Fenomenka
Fenomenka
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jeśli macie pomysł na konkurs lub event, zcie się tutaj swoją wyobraźnią!

Jest to kontynuacja tematu z innego forum (http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/5230,Konkursy_-_bombonier).

Jeśli po weryfikacji pomysł okaże się i ciekawy i wykonalny technicznie, chętnie zasponsoruję i nagrody i odznakę organizatora eventów i konkursów MF dla pomysłodawcy, który podejmie się wprowadzenia pomysłu w życie (mikrofonik).

Co kwartał będziemy weryfikować czy pomysłodawca nie spoczął na laurach i czy nadal zasługuje na taką odznakę!

MilutkiPatryk
MilutkiPatryk
  17 lutego 2011

Pani Fenomenka Jak Się Zgodzi To Wybierze Kilkunastu Obserwatorów Ktorzy Będą Śledzić Uczestników:)
Kto Będzie Nie Tolerancyjny Zostanie Usunięty Z Listy Uczestników

stvn
stvn
  17 lutego 2011

Od tego są OPy. A nagrodę - radosne przebywanie na MF - wygrywają codziennie dziesiątki użytkowników.

MilutkiPatryk
MilutkiPatryk
  17 lutego 2011

To Konkurs Się Nie Podoba??

stvn
stvn
  17 lutego 2011

Konkurs miałby sens i byłby super, gdyby grzeczni użytkownicy byli rzadkością. Na szczęście jest odwrotnie.

PadlaMiBateria
Posty: 740 (po ~64 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 740
PadlaMiBateria
  17 lutego 2011

Pani Fenomenka Jak Się Zgodzi To Wybierze Kilkunastu Obserwatorów Ktorzy Będą Śledzić Uczestników:)
Jak dla mnie bez sensu.

Żabcia :zakochany: :*

MilutkiPatryk
MilutkiPatryk
  17 lutego 2011

Ma Sens:)
Będe Wymyślał Konkursy Bo Chcę Odznakę:)
I Lubie Konkursy,Eventy:)

stvn
stvn
  18 lutego 2011

Pani Fenomenka Jak Się Zgodzi To Wybierze Kilkunastu Obserwatorów Ktorzy Będą Śledzić Uczestników:)
Tak, może jeszcze podstawionego agenta.:swir:

MilutkiPatryk
MilutkiPatryk
  18 lutego 2011

HeHe:D

hondzia1
hondzia1
  18 lutego 2011

a ja mam takiego pomysła ;D żeby zrobic konkurs na najładniejsze avatary (lecz w konkursie mogłyby wziąść udział tylko te osoby, które mają odblokowane wszystkie style) i wtedy każdy z 7 stylów jednej osoby byłby punktowany np w skali 1 do 10 a potem by się podliczyło ogólną ilość punktów ;)

hondzia1
hondzia1
  18 lutego 2011

można by zrobić też konkurs dla osób, które mają najwięcej odwiedzających ich pokój ;p i wiadomo kto najwiecej ten wygral :D 1.... 2..... 3... miejsca

MilutkiPatryk
MilutkiPatryk
  18 lutego 2011

Mało Osób Ma 7Styli I Co??
Myślisz Że Kilku Osób Weźmie Udział A Inni?
Wszyscy Chcą Brać Udział:)
Jestem Na Tak Ale Jak Będzie Od 1Styla:)

hondzia1
hondzia1
  18 lutego 2011

to samo można zrobic z wysłanymi prezętami....

hondzia1
hondzia1
  18 lutego 2011

ja mam wszystkie 7 styli więc jest mi to na rękę ;] ale wiesz nie trzeba pracować tylko nad tym oby wygrac konkurs... lecz też nad tym aby sie dostac do konkursu ;) więc bierz się za odblokowywanie stylów. Powodzenia !!!

MilutkiPatryk
MilutkiPatryk
  18 lutego 2011

Myślisz Że To Tak Łatwo??
Mam Tylko 4
JESTEM NA NIE!!!!!!!!!!!!!!

hondzia1
hondzia1
  18 lutego 2011

... jak również z kupnem ubrań i mebli :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.