Fenomenka
Fenomenka
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jeśli macie pomysł na konkurs lub event, zcie się tutaj swoją wyobraźnią!

Jest to kontynuacja tematu z innego forum (http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/5230,Konkursy_-_bombonier).

Jeśli po weryfikacji pomysł okaże się i ciekawy i wykonalny technicznie, chętnie zasponsoruję i nagrody i odznakę organizatora eventów i konkursów MF dla pomysłodawcy, który podejmie się wprowadzenia pomysłu w życie (mikrofonik).

Co kwartał będziemy weryfikować czy pomysłodawca nie spoczął na laurach i czy nadal zasługuje na taką odznakę!

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  20 lutego 2011

Pomysł z jajami jest super Panie MilutkiPatryku. Rewelacyjny pomysł na.....po Karnawale:)
Przyjemnego nadchodzącego tygodnia

KoCham Was

stvn
stvn
  20 lutego 2011

Wysoko postawiona poprzeczka, przyznam. Ale konkurs ma potencjał w sobie. Tylko jak rozwiązać sprawę, by nie było bałaganu?

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  21 lutego 2011

Istotne jest aby dobrze wybrać osoby kwalifikujące się, uwzględniając ilość zgłoszeń !!!
A znając te osoby, to już dużego problemu nie będzie. Na samej imprezie musi być trochę bałaganu by fajnie było:) :) Ważne aby nie zgubić idei przed konkursem:) :)

KoCham Was

hondzia1
hondzia1
  21 lutego 2011

2. Jeden ze styli musi być płci przeciwnej... (też nie najlepiej się czuję w męskim awatarz
to takie troszke niezbyt mi sie podoba, ale to tylko moje zdanie ;)

hondzia1
hondzia1
  21 lutego 2011

Widzę, co się dzieje z tym konkursem na metamorfozę. Jeden wielki śmietnik:)
gdyby to był smietnik to ADM by sie nie zgodzili na ten konkurs a cos w nim jednak jest ;p

hondzia1
hondzia1
  21 lutego 2011

K O N K U R S N A K A M E L E O N A !!!!!
jesli tu chodzi o ten błąd gry to jestem na NIE !!!

Fenomenka
Fenomenka
  21 lutego 2011

Jaki błąd gry???

Trochę już trwało od czasu, gdy zaglądałam do tego tematu. Nawet niektóre pomysły się przeterminowały (np. pomysł na najbardziej zakochany pokój...), ale można zawsze przerobić i zorganizować coś podobnego, nic straconego!

Jeśli chodzi o Smeetation czy Sunrise Festival, przypominam, że każdy może nanieść imprezę tematyczną do kalendarza eventów w grze! Im takich więcej, tym lepiej.

indecency: potrzebowałabym więcej pomysłów organizacyjnych na kalambury!
PadlaMiBateria: mnie się bal maskowy bardzo podoba! Może być inspirowany karnawałem w Wenecji ;-) Tylko trzeba się wyrobić przed środą popielcową ;-)
Może zamiast na żywo po prostu robić screeny znienacka, zaprezentować je w jakimś albumi z imprezy i zliczać ilość masek w ten sposób uwiecznionych? Może zamiast najpopularniejszej maski jakąś najrzadszą? Czekam na szczegóły!

Podoba mi się również pomysł na wymyślanie jakiejś rzeczy do sklepiku raz w miesiącu. Jest bardziej realistyczy, niż normalny wątek z pomysłami, gdzie każdy wpisuje co dusza zapragnie, a jest to potem niemożliwe do wykonania. Wrócę z wytycznymi z działu technicznego ;-)

Diler: pomysł git, tylko na ilu uczestników jest taki event? Podaj mi więcej szczegółów, w tym datę na pw.

Może ktoś by się podjął konkursu w stylu "Idol" na DJ-a w MF???? Potrzebny mi tu Wojewódzki!!!

xOxGwIaZdecZkAxOx: wybory miss i mistera MF? Czemu nie? Tylko na jakich zasadach? Powinni mieć swoje zdjęcie w tle na avatarze?

hondzia1: to samo co powyżej jeśli chodzi o najładniejszego avatara. Najwięcej odwiedzających pokój? Na tych samych zasadach co Mistrz Gry? Jeśli tak, podpytaj się stvn, który przeprowadzał Mistrza Gry zeszłym razem i prześlij mi dopracowany plan organizacji.

