Fenomenka
Fenomenka
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jeśli macie pomysł na konkurs lub event, zcie się tutaj swoją wyobraźnią!

Jest to kontynuacja tematu z innego forum (http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/5230,Konkursy_-_bombonier).

Jeśli po weryfikacji pomysł okaże się i ciekawy i wykonalny technicznie, chętnie zasponsoruję i nagrody i odznakę organizatora eventów i konkursów MF dla pomysłodawcy, który podejmie się wprowadzenia pomysłu w życie (mikrofonik).

Co kwartał będziemy weryfikować czy pomysłodawca nie spoczął na laurach i czy nadal zasługuje na taką odznakę!

stvn
stvn
  7 marca 2011

Moja wizja jest taka - niech zakończy się casting na DJa i Plotkarę, wtedy zorganizuję DWA KRÓLESTWA. OK? Żeby ze spokojem było.

PadlaMiBateria
Posty: 740 (po ~64 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 740
PadlaMiBateria
  7 marca 2011

Moja wizja jest taka - niech zakończy się casting na DJa i Plotkarę, wtedy zorganizuję DWA KRÓLESTWA. OK? Żeby ze spokojem było.
Dokładnie. Za dużo tego jest na razie.

Żabcia :zakochany: :*

Shake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  8 marca 2011

Rekrutacja [ Reporter sportowy]
Osoby ktore mają duzą wiedze na temat sportu , i chcą się z tą wiedza podzielić , wezmą udzial w rekrutacji! , Osoby ktore sie zaakwalifikują , swoją wiedza , otrzymają odznake [ Reportera Sportowego] ( piłka nożna) ,

:-**** :zakochany:
:calusek:

Shake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  8 marca 2011

Rekrutacja [ Reporter sportowy]
Osoby ktore mają duzą wiedze na temat sportu , i chcą się z tą wiedza podzielić , wezmą udzial w rekrutacji! , Osoby ktore sie zaakwalifikują , swoją wiedza , otrzymają odznake [ Reportera Sportowego] ( piłka nożna) , Jak bym chciał to zorganizować? Wystarczy , że podane osoby pisały by do mnie na PW z zgloszeniem udzialu w rekrutacji , i dlaczego to wlasnie oni chcą zostać Reporterami! , wraz z jury , Kilka osob ktore wybiore , wybierzemy wspolnie kto sie nadaje na reportera ... w rekrutacji moze byc wiele osob odrzuconych.. a ci ktorzy nas zainteresują swoim CV , na reportera , dostaną odzew , że zostaną reporterami sportowymi :)

:-**** :zakochany:
:calusek:

nati3334
nati3334
  9 marca 2011

Shake trudne by było - za dużo pretensji itp.. Chyba, że można by było wpisać w bloogu - że osoby zapisujące się muszą się zorientować z pozostałymi uczestnikami - aby nie było np kilku takich strojów itp..

Apasionda - co do Ulubiona para - ujdzie..
Co do Wierszy - nie widzę tego na MF = nie ta gra.

Co do pokoi - taki pomysł już został wystawiony wcześniej.

Piosenki? Każdy woli wrzucić z YT..

Szybciej coś na czasie - Banery, loga - na skalę 3D - są darmowe programy - można się pobawić, takie coś szybciej przyciąga.

A co do pomysłów - Cieszyłbym się jako jeden z użytkowników o czytanie wcześniejszych wpisów - bo powtarzanie tak non stop jakiegoś pomysłu, szybciej eliminuje.MF 3D.265105686PadlaMiBateria17 stycznia 2011np. Event "Kocham MF" - Event w którym każdy może wykazać się wiedzą na temat Miasta Fotkihehe :D :mrgreen:1529011109Tomasz17 stycznia 2011PadlaMibateria - dobre, mi się podoba. Ale może nie tak ,,Kocham MF" jak - ,, Quiz o MF"MF 3D.265105686nati3334Podgląd posta:

Zobacz podgląd lub
Posty: 289, Poprzednia strona12345678910Następna strona

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  10 marca 2011

Ok. Fajne co powyżej.
A ta walka królów, to może być na ilość wykonanych zadań w grupie (łatwo sprawdzić)...Szczegół, że ja na nie już dawno lagę postawiła.

REPORTERA !!!!! PROSZĘ/.....bardzo proszę

Ktoś, kto będzie zbierał materiały (screny) np. z imprez i tworzył recenzje z nich

KoCham Was

MilutkiPatryk
MilutkiPatryk
  12 marca 2011

Na Astrologa Może Konkurs.....
Znam Kilka Osób Co By Chcieli Mieć Tą Odznakę.....

Tawariel
Tawariel
  12 marca 2011

Co By Chcieli Mieć Tą Odznakę
ale to nie polega tylko na mieniu odznaki o.o
to jest funkcja! a nie "odznaka" :)

AquaVidax3
AquaVidax3
  12 marca 2011

nie wiem czy był taki pomysł bo niestety nie przeczytałam wszystkich xd
ale może nie było cos w tylu Konkurs na Najlepszą parę = ]
każda para która się zgłosi dostanie kilka pytać np. Jak długo się znacie ? , czy to tylko MF znajomość, może znacie się też z realnego świata? , Czy łączy was tylko MF ?
Każda para również dopisze coś od sb ^_^

3 miejsca
np I - dla pani a ślubna i welon a dla pana marynarka i spodnie przeznaczone na tą uroczystość i 500 fp .

coś w takim stylu ; ]

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  12 marca 2011

Konkurs na Najlepszą parę = ]

TOTALNA NOWOŚĆ TU !!! (nic na ten temat nie widziałam, Konkurs Bliźnięta to nie to samo)

Bardzo podoba mi się ten Konkurs na Najlepszą Parę

KoCham Was

hondzia1
hondzia1
  13 marca 2011

mi też się podoba

stvn
stvn
  13 marca 2011

Pomysł spoko, ale odpowiedzi na pytania niech szczęśliwcy piszą na forum w osobnym do tego celu temacie, by był porządek i później możliwość wyłonienia zwycięzców.

AquaVidax3
AquaVidax3
  13 marca 2011

no stvn przecież wiem, ale konkurs jeszcze nie jest organizowany musi być zaakceptowany xd
jak by tak się zdarzyło to oczywiście że gdzie indziej no przecież nie tutaj =]

hondzia1
hondzia1
  13 marca 2011

no wlasnie Stvn oj oj nie wiedziales ;]

stvn
stvn
  13 marca 2011

Koordynacja. Nad tym czuwam i doradzam.:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.