które auto jest lepsze?
? Masz przeznaczoną pewną kwotę i wahasz się mieszy zakupem jednego samochodu, a drugiego?


Ten temat jest dla Ciebie.
Podziel się tutaj swoimi wątpliwościami, a ktoś na pewno pomoże Ci je rozwiać.. ;-)
afterace
afterace
  22 maja 2009
lutek
lutek: Przy szynie największym i najdelikatniejszym problemem jest pompa a nie wtryskiwacze


Miałem na myśli i pompe i wtryskiwacze, taki skrót myślowy :P
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  23 maja 2009
BeztroskoProsto
BeztroskoProsto: BMW e46 z 2litrowym silnikiem Diesela ;d Co o tym sądzicie? Tak w granicach 23 tysi..

za 23 tyś. szukałbym na Twoim miejscu mondeo (2001r+ coś takiego)
auto mało pali, nie jest małe, tdci całkiem nieźle się zbiera, ale wtryski też potrafią się popiedolić. zawieszenie prawie że idealne, osobiście nie czułem żadnych wad jak jechałem tym autem, cud miód i orzeszki. I na pewno części będą tańsze niż do BMW,

[color=white]
/tylko czekam aż jakiś lamus wyjedzie z tekstem "ford gówno wort". ^.^

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  23 maja 2009
http://allegro.pl/item637631544_ford_mondeo_2_0_tdci_ful_opcja.html

takie coś ;)
Daymarrr
Daymarrr
  23 maja 2009

Co sadzicie ?
Daymarrr
MordimerMadderdin
MordimerMadderdin
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://otomoto.pl/jaguar-s-type-4-0-v8-C8639854.html

brzydki a do tego opłaty jak za zboże i spalanie na poziomie kutra rybackiego :d
ale do lansu po wsi fajny xD
QpauluniaQ
QpauluniaQ
  24 maja 2009
Witam, zaglądam na to forum po kilkunastu miesiącach nieobecności i ku mojemu zaskoczeniu nie widzę nikogo kto tu kiedyś pisał... Bedę Was teraz podglądała :woot:
lutek
lutek
  24 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, zaglądam na to forum po kilkunastu miesiącach nieobecności i ku mojemu zaskoczeniu nie widzę nikogo kto tu kiedyś pisał... Bedę Was teraz podglądała

Albo pomyliłaś z modą i urodą:D:D
QpauluniaQ
QpauluniaQ
  25 maja 2009
lutek w moim przypadku nie ma miejsca na pomyłki...
lutek
lutek
  25 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: lutek w moim przypadku nie ma miejsca na pomyłki...

A jak ja to mam rozumieć?
QpauluniaQ
QpauluniaQ
  25 maja 2009
lutek
lutek: A jak ja to mam rozumieć?

Nie wdawajmy się w zbędne dyskusje...
BennyBG
BennyBG
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: BeztroskoProsto:BMW e46 z 2litrowym silnikiem Diesela ;d Co o tym sądzicie? Tak w granicach 23 tysi.. za 23 tyś. szukałbym na Twoim miejscu mondeo (2001r+ coś takiego) auto mało pali, nie jest małe, tdci całkiem nieźle się zbiera, ale wtryski też potrafią się popiedolić. zawieszenie prawie że idealne, osobiście nie czułem żadnych wad jak jechałem tym autem, cud miód i orzeszki. I na pewno części będą tańsze niż do BMW, /tylko czekam aż jakiś lamus wyjedzie z tekstem "ford gówno wort". ^.^

bierz bmw :) mam taką i dałem za nią 23tys 99r full opcja tv, klimatronic, czujnik deszczu, skóra dosłownie wszystko, 2l 140km dobrze sobie radzi a zwlaszcza jak wylaczysz kontrole trakcji :) wtedy jest lepsza zabawa. A ford to badziewie i tyle mialem i wiem znam opinie i nie pieprzyc ze to fajne fury moze te nowe ale mondeo stare to shit nawet w 16v to osiągi ma mizerne...
BennyBG
BennyBG
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://otomoto.pl/jaguar-s-type-4-0-v8-C8639854.html

hehe sprzedasz jak nie bedzie cie stac na czesci ;d a auto i tak kiepskie ;) nie liczy się marka tylko całość:)
lutek
lutek
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bierz bmw :) mam taką i dałem za nią 23tys 99r full opcja tv, klimatronic, czujnik deszczu, skóra dosłownie wszystko, 2l 140km dobrze sobie radzi a zwlaszcza jak wylaczysz kontrole trakcji :) wtedy jest lepsza zabawa.

A masz ty chociaż prawko fulwypasie?:D
BennyBG
BennyBG
  27 maja 2009

mam prawko a nie jak większość piszących tutaj znawców aut swoich rodziców ^^ hah

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.