Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  6 maja 2010 (pierwszy post)

eh... Nie dosc ze zaglosno lecialy nagrania to list mi nie podszedl:( i 6 zadanie tez mi sie nie podobalo:( a jak u was

Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na co się wybierasz ? :)

prawo albo ratownictwo medyczne

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

symer16
symer16
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem.Nie pamietam odpowiedzi :( poczekam do 30. z z amnietych mam albo 11 albo 13. OTWARTYCHH DO konca nie zrobilam wiec...


Uda Ci się. Wystarczy że coś tam naskrobałaś w otwartych i 2 czy 3 pkt zdobędziesz :tak:

Dobra ja lece, narazki :bye:
kuba92762
kuba92762
  6 maja 2010

34/35 o ile jest moja grupa w internecie pokazana.sympatycznie.
Jutro WOS rozszerzony z ktorym sie juz poddaje.

choccolate
choccolate
  6 maja 2010

liczę na 80%. Z pierwszej części mam 30/35pkt. Mogło być lepiej, ale było dosc trudne.

julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
Zielinek34
Zielinek34: na jaki kierunek?

stosunki [color=white]międzynarodowe :ninja:
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 34/35 o ile jest moja grupa w internecie pokazana.sympatycznie.

;(
jesteście strasznie ! ;(

mam doła, o ! xD
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Uda Ci się. Wystarczy że coś tam naskrobałaś w otwartych i 2 czy 3 pkt zdobędziesz Dobra ja lece, narazki

trzymaj kciuki :mrgreen:
papa :bye:
julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 34/35 o ile jest moja grupa w internecie pokazana.sympatycznie. Jutro WOS rozszerzony z ktorym sie juz poddaje.

dlaczego się poddajesz, Kubuś?? :P
dasz radę (: ja się boję tej podstawy, bo jak dadzą dużo Konstytucji to polegnę. :nie:
julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mam doła, o ! xD

ja też, ale mi to wisi. :ziew:
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  6 maja 2010
julCiak69
julCiak69: stosunki

:mrgreen: dobry kierunek

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

kuba92762
kuba92762
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ;( jesteście strasznie ! ;(


o ile to moja grupa byla, wiec nie ma co sie nastawiac juz i byc pewnym:)

julCiak69
julCiak69: dlaczego się poddajesz, Kubuś?? :P dasz radę (: ja się boję tej podstawy, bo jak dadzą dużo Konstytucji to polegnę.

Ale na podstawie jest banalnie bo wszystko przepisujesz z konstytucji, a na rozszerzonym sie doszukujesz.Chyba nawet abc nic nie ma, a poza tym nic sie nie uczylem.
Ustny polski mam w sobote a nic nie umiem.Komputer mnie zniszczyl, ze sie nawet wyslowic juz ladnie nie potrafie:and:
malinek998
malinek998
  6 maja 2010

Ja już raczej jestem pewny, że nie zdałem ;] A więc za rok raz jeszcze ;]

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja już raczej jestem pewny, że nie zdałem ;] A więc za rok raz jeszcze ;]

czemu nie w sirpniu?
julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
Zielinek34
Zielinek34: dobry kierunek

zajebisty. :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale na podstawie jest banalnie bo wszystko przepisujesz z konstytucji, a na rozszerzonym sie doszukujesz.Chyba nawet abc nic nie ma, a poza tym nic sie nie uczylem. Ustny polski mam w sobote a nic nie umiem.Komputer mnie zniszczyl, ze sie nawet wyslowic juz ladnie nie potrafie

ale znaj tutaj dobrze Konstytucję. :ninja: myli mi się już wszystko. kto powołuje tego od IPN, a kto sędziów? ile razy można wybrać premiera? to mi się myli. obowiązki premiera z obowiązkami prezydenta zresztą też. nic już nie umiem.
chciałam pisać rozszerzony WOS, ale zrezygnowałam i zmieniłam an podstawowy. :tak: poszłam po łatwiźnie. :tak: wiem, ale geografia na rozszerzonym to już jest coś. :mrgreen:
mnie też, ale raczej uzależniłam się, bo nie chce mi się tyłka ruszyć i przejrzeć jeszcze tą Konstytucję, albo poprzypominać sobie skróty OBWE, IBRD, ILO, OECD, etc. po angielsku jakoś mi z tym idzie, ale po polsku za uja wafla tego nie rozwinę. :nie:
julCiak69
julCiak69
  6 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja już raczej jestem pewny, że nie zdałem ;] A więc za rok raz jeszcze ;]

nie zapominaj o przysługującej nam poprawce. :) za rok co najwyżej możesz jeszcze raz podejść, żeby podwyższyć sobie wynik, jeżeli nie satysfakcjonuje Cię ten uzyskany. :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.