Fenomenka
Fenomenka
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jeśli macie pomysł na konkurs lub event, zcie się tutaj swoją wyobraźnią!

Jest to kontynuacja tematu z innego forum (http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/5230,Konkursy_-_bombonier).

Jeśli po weryfikacji pomysł okaże się i ciekawy i wykonalny technicznie, chętnie zasponsoruję i nagrody i odznakę organizatora eventów i konkursów MF dla pomysłodawcy, który podejmie się wprowadzenia pomysłu w życie (mikrofonik).

Co kwartał będziemy weryfikować czy pomysłodawca nie spoczął na laurach i czy nadal zasługuje na taką odznakę!

Redziunia
Posty: 10 (po ~232 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Redziunia
  4 lutego 2011

hmmm dobry pomysł ale na każdej imprezie może akurat nie musi dzialać wiesz za wygórowane t z o :P
Nie zawsze moze pasowac tej osobie;P
Ale pomysł niezły z tym dj-em :D

Bo Trzeba Się Śmiać, Wariatkę Grać, Szczęśliwym Być I Z Życia DrwićxD

stvn
stvn
  5 lutego 2011

no to ja bym to zorganizowal mam setki fajnych nutek pokój a i na dekoracje sie znajdzie pare conis:D
Zatem SMEETATION jest Twoje!

Tawariel
Tawariel
  5 lutego 2011

Zatem czekam z niecierpliwością na datę i godzinę imprezy! :)

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  5 lutego 2011

Pomysł Shake-go mi się bardzo podoba....już teraz wielu konkuruje w tej dziedzinie tutaj...Wyobrażam sobie co byłaby za walka...Dj MF...OPekranu

KoCham Was

Tomasz
Tomasz
  5 lutego 2011

Zatem SMEETATION jest Twoje! - miało się odbyć dzisiaj o 20.. ale znajomości robią swoje, i dostał to ktoś inny, a ja musiałem się tłumaczyć przed ludźmi, usunąć 2dniowy EVENT. Ale dziękuję osobom, za zorganizowanie imprezki u mnie - i tak się bawiliśmy świetnie. Zdjęcia u mnie w profilu na MF :)

Ps: Nie ma to jak liczyć tylko na siebie. :)

Dotisia
Dotisia
  5 lutego 2011

Kochany, dziekuje za wspaniala impreze. Tak to czasem bywa jak ktos jest czasem niedoinformowany, zmysli i w to wierzy...

KocicaDemonX
Posty: 43 (po ~149 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
KocicaDemonX
  6 lutego 2011

nie dało się dogadać w 2 mogliście robić te imprezę a nie się kłócić pogadać razem i ustalić co i jak ale nie bo poco.. szybko szybko jeden nie wiedział ze 2 robi i się obaj buntują i obrażają na cały świat ja tez miałam swój dzień i tez dobrze się bawiłam mimo ze ktoś starał się mi go popsuć całkiem i Doti dziś ty masz imieninki wszystkiego NAJ

KocicaDemon

stvn
stvn
  6 lutego 2011

Padają publiczne zarzuty, są spory itd. Jako pomysłodawca SMEETATION - chciałbym zabrać głos. Wstępna idea Eventu była taka, że SOBOTA 20:00, ale całość i tak czekała na akceptację Fenomenki. Po to ten temat jest i po to padają w nim propozycje. Taki Event byłby ogłoszony na blogu i dowiedziała by się o nim cała zainteresowana tym blogiem, społeczność mieszkańców MF. Poza tym - wczoraj wypadły imieniny Kocicy i sprawa i tak została odwleczona w czasie. Na domiar złego - nie było możliwości, by wczoraj Fenomenka przekazała organizatorowi "Pokój Niebiański".

Tomasz, oskarżasz mnie publicznie o kumoterstwo ze Sebą. Wiedz, że on posądził mnie w PW o to samo, tyle, że z Tobą. Nie załatwiam nic po znajomości. Dałem publicznie propozycję imprezy i jednocześnie dwie osoby chciały się jej podjąć. I stąd właśnie wykiełkował problem, który przerodził się w publiczną debatę tutaj. Na koniec swoich wywodów chciałbym wymienić dwa punkty:

PO PIERWSZE:
Event organizowany u osoby, która poprowadzi imprezę jako DJ oraz otrzyma od Fenomenki "Pokój Niebiański" i wydekoruje go na biało.
PO DRUGIE:
Nie jest to określone, ja daję tylko pomysł. Ten kto pierwszy zadeklaruje, że podejmie się wyzwania - poprowadzi owe białe szaleństwo!
no to ja bym to zorganizowal mam setki fajnych nutek pokój a i na dekoracje sie znajdzie pare conis:D

P.S. Proponuję, by po akceptacji przez Fenomenkę i ustaleniu konkretnej soboty oraz przekazaniu stosownego pokoju - zarówno Seba jak i Tomasz poprowadzili ten Event. Razem, przy jednej konsolecie. W zgodzie. Bo ona jest najważniejsza!

MeloVix
Posty: 11 (po ~136 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
MeloVix
  6 lutego 2011

Tomasz po pierwsze nie po znajomosci ja ze Stivenem mam(tarcia) :D nie bylo napisane w która sobote,mialo byc uzgodniene z Fenomenka,nie zrozumiales idei tego eventu trudno! SMEETATION obedzie sie w przyszla sobote:) pozdr.

Dotisia
Dotisia
  6 lutego 2011

Dziękuję Kocica;* W tym wieku mogę już jedynie przyznawać się do imienin:) Dla mnie SMEETATION odbyło się wczoraj... Skoro nie było to dograne, to dlaczego Tomasz ma mikrofon??

MeloVix
Posty: 11 (po ~136 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
MeloVix
  6 lutego 2011

Dotisia nikt nie bedzie płakał jak Ciebie nie bedzie:D

Tomasz
Tomasz
  6 lutego 2011

Nic nie poprowadzę :) I nie chodzi mi o pokoje Niebiańskie itd :) Dla mnie liczy się zabawa - mimo wszystko i tak u mnie w Białym Apartamencie było biało.

Bawcie się ;D Ja dokańczam swoje konkursy i nie polegam już na pomysłowości innych ;D - z tego co wiem Seba - nie chciałeś tego, dopóki nie zostało opublikowane ;)

Dotisia - za EVENT :) ale mniejsza z tym, nie zależy mi na mikrofonie - są ludzi, którzy się świetnie zawsze bawią - jak nie oficjalną imprezę najwięcej 23 osoby to i tak . ;D

Tomasz
Tomasz
  6 lutego 2011

Mam na to ..... :) Amen!

Tomasz
Tomasz
  6 lutego 2011

PO DRUGIE:
stvn:
Nie jest to określone, ja daję tylko pomysł. Ten kto pierwszy zadeklaruje, że podejmie się wyzwania - poprowadzi owe białe szaleństwo!

tylko dodam - że jak pisałeś, On nie chciał więc ja się podjąłem - jeszcze pisałem - DODAŁEM EVENT (odp. ok).

Nie ma sporu - tylko nie fer zagranie ;)

Właśnie kto pierwszy.. Buhahaha

Afera74
Posty: 558 (po ~238 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
Afera74
  6 lutego 2011

Wygrał wczoraj z Jokerem:) tyle chociaż....doświadczenie

KoCham Was

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.