Fenomenka
Fenomenka
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Jeśli macie pomysł na konkurs lub event, zcie się tutaj swoją wyobraźnią!

Jest to kontynuacja tematu z innego forum (http://www.fotka.pl/forum/miasto_fotki/5230,Konkursy_-_bombonier).

Jeśli po weryfikacji pomysł okaże się i ciekawy i wykonalny technicznie, chętnie zasponsoruję i nagrody i odznakę organizatora eventów i konkursów MF dla pomysłodawcy, który podejmie się wprowadzenia pomysłu w życie (mikrofonik).

Co kwartał będziemy weryfikować czy pomysłodawca nie spoczął na laurach i czy nadal zasługuje na taką odznakę!

Tomasz
Tomasz
  31 stycznia 2011

Jeden mój już przeszedł i mi tyle wystarczy. A jak udowodnię, pozwolisz, że będziesz zdyskwalifikowany?:) ; D

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  31 stycznia 2011

zachowujecie sie jak dzieci naprawde z checia bym do internetu publicznie dal wasza rozmowe a najbardziej mnie ten tekst rozwalil slisz , ze twoje wszystkie przejda i wygrasz? o nie.
fight ;D :lol2: nie wiem cyz sie smiac czy plakac ...

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

Tomasz
Tomasz
  31 stycznia 2011

binoleq - to nie jest kłótnia jak dzieci, zresztą ja się zamykam.. jak będzie trzeba znowu skrytykuję i tyle w temacie.

Śmiej się - również to czynię, i nie od dzisiaj.

Fenomenka
Fenomenka
  31 stycznia 2011

Ucinam dyskusję!

stvn - Mistrz Gry jest super, prześlij pw kiedy możesz się tego podjąć.

Tomasz - też pw do mnie w sprawie Maskotki MF. Banery: pomysł fajny ale jeszcze poczekam, może da się wytrzasnąć jakieś materiały pomocniczne.

Shake - samo hasło "dodać pytania w quizach" nie jest pomysłem na event lub konkurs.
Nowe fasony w sklepiku, gry, pokoje to nie ten wątek. (to samo z pomysłem fasi na stół w kasynie).
Fan Club Fenomenki> nie lubię wazeliny, wolę krytykę konstruktywną (a o taką trudno).
Stylistka: sam pomysł fajny, nie musi być związany ze ślubem. Jak zrobisz z tego event?
Może coś związanego z efektem "Przed/po"? >
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRjSZYd6EE8bQ7w01VmIjp_3CDamYAU-gyJ3fdb8uqknCGSV3ncgw
Murek> mieliśmy coś podobnego z "Papuga za papugę". Z różnych względów wolę by takie rzeczy ogłaszał admin.

Michałek, odnośnie do FPs, to pomysł fajny, ale za bardzo pracochłonny. (miałam podobny i szefowa mi to powiedziała T_T)

Apasionada, prosze na pw podać termin, temat i resztę.

binoleq - mam nadzieję, że jako przewodnik jesteś zwykle milszy dla mieszkańców MF <klapsa mu>
seba030189 <grozi palcem>

Przypominam, że w lutym są Walentynki (może to powinna być jakaś inspiracja?)

Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  31 stycznia 2011

Stylistka: sam pomysł fajny, nie musi być związany ze ślubem. Jak zrobisz z tego event?
Może coś związanego z efektem "Przed/po"? >
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRjSZYd6EE8bQ7w01VmIjp_3CDamYAU-gyJ3fdb8uqknCGSV3ncgw

No , o to mi chodzilo ;] , aby zrobic przed metamorfozą , i po metamorfozie.

:-**** :zakochany:
:calusek:

binoleq
Posty: 11156 (po ~104 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 13
binoleq
  31 stycznia 2011

pominam, że w lutym są Walentynki (może to powinna być jakaś inspiracja?)
wybieramy najbardziej "zakochany" czyt. romantyczny pokoj w MF event zorganizowany by byl 14lutego oczywiscie co ty na to ?:D nadzieję, że jako przewodnik jesteś zwykle milszy dla mieszkańców MF <klapsa mu
jakos nikt na mnie nie narzekal do tej pory wiec jest git przynajmniej ja nie slyszalem skarg zadnych, ani w mf ani na foum tutaj gdzie jestem moderatorem :chwalisie: :D

"Dlaczego nie mówisz mi, że mnie kochasz?Już raz to powiedziałem, jak coś się zmieni dam Ci znać."

stvn
stvn
  1 lutego 2011

stvn - Mistrz Gry jest super, prześlij pw kiedy możesz się tego podjąć.
Dziękuję! PW przesłane.

stvn
stvn
  2 lutego 2011

POMYSŁ NA EVENT - SMEETATION
http://w.fotka.pl/13ea73c0df.jpg
Event organizowany u osoby, która poprowadzi imprezę jako DJ oraz otrzyma od Fenomenki "Pokój Niebiański" i wydekoruje go na biało.

Tomasz
Tomasz
  3 lutego 2011

a u kogo ta impreza będzie przeprowadzana?;D

stvn
stvn
  3 lutego 2011

Nie jest to określone, ja daję tylko pomysł. Ten kto pierwszy zadeklaruje, że podejmie się wyzwania - poprowadzi owe białe szaleństwo!

Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  4 lutego 2011

stvn ja bym mógł ;).

:-**** :zakochany:
:calusek:

Apasionada
Apasionada
  4 lutego 2011

no ja w sumie też bym mogła :D tylko gorzej z coinsami na wydekorowanie ;/ wrr .

stvn
stvn
  4 lutego 2011

Oczywiście DJ musi wiedzieć, co teraz się puszcza na tego typu imprezie, mieć pokażny zasób linków do youtuba i ogólnie mieć serce do tego.

MeloVix
Posty: 11 (po ~136 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
MeloVix
  4 lutego 2011

no to ja bym to zorganizowal mam setki fajnych nutek pokój a i na dekoracje sie znajdzie pare conis:D

Avatar użytkownika ShakeShake
Posty: 2777 (po ~58 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 37
Shake
  4 lutego 2011

Proponuję zorganizować konkurs , na dj w mieśćie fotki , Osoba ktora najbardziej udowodni , że bardzo jej zalezy na mianie DJ w mieście fotki , otrzyma odznakę dj , z odpowiedzialnośćią , że na każdej imprezie musi działać jako DJ , Taka osoba powinna umieć zorganizować się w dużej ilośći ludzi.

:-**** :zakochany:
:calusek:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.