Fenomenka
Fenomenka
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jeśli macie pomysł na konkurs lub event, zcie się tutaj swoją wyobraźnią!

Jest to kontynuacja tematu z innego forum (http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/5230,Konkursy_-_bombonier).

Jeśli po weryfikacji pomysł okaże się i ciekawy i wykonalny technicznie, chętnie zasponsoruję i nagrody i odznakę organizatora eventów i konkursów MF dla pomysłodawcy, który podejmie się wprowadzenia pomysłu w życie (mikrofonik).

Co kwartał będziemy weryfikować czy pomysłodawca nie spoczął na laurach i czy nadal zasługuje na taką odznakę!

Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  25 lutego 2011

Wiem , jak konkurs pojdzie do realizacji utworze grupe Dziennikarze MF.

:-**** :zakochany:
:calusek:

Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  25 lutego 2011

stvn , moglbys być w moim zespole w Jury :)

:-**** :zakochany:
:calusek:

stvn
stvn
  25 lutego 2011

Wypadało by, żebym był.

Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  25 lutego 2011

Okej to będziesz :)

:-**** :zakochany:
:calusek:

stvn
stvn
  25 lutego 2011

Dobrze.

kHRYSTAL
kHRYSTAL
  25 lutego 2011

Bardzo dobry pomysł. Jestem ciekawy jakie miałbym w owym konkursie szanse. ;-D

stvn - wiem, iż musiałbym się zająć organizacją, ale potrzebowałbym jakiegoś grafika, aby przygotował tabele i grupy - z resztą sobie poradzę. ;-)

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  25 lutego 2011

tylko czy ktos to bedzie czytal, bo zobacz ile osób czyta np. forum

Nie czytają dlatego, że forum stało się konferencją ZAMKNIĘTEGO GRONA kilkunastu osób. Są niewidoczne osoby !!!! wierzcie mi, co nie lubią się wtrącać w nie swoje sprawy.

Nie czytają też dlatego, że jest tu po prostu mało, bardzo MAŁO INFORMACJI o tym co się dzieje w Mieście Fotki. Częste wpisy tu są "Zapomniałam", "Gdybym wiedziała", "...inni wiedzieli, a ja nie:( "

Dziennikarze są po to by zbierać info.

Wiele informacji jest na profilach prywatnych osób:) :) jak u ciebie stvn; co nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Uwaga !!! aby nie pomylić stanowisk: plotkary z dziennikarzem :) :)

KoCham Was

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  25 lutego 2011

kRISTAL !!!!!
Spróbuj się zwrócić do Sige (gościu od gier/automatów na MF), ale w poczcie fotka.pl, a nie na MF.
Powinno go to zainteresować:) :)
To dawny Besinger...zmienił nick.

KoCham Was

stvn
stvn
  25 lutego 2011

Sige
Siege
To dawny Besinger
Besieger

kHRYSTAL
kHRYSTAL
  25 lutego 2011

Napiszę do Besa, jeżeli mój pomysł zostanie zaakceptowany. ;-)

majchel20
majchel20
  25 lutego 2011

Ja może nie lubię czytac ale te konkursy mogły się powtórzyc i oto one-2.Pierwsze to logo miasta fotki np każdy ma tablicę dla swojego obrazu, jak to się robi: na paincie robimy logo reprezentującę miasto fotki, zapisujesz, wgrywasz i tyle, chodzą ludzie po domach robią zdjęcia tym logom i wstawiają na blooga.
Drugi pomysł nazywa się Miss i Misster fotki.Wybieramy najładniejszą dziewczynę i chłopaka z miasta fotki(chodzi o postac).Oceniamy wygląd zewnętrzny.Wszyscy macie równe szanse i nie bierzemy łapówek:).Gorąco zachęcam.

majchel20
majchel20
  25 lutego 2011

przeczytałem bloga i te konkursy już były więc daje innie oto one

Moze byc jeszcze na bliznięta (czyli 2 osoby tak samo ubrane,wystylizowany)
na 2 kunkurs:najzabawniejsze,najbardziej orginalne przebranie kostiumowe tematyka dowolna,liczy się pomysłowośc.stwarzamy własne kostiumy z tych rzeczy które mamy.
3 konkurs nosi nazwe własny taniec.robimy czynności które mamy już dozwolone w nazywamy go jak chcemy i wybieramy muzyke oczywiscie na tej parceli ktora mam plazmowke.
najsmiejszniejszy kawal ludzie ktorzy chca zbieraja sie w jednym miejscu i opowiadaja kawaly i ten najsmiszniejszy i najorginalniejszy zostanie nagrodzony

z tymi kawalami oczywiscie 1 po 2 czyli w kolejnosci

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  26 lutego 2011

chodzą ludzie po domach robią zdjęcia tym logom i wstawiają na blooga.

Ciekawe.
Na czym polega sam konkurs?
Kto najwięcej nazbiera tych tablic od przyjaciół?
Czy może ten którego tablica będzie najczęściej na blogu?

KoCham Was

stvn
stvn
  26 lutego 2011

Nie. Jemu chodzi o to, że każdy tworzy logo MF i daje sobie w pokoju na tablicę, jak KocicaDemon logotypy firm, ale po co tak? Nie lepiej wysyłać od razu do katalogu ze zdjęciami?

majchel20
majchel20
  26 lutego 2011

Jeżeli te konkursy późniejsze się nie powtórzyły pisać na p.w i z tymi logami było zamieszanie:(

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.