Tomasz: najciekawsze zdjęcia w albumie: kiedy? gdzie? forma głosowania? poproszę o szczegóły na priw
Co masz na myśli przez "konkursy krótkometrażowe"?

Jeśli chodzi o Panią Wiosnę, wielkanocne jaja chodzące, to raczej takie rzeczy mogą przeprowadzić tylko admini ;-)

MilutkiPatryk: sugerowane atrakcjie wielkanocne są trudne do zrealizowania technicznie!

Afera74, Konkurs na Kameleona.. może z hondzia1 się dogadacie i połączycie konkurs na najładniejszy avatar z Kameleonem?

Czekam na szczegóły!

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  21 lutego 2011

Ładną kolekcję uzbierałaś Fenomenko

Najbardziej podoba mi się pomysł Dilera na "Idola". Wielu jest tu mistrzów polemiki. I ciągłe narzekania na ciche okno akcji. Wybierajmy !!!

Hondzi1 pomysł też mi się uśmiecha, pomimo, że raczej tak jak Mistrz Gry jest tylko dla osób z długim stażem. Będzie możliwość się czegoś więcej o nich dowiedzieć.

KoCham Was

PadlaMiBateria
Posty: 740 (po ~64 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 740
PadlaMiBateria
  21 lutego 2011

PadlaMiBateria: mnie się bal maskowy bardzo podoba! Może być inspirowany karnawałem w Wenecji ;-) Tylko trzeba się wyrobić przed środą popielcową ;-)
Może zamiast na żywo po prostu robić screeny znienacka, zaprezentować je w jakimś albumi z imprezy i zliczać ilość masek w ten sposób uwiecznionych? Może zamiast najpopularniejszej maski jakąś najrzadszą? Czekam na szczegóły!

Podoba mi się również pomysł na wymyślanie jakiejś rzeczy do sklepiku raz w miesiącu. Jest bardziej realistyczy, niż normalny wątek z pomysłami, gdzie każdy wpisuje co dusza zapragnie, a jest to potem niemożliwe do wykonania. Wrócę z wytycznymi z działu technicznego ;-)
Ze szczegółami co do "MASKI" wyjdę w najbliższych dniach.
A co do projektów nowych przedmiotów czy ubrań, jeżeli okaże się takie coś możliwe, to mogę to prowadzić.

Żabcia :zakochany: :*

PadlaMiBateria
Posty: 740 (po ~64 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 740
PadlaMiBateria
  22 lutego 2011

Ze szczegółami co do "MASKI" wyjdę w najbliższych dniach.
Fenomenko, może problem masek rozwiązać w taki sposób, że uczestnicy na jakiś czas przed imprezą muszą dostarczyć do mnie na PW na Fotce screen z maską jaką wybrali. ?

Żabcia :zakochany: :*

MilutkiPatryk
MilutkiPatryk
  23 lutego 2011

Konkurs!!!!!!!!!
Na Najlepszego Gracza W Quizie :)
Konkurs Jest Prosty:)
Rozpoczyna Się 28.02.2011Roku W Quizie Dla Wszystkich:)
Będzie 25 Pytań:) Lecz Na Tablicy Będą Tylko 3Pierwsze Miejsca:)
Pierwsze 3 Osoby Dostaną Tak:)
1-Odznaka Mistrz Quizu I 200Coins:)
2-200Srebnych I Zwierzaka Do Pokoju:)
3-Zwierzaka Do Pokoju:)

MilutkiPatryk
MilutkiPatryk
  23 lutego 2011

Ja Się Mogę Podjąć Może ktoś by się podjął konkursu w stylu "Idol" na DJ-a w MF???? Potrzebny mi tu Wojewódzki!!!

hondzia1
hondzia1
  23 lutego 2011

Jeśli chodzi o Panią Wiosnę, wielkanocne jaja chodzące, to raczej takie rzeczy mogą przeprowadzić tylko admini ;-)
nie miałam na myśli tego że ja bede jajem heheh ;p

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  23 lutego 2011

Kochana PadłaMiBateria. Każdy ma te same maski a ich zestaw zależy od poziomu.
ii...ii...ja nie specjalnie lubię nosić te maski :) :)

Może starczy BAL MASKOWY !!!!

KoCham Was

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  23 lutego 2011

Przepraszam. Przepraszam. Są jeszcze te maski co można kupić :/

KoCham Was

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.