Fenomenka
Fenomenka
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jeśli macie pomysł na konkurs lub event, zcie się tutaj swoją wyobraźnią!

Jest to kontynuacja tematu z innego forum (http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/5230,Konkursy_-_bombonier).

Jeśli po weryfikacji pomysł okaże się i ciekawy i wykonalny technicznie, chętnie zasponsoruję i nagrody i odznakę organizatora eventów i konkursów MF dla pomysłodawcy, który podejmie się wprowadzenia pomysłu w życie (mikrofonik).

Co kwartał będziemy weryfikować czy pomysłodawca nie spoczął na laurach i czy nadal zasługuje na taką odznakę!

stvn
stvn
  10 lutego 2011

Ale dlaczego zaraz taka wrogość? I dlaczego nie odebrałaś mojego posta z wesołością, co było moim zamierzeniem?

Dotisia
Dotisia
  10 lutego 2011

Ale dlaczego zaraz taka wrogość? I dlaczego nie odebrałaś mojego posta z wesołością, co było moim zamierzeniem?
Przecież już nie masz mnie w znajomych, to dlaczego się dziwisz?? Wcześniej to ja żartowałam, a Ty obraziłeś się z przytupem. Długo jeszcze??:)

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  10 lutego 2011

Ciekawe osobiste porachunki

Nie duży procent uczestników MF-u zagląda tu na blog.

Konkurs na metamorfozę można wyciągnąć na publikę
Może się odbyć w formie podobnej jak konkurs na kiczowaty strój.

KoCham Was

stvn
stvn
  10 lutego 2011

Nie sprzeczajmy się już w temacie dotycącym konkursu, bo jak Fenomenka przytupnie to wszyscy przez okno wylecimy! Wracajmy do tematu konkursów.

Konkurs na metamorfozę można wyciągnąć na publikę
Najpierw dopracowanie szczegółów, akceptacja Fenomenki, ustalenie terminu, potem danie do publicznej wiadomości. Narazie jest faza pierwsza.
Może się odbyć w formie podobnej jak konkurs na kiczowaty strój.
Właśnie nie, bo chodzi o porównanie 2 ubrań, a to nie musi się odbywać LIVE.:)

Dotisia
Dotisia
  10 lutego 2011

No to wracając do tematu, chciałabym abyśmy w grze mieli możliwość zakupu zwierząt rolnych... Póki co dostępne są konie:P Wtedy przeprowadziłabym eventa pt. Farmer Party:) kowbojskie kapelusze lasso i gumofilce:D koszule flanelowe:D byłaby moc:DNie sprzeczajmy się już w temacie dotycącym konkursu
w ogole nie chce sie sprzeczac i chce by bylo jak dawniej :martuska:

stvn
stvn
  10 lutego 2011

To tak na szybcika, będąc natchnionym Twoim pisaniem o koniach...

POMYSŁ NA KONKURS - KOŃKURS

Można by zorganizować konkurs frywolnie nazwany... KOŃKURS! Wygrała by osoba, która zebrała by najwięcej kolorowych koników w danym pokoju do końkretnego dnia i godziny. A nagrodą był by pokój "Ogród Jednorożców" czy jak on się zowie. Ihaaa ha ha ha prrrrrrr...

Dotisia
Dotisia
  10 lutego 2011

nie podoba mi sie ten pomysl... za malo coins, i problem z wyklikaniem:P

stvn
stvn
  10 lutego 2011

Ale wystarczy, że będą. Nie muszą być wyrośnięte.

Tomasz
Tomasz
  10 lutego 2011

Widzę wszyscy mają ostatnio złe dni. ; D

stvn
stvn
  11 lutego 2011

Przejdzie...

Fenomenka
Fenomenka
  11 lutego 2011

Shake:
Fenomenka , to przejdzie ten pomysl na DJ?.
Bo dużo osob jest na tak.

Kochana Fenomenko.....Odpowiesz na pytanie Shake-go ??? :)

Już mu dawno odpowiedziałam w wiadomości prywatnej :-) A ponieważ nie lubię dublowania postów/wiadomości to to pytanie usunęłam z wątku. Na serio... czytam wiadomości prywatne i nie trzeba ich tutaj wklejać!

A co do reszty i skoro mowa o koniach "prrrr..." nie chciałabym zamykać wątku, więc proszę wystopować. Ten wątek jest dla tych co lubią i potrafią się bawić. Jak ktoś chce psuć zabawę innym to nie tutaj!!!

stvn
stvn
  11 lutego 2011

Propozycja konkursu KOŃKURS była poważną (choć spontanicznie napisaną) propozycją. Nikt nie chce tutaj psuć zabawy! Mam za sobą akceptację i realizację/współrealizację DWÓCH z TRZECH wystawionych propozycji konkursów, więc choćby to zobowiązuje mnie do poważnego podejścia do tematu.

indecency
indecency
  12 lutego 2011

Widzę, że pomysł z Sensation wpadł, ale czemu korzystać z zagranicznych (importowanych do polski) festiwali ? Ja mógłbym z kimś zorganizować taki Sunrise Festival :) Pomysł na sceny do opracowania, potrzebne 2 pokoje i przynajmniej 2-ch dj-i którzy parę godzin dobrej muzyki mogą puszczać :) Ja mogę być jednym z nich ;)
Inny pomysł, tylko nie wiem jak bardzo do zrealizowania, zrobić grupowe kalambury ;) i podzielić na kilka drużyn np w 3-4 pokojach :) A jeśli nie kalambury, to zawody w jakąś grę dostępną na MF :)
Pomysłów dużo, niestety wiele niewykonalnych przez ograniczenia gry :P

PadlaMiBateria
Posty: 740 (po ~64 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 740
PadlaMiBateria
  12 lutego 2011

Event "MASKA"
Byłaby to bardziej impreza niż konkurs, jednak nagrody również by się znalazły.
Na imprezie pojawić można się tylko w masce lub jakimś innym nakryciu zasłaniającym twarz awatara np. kask nurka itp. Takie rzeczy większość użytkowników dostała przy nabijaniu levelów.
Wygrywają te osoby[grupa osób], których identycznych masek jest najwięcej. Nie wiemy jakich masek w pokoju jest najwięcej, a po wejściu do pokoju imprezy maski zmienić już nie wolno.
Następnie o danej godzinie podliczenie osób z danymi maskami i rozdanie nagród w postaci FP lub niewielkich sum coins.

Jest to realne do zrealizowania? W razie czego doszlifuję szczegóły. :)

Żabcia :zakochany: :*

stvn
stvn
  12 lutego 2011

W tłumie i na żywo nie da się zweryfikować, czy ktoś w trakcie nie zmienił maski na taką, by być w grupie osób, która ma najwięcej takich masek.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.