Fenomenka
Fenomenka
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jeśli macie pomysł na konkurs lub event, zcie się tutaj swoją wyobraźnią!

Jest to kontynuacja tematu z innego forum (http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/5230,Konkursy_-_bombonier).

Jeśli po weryfikacji pomysł okaże się i ciekawy i wykonalny technicznie, chętnie zasponsoruję i nagrody i odznakę organizatora eventów i konkursów MF dla pomysłodawcy, który podejmie się wprowadzenia pomysłu w życie (mikrofonik).

Co kwartał będziemy weryfikować czy pomysłodawca nie spoczął na laurach i czy nadal zasługuje na taką odznakę!

kHRYSTAL
kHRYSTAL
  23 lutego 2011

Zawsze myślałem po co są tak naprawdę te "Gry" na MF, ale pomyślałem, że jeżeli tylu osobom dostarcza to tak wiele radości, to może zorganizować by z tego powodu EVENT. Pewnie zastanawiacie się na czym on miałby polegać, mianowicie:

Przypuśćmy, że do gry "4 w linii" zgłoszą się pierwsze 64 osoby, które zostaną zapisane do turnieju - oczywiście osób może być więcej, to tylko zwykła sugestia. Można zrobić eliminacje na zasadzie "do 3 wygranych gier", osoba, która wygra wynikiem 3-0, 3-1, 3-2 przechodzi dalej. Ciekawym pomysłem byłoby stworzenie grup, a później fazy pucharowej, aż do wyłonienia zwycięzcy. Na potwierdzenie wygranej wystarczyłoby zrobienie screena, którego później obowiązkiem by było wrzucić na portal hostingowy, a link np do tematu z konkursem na forum.

Tak można zrobić też z grą "Pamięć", "Piłka nożna", czy też "Kamień, papier..." - wszystko zależy od chęci i zaangażowania. ;-)

stvn
stvn
  23 lutego 2011

Mecze mogą być ustawiane, nie będzie możliwości sprawdzenia fair play.

kHRYSTAL
kHRYSTAL
  23 lutego 2011

Każdy będzie chciał wygrać, więc jak mecze mogą być ustawiane? Sprecyzuj proszę.

hondzia1
hondzia1
  23 lutego 2011

Mecze mogą być ustawiane, nie będzie możliwości sprawdzenia fair play.
no własnie to nie wypali raczej ;( ale pomysł ciekawy ;)

kHRYSTAL
kHRYSTAL
  23 lutego 2011

Nie rozumiem Was kompletnie, w jaki sposób mecze mogą być ustawiane?

hondzia1
hondzia1
  23 lutego 2011

nie o to chodzi. Jak grają dwie osoby to kto sprawdzi która wygrała?!

kHRYSTAL
kHRYSTAL
  23 lutego 2011

Pisałem, iż po skończeniu gry należy zrobić screena z dowodem wygranej - proste. ;O

hondzia1
hondzia1
  23 lutego 2011

może przeoczyłam ok jestem na TAK ;)

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  23 lutego 2011

Jak grają dwie osoby to kto sprawdzi która wygrała?!
...Przyznam się, że ja na bieżąco patrze komu liczba gier wzrasta...

KoCham Was

hondzia1
hondzia1
  23 lutego 2011

ale tu chodzi o jedną konkretną, pojedyńczą grę

stvn
stvn
  23 lutego 2011

Screena można zrobić po ustawionym meczu, jeszcze przed zawodami. O to mi chodziło.

hondzia1
hondzia1
  23 lutego 2011

ale najwyżej kilka ale potem nie wiadomo kto z kim bedzie grał. Trzeba to po prostu dobrze zorganizować

kHRYSTAL
kHRYSTAL
  23 lutego 2011

Można zrobić screena po ustawionym meczu - oczywiście, ale przecież dla przegranego to nie będzie miało żadnej korzyści, nawet gdyby ta druga osoba mu zapłaciła coinsami to i tak rangi do profilu z takiego turnieju za nią nie kupi, więc każdy będzie się starał wygrywać, dlatego uważam, że Twoje przypuszczenie nie wchodzi w grę...

hondzia1
hondzia1
  23 lutego 2011

lecz dla niektórych coinsy są ważniejsze niż ranga

kHRYSTAL
kHRYSTAL
  23 lutego 2011

Pomyśl, że za wygarnie takiego turnieju też będą do wygrania coinsy.
Przypuśćmy, że za 1 miejsce będzie 300c i ranga, więc każdy kto chciałby przekupić inną osobę musiałby co najmniej te 200c za każdy mecz oddać, bo dla jednych walka o 300 będzie bez sensu, a inni ich nie przyjmą, bo mogą wygrać 300 + rangę.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.