Fenomenka
Fenomenka
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jeśli macie pomysł na konkurs lub event, zcie się tutaj swoją wyobraźnią!

Jest to kontynuacja tematu z innego forum (http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/5230,Konkursy_-_bombonier).

Jeśli po weryfikacji pomysł okaże się i ciekawy i wykonalny technicznie, chętnie zasponsoruję i nagrody i odznakę organizatora eventów i konkursów MF dla pomysłodawcy, który podejmie się wprowadzenia pomysłu w życie (mikrofonik).

Co kwartał będziemy weryfikować czy pomysłodawca nie spoczął na laurach i czy nadal zasługuje na taką odznakę!

hondzia1
hondzia1
  23 lutego 2011

ale ktoś może jednemu dac 400 c i ta osoba sie zadowoli tym bo ta co miała by wygrac nie zależy jej na coinsach tylko własnie na randze

stvn
stvn
  23 lutego 2011

Ale zamotałaś.

hondzia1
hondzia1
  23 lutego 2011

bo to dla inteligentnych ludzi hahahaha

kHRYSTAL
kHRYSTAL
  23 lutego 2011

Myślisz, że osoba, która chce przekupić drugą dałaby od razu 400c?
A co z dalszymi meczami? Też będzie dawała po 400c? Pomyśl logicznie. O.c

hondzia1
hondzia1
  23 lutego 2011

nie z dalszymi tylko od razu za calosc skoro do wygrania jest za calosc to w takiej sytuacji też

kHRYSTAL
kHRYSTAL
  23 lutego 2011

Jak sobie to wyobrażasz?

Ja pisałem o eliminacjach, potem utworzeniu grup i fazy pucharowej, więc tych meczy byłoby kilkanaście z różnymi osobami, a nie z jedną... ;O

stvn
stvn
  23 lutego 2011

Tutaj kHRYSTAL ma rację. Przecież będą ćwierćfinały, półfinały i finał. Różne osoby w tym wezmą udział, niekoniecznie przekupne. Więc jak od razu za całość?

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  23 lutego 2011

tak. Dla lepszej obserwacji zawodników i większej publiczności (co obniży szanse oszukiwania) proponuje aby zawodnicy mieli nad głowami jakąś odznakę...nie te zwykłe kostki co nikt nie zwraca uwagi....Gdzie się znajdą to obecni będą ich obserwować pod względem gry...jak odznaka będzie to im sugerować...

KoCham Was

kHRYSTAL
kHRYSTAL
  23 lutego 2011

Aferko to o czym piszesz jest zbędne. Nie liczy się ilość wygranych gier, tylko wygranie z rywalem, którego wylosuje system/admin...

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  23 lutego 2011

ODZNAKA :) przy okazji postronne osoby będą ich mogli sprawdzić....Czy są dobrzy?...Zaprosić do gry:)

KoCham Was

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  23 lutego 2011

PROSTE. Zgłaszają się tacy co uważają sie za dobrych w grze. Przez parę dni są sprawdzani (ogrywani) przez mieszkańców MF. Ilość gier nie będzie dobrą oceną. Tylko opinia na blogu jak w przypadku dr Randki. Dopiero ostatnich; czterech wspaniałych zagra ze sobą. Czy wtedy będzie to mecz obstawiany?

KoCham Was

kHRYSTAL
kHRYSTAL
  24 lutego 2011

Dlatego też zaoferowałem eliminacje, aby tych najlepszych graczy wyłonić... ;-)

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  24 lutego 2011

Można i tak..Spoko.
Miałam na myśli, że ludzie lubią też sobie pograć....a nie ogrywać kogoś kto grać nie umie.
Wypuszczenie graczy na miasto byłoby dodatkową atrakcją.
Powodzonka. Ciekawe kto jest najlepszy? i tu mam też swoje domysły jak każdy.

Strasznie strasznie spodobała mi się propozycja KONKURSU NA WOJEWÓDZKIEGO (mistrza polemiki).

Uatrakcyjnienie OKNA AKCJI. Zachęcenie do rozmowy w nich.
Przeważnie w nich nic się nie dzieje...każdy idzie sobie na czaty..:)

KoCham Was

MilutkiPatryk
MilutkiPatryk
  24 lutego 2011

;/

stvn
stvn
  24 lutego 2011

Co?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.