Fenomenka
Fenomenka
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jeśli macie pomysł na konkurs lub event, zcie się tutaj swoją wyobraźnią!

Jest to kontynuacja tematu z innego forum (http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/5230,Konkursy_-_bombonier).

Jeśli po weryfikacji pomysł okaże się i ciekawy i wykonalny technicznie, chętnie zasponsoruję i nagrody i odznakę organizatora eventów i konkursów MF dla pomysłodawcy, który podejmie się wprowadzenia pomysłu w życie (mikrofonik).

Co kwartał będziemy weryfikować czy pomysłodawca nie spoczął na laurach i czy nadal zasługuje na taką odznakę!

hondzia1
hondzia1
  24 lutego 2011

nie mój konkurs - nie mój problem ;) niestety nie wiem jak wam pomóc hehe

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  24 lutego 2011

Diler: pomysł git, tylko na ilu uczestników jest taki event? Podaj mi więcej szczegółów, w tym datę na pw.

Może ktoś by się podjął konkursu w stylu "Idol" na DJ-a w MF???? Potrzebny mi tu Wojewódzki!!!

Zapomniany stary pomysł chyba Dilera? reszta to domysły

KoCham Was

stvn
stvn
  24 lutego 2011

nie mój konkurs - nie mój problem ;) niestety nie wiem jak wam pomóc hehe
Ale swój konkurs chcesz przeprowadzić i dostać mikrofon. Też Ci tak napiszę jak znowu poprosisz o pomoc.;)

kHRYSTAL
kHRYSTAL
  24 lutego 2011

Każdy myśli o sobie... ;-)

stvn
stvn
  24 lutego 2011

W takim razie mamy wspaniały klimat w Mieście Fotki.

hondzia1
hondzia1
  24 lutego 2011

Ale swój konkurs chcesz przeprowadzić i dostać mikrofon. Też Ci tak napiszę jak znowu poprosisz o pomoc.;)
za jeden konkurs na pewno nie dostane. a co do drugiego zdania -- wredziak--- kobietą sie nie odmawia ;)

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  25 lutego 2011

Cha cha cha hondziu
Na tym forum jest 15 pomysłów i żaden się nie klei :> :>
Fenomenka napisała nowe forum "Role w MF"
SUGERUJE że będą konkursy na te nieobsadzone stanowiska :> :) :>

BARDZO CIEKAWE.bardzo fajne:
1. Khrystala na olimpiadę w grach....
2. Dziennikarski na Wojewódzkiego.

Standarty:
1. Bale...SMEETATION, Królewski, maskowe, diaboliczne czyli tematyczne,
2. cykliczne: na najładniejszy pokój, metamorfozy, moda
3. Indywidualne quizy jak np. ten o architekturze Demonicznej.

PRZEŁAMAĆ STEREOTYP:
Może któraś z dziewczyn by przeprowadziła jakiś bal :) :) inny niż wesele
Co hondziu1?
Dzisiaj fajnie sie bawiłam z Gocha07, kopcia1 i lanciakapa...cztery przybrane na czerwono...są fryzury z czerwonymi rogami. Faceci też nieźle sie stylizują w tym temacie. Jest pokój piekło....

:> :>

KoCham Was

kHRYSTAL
kHRYSTAL
  25 lutego 2011

Dziękuję za poparcie mojego pomysłu Aferko. Myślę, iż będzie to coś bardziej oryginalnego.

Gracze doznają niesamowitych doznań poprzez emocje związane z losowaniem grup, przyznawanymi punktami w grupie, czy też awansem do dalszej fazy play-off, ale to tylko moje skromne zdanie. ;-)

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  25 lutego 2011

1. Założenie nowego forum z informacją o tych zawodach i terminem zgłaszania się chętnych.
2. Następny wątek forum; lista zawodników losowo dobranych w pary + informacja do kiedy mają dostarczyć screny z gry.
3.Kolejny wątek; lista zawodników którzy wygrali poprzedni etap też losowo dobrana w pary i termin dostarczenia przez nich screnów....itd aż zostanie ostatnia para.

Która gra?
Gra cztery w linii wydaje mi się najbardziej widowiskowa.

KoCham Was

kHRYSTAL
kHRYSTAL
  25 lutego 2011

Jeżeli Admini zaakceptują mój pomysł to do nich należy organizacja. Ja mogę oczywiście pomóc we wszystkim, ale same zasady można przecież modyfikować. ;-)

stvn
stvn
  25 lutego 2011

Jak do nich należy organizacja? Sam robisz wszystko.

Konkurs musi być zaakceptowany przez Fenomenkę (oraz muszą być ustalone z nią nagrody). Całością zajmujesz się Ty:

-Dokładne opracowanie zasad i przebiegu.
-Przeprowadzenie.
-Wyłonienie zwycięzców.
-Przekazanie Fenomence wyników, by ta mogła wysłać nagrody.

hondzia1
hondzia1
  25 lutego 2011

ja już wysłałam Fenomence jeden pomysł zobaczymy co bedzie dalej

Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  25 lutego 2011

Hej , skladam pomysl na Konkurs!!
Najlepszy dziennikarz w Mieście Fotki!
Osoby ktore wykarza duze zdolnosci dziennikarskie i po przejsciu testow dziennikarskich przez Jury! Otrzymają odznake dziennikarza w Mieśćie fotki! (z pod warunkiem , że będą zbierać materialy i publikować nowe wiadomości dziennikarskie! :) ) Pomysl rzeczowy , i bardzo mi sie podoba i wiekszosci na pewno tez sie spodoba!..
Osoby ktore by się nie dostaly na dziennikarza to by otrzymaly nagrody pocieszenia w wysokośći 100 fame points. :)

:-**** :zakochany:
:calusek:

stvn
stvn
  25 lutego 2011

Dobrze, Shake, poruszyłeś kwestię odznaki Dziennikarza, która to jeszcze nie była oficjalnie przydzielana. Więc super sprawa. Ale gdzie takie osoby miały by wykazać się umiejętnościami?

Może dorzucę swoje trzy grosze od siebie: jako pomysłodawca - obejmujesz pieczę nad całością przedsięwzięcia, wyłaniasz najlepszych, ewentualnie bierzesz kogoś do pomocy w wyłanianiu. Liczę, nadzieję mam taką, że Fenomenka zaakceptuje Twój pomysł i jego realizację, a na końcu przyzna odznaki. Ale wracając do samej realizacji... Tworzysz grupę o nazwie Dziennikarze. Tam na forum każda osoba, która stara się o odznakę, zakłada nowy temat o nazwie swojego nicka i w nim publikuje to, czym chce się ze światem podzielić. A co oczywiście dotyczy Miasta Fotki. I jak już wspomniałem wyżej - po określonym czasie wyłaniani są ci, którzy mają najlżejszą rękę do pisania. Jako stary bazgroła i jakby nie patrzeć - nosiciel odznaki Dziennikarza, mogę pomóc w ocenianiu jak kto sobie radzi.

hondzia1
hondzia1
  25 lutego 2011

tylko czy ktos to bedzie czytal, bo zobacz ile osób czyta np. forum

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